Sol Reklam

Ücretsiz eklenti yaptırabilirsin, göz at

TheLudoBile

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
17
Puanlar
1.970
Minecraft
TheLudoBile
Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu tür minecraft eklentileri yapma işine göz atmaya karar verdim, aslında çok ucuza eklenti yapacaktım ama onaylı satıcı olayıyla uğraşmak istemediğimden çok fazla zaman almayacak bir isteği ücretsiz eklenti yapacağım. Kendimden bahsedersem, minecraft eklentileriyle düzgün bir tecrübem olmasa da yaklaşık 2 yıldır java'yla uğraşıyorum. İstediğim tarzda bir fikir ve gerekli detayları bu konuya cevap olarak söylerseniz mutlu olurum, iyi günler.

Haluk1903_2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Haluk1903#7087

Elmaslar
3
Puanlar
120
Minecraft
Haluk1903
selamlar kolay gelsin, şuan üzerinde çalışmış olduğum plugin paketine item spawner tarzı bir plugin,script arıyorum eğer yardımcı olabilirsen teşekkür ederim :) discord ismim Haluk1903#7087

Aklımda olan şey spawnerdan itemler süre ile çıkacak mesela taş spawner : 2 saniyede 1 adet taş şeklinde.

kerimsargin

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kerim_#0001

Elmaslar
66
Puanlar
2.435
Yer
Kayseri
Minecraft
kerimsarginnn
Türk yapımı bir günlük görev eklentisi güzel olabilir :)

A

Amot

Ziyaretçi
CraftRise daki gibi Lonca eklentisi güzel olabilir bungee mysql destekli

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
selamlar kolay gelsin, şuan üzerinde çalışmış olduğum plugin paketine item spawner tarzı bir plugin,script arıyorum eğer yardımcı olabilirsen teşekkür ederim :) discord ismim Haluk1903#7087

Aklımda olan şey spawnerdan itemler süre ile çıkacak mesela taş spawner : 2 saniyede 1 adet taş şeklinde.
Hocam bu istediğiniz tornado spawner plugini ile mümkün iyi forumlar dilerim :)

Yasin3452

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
18
Puanlar
4.075
Minecraft
LordLukus
Güzel bir günlük görev eklentisi olabilir veyahut rankup eklentisi olabilir izlemlerime göre 1.16 üstü rankup plugini bulunmuyor

Z

Zeynic

Ziyaretçi
Görev plugini hazırlarsanız coğu sunucu kullanır. Geliştirilmiş

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı
Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu tür minecraft eklentileri yapma işine göz atmaya karar verdim, aslında çok ucuza eklenti yapacaktım ama onaylı satıcı olayıyla uğraşmak istemediğimden çok fazla zaman almayacak bir isteği ücretsiz eklenti yapacağım. Kendimden bahsedersem, minecraft eklentileriyle düzgün bir tecrübem olmasa da yaklaşık 2 yıldır java'yla uğraşıyorum. İstediğim tarzda bir fikir ve gerekli detayları bu konuya cevap olarak söylerseniz mutlu olurum, iyi günler.

Görev plugini usttede yazılmış bende hak veriyorum görev plugini cidden çok iyi olur

Yasin3452

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
18
Puanlar
4.075
Minecraft
LordLukus

euclidbeen

Discord:

proctoglyvenol#5601

Elmaslar
6
Puanlar
910
Yer
Türkiye
Minecraft
euclidbeen
Güzel bir günlük görev eklentisi olabilir veyahut rankup eklentisi olabilir izlemlerime göre 1.16 üstü rankup plugini bulunmuyor
Eklenti sayfasında ne kadar 1.16 ve ilerisindeki sürümler için geçerlilik yazmasa da ben daha önceki iki sunucumda da hatasız, Türkçeleştirilmiş hallerini kullanmıştım. Sunucu sürümlerim: 1.16.5, 1.17.1
Şu anda da hala bir sunucumda bu eklentiyi hatasız bir şekilde kullanıyorum ve evet 1.17.1'deki ₺ sembolünü de destekliyor para birimi için filan...

euclidbeen

Discord:

proctoglyvenol#5601

Elmaslar
6
Puanlar
910
Yer
Türkiye
Minecraft
euclidbeen
Hocam java'ya tam olarak ilgim asla olmadı, beceremedim demek istemiyorum ama beceremedim benim için çok anlamsız geldiği yerler oldu en sevdiğim kısımlar bu döngüler oldu if else gibi, diğer arkadaşlarında da bahsettiği gibi Türkçe, görevlerin oluşturulabileceği bir görev eklentisi çok güzel olurdu. Hem görev eklentilerinin çoğunu tüm sunucu tarzları kullanıyor: SkyBlock, Factions, PvP, Survival, Minigames hatta ve hatta lobiler(Şu kadar oyun oyna şu kozmetiği kazanırsın gibi) için bile kullanılıyor. Ama görev eklentisi yaparsanız, biraz altyapı gibi bir eklenti gerekli olabilir yani kişilere bırakılmış görev ekleme gibi, tamamen Türkçe yapmanızı arzu ederdim ama çok şey istedim. İyi dileklerimle...

MendeburMarul

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Marul#6188

Elmaslar
12
Puanlar
130
Minecraft
MendeburMarul
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı