Sol Reklam

Ücretli Hub Lobi / By DestroyerMC

DestroyerMC

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
0

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

DestroyerMC

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
0

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Yani bu forumda farkettiğim bir şey var. Bir adam ortaya skript ve/veya plugin koyar kötü olsa bile eline sağlık gibi cümleler kuran insanlar var @DestroyerMC tanırım, ekibimdeyken builder bölümündey di, lakin dostum bu forumda şahsen yazılan yorumlara inanma ben inanmıyorum çünkü ne kadar biri gelip eline sağlık yazsada orda sadece yazıyı doldurmak için yazılan bir cümle sadece. İnsanlar içinden geçeni yorumlara dökmüyor, buda kalitesizliği gösterir, neyse başarılar dilerim.

DestroyerMC

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
0
Yani bu forumda farkettiğim bir şey var. Bir adam ortaya skript ve/veya plugin koyar kötü olsa bile eline sağlık gibi cümleler kuran insanlar var @DestroyerMC tanırım, ekibimdeyken builder bölümündey di, lakin dostum bu forumda şahsen yazılan yorumlara inanma ben inanmıyorum çünkü ne kadar biri gelip eline sağlık yazsada orda sadece yazıyı doldurmak için yazılan bir cümle sadece. İnsanlar içinden geçeni yorumlara dökmüyor, buda kalitesizliği gösterir, neyse başarılar dilerim.
Tesekkurler hocam.

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Hadi ben yapıyım yorumumu :D
Tesekkurler hocam.
Güzel ve kaliteli bir map olmuş almanızı tavsiye ederim, ama bence biraz daha küçültebilirdin lobi olduğu için diyorum hani bazıları npc koyar falan, yinede gizel olmuş :)

DestroyerMC

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
0
Hadi ben yapıyım yorumumu :D

Güzel ve kaliteli bir map olmuş almanızı tavsiye ederim, ama bence biraz daha küçültebilirdin lobi olduğu için diyorum hani bazıları npc koyar falan, yinede gizel olmuş :)
Tesekkurler.
Boylede npc koya bilirler :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı