Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Tusserte - Focus Network Konu Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BaranMRJ

Ziyaretçi
@Anathory başkalarının tasarımlarına gelince hep kötüleyen ama kendi ekip arkadaşlarının tasarımlarına gelince tebrikler edip alkışlayan bir kişiliktir. Eleştiri yaptığını sanar ama eleştiri nedir bilmez sadece karşı tarafı kötüler. Reggin ve Rivel ekibinin yapmış olduğu logo tasarımlarına "Creative Spects özentisi" derken kendi ekip arkadaşı Utku Gürbüz de aynı şeyleri yapınca alkışlayan ve çok güzel olmuş diyen bir kişidir yani bu tip insanlar başkalarını karalamaktan başka bir şey yapmayan o alan da tek lider oymuş gibi davranan kişiliktir pek de takmamak gerek böyle tipleri Tusserte'nin tasarımlarını çok beğeniyorum.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
@Anathory başkalarının tasarımlarına gelince hep kötüleyen ama kendi ekip arkadaşlarının tasarımlarına gelince tebrikler edip alkışlayan bir kişiliktir. Eleştiri yaptığını sanar ama eleştiri nedir bilmez sadece karşı tarafı kötüler. Reggin ve Rivel ekibinin yapmış olduğu logo tasarımlarına "Creative Spects özentisi" derken kendi ekip arkadaşı Utku Gürbüz de aynı şeyleri yapınca alkışlayan ve çok güzel olmuş diyen bir kişidir yani bu tip insanlar başkalarını karalamaktan başka bir şey yapmayan o alan da tek lider oymuş gibi davranan kişiliktir pek de takmamak gerek böyle tipleri Tusserte'nin tasarımlarını çok beğeniyorum.
Kral gel özelden at Utku'nun çaldığı logoları, eğer atamazsan gel benden özür dile insan gibi. Vasat olanı yüze vurmaktan hiç çekinmedim, güzel olanı söylemekten de çekinmem. Alanımda tek lider olduğumu düşünmüyorum, rakip olmazsa yarışma da olmaz. Özelden düzgünce konuşalım bunları senle, merak ediyorum düşüncelerini.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Güzel olmuş, yorumlara baktım da ilahi kata çıkmış konu...

S

sooply

Ziyaretçi
alıntıdan çok daha fazlası :/ yazı tipi bile aynı

Yani önüne gelen Poppins kullanıyor buna bir şey demiyorsunuz da birisi birisinden font alınca mı sıkıntı oluyor anlamış değilim. Kendi piyasanızı öne çıkarmak için başka satış konularını baltalamak bana saçma geliyor. Bir tane olumlu yorumunu görmedim siz ikinizin. Bırakın yapsınlar adamlar işlerini, paylaşma özgürlüğü var ki siz boşu boşuna konuyu baltalıyorsunuz.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Yani önüne gelen Poppins kullanıyor buna bir şey demiyorsunuz da birisi birisinden font alınca mı sıkıntı oluyor anlamış değilim. Kendi piyasanızı öne çıkarmak için başka satış konularını baltalamak bana saçma geliyor. Bir tane olumlu yorumunu görmedim siz ikinizin. Bırakın yapsınlar adamlar işlerini, paylaşma özgürlüğü var ki siz boşu boşuna konuyu baltalıyorsunuz.
Ahahahahahah, konuya o kadar uzak olduğunu bu kadar belli etme :'D Konu sevmediğin kişiye gelince atıp tutuyosun. Benim iyi yorumum yok öylemi :) Mesajlarıma bakarsan görürsün ayrıca sadece sallamak istiyorsun anlaşılan çünkü 3 4 aydır tasarım yapmıyorum hangi piyasayı öne sürmeye çalışayım ahahahaha

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Senin de anlayacağın üzere, tasarım müşteri isteği doğrultusunda bu şekilde yapıldı.
müşteri isteği doğrultusunda yapıldığı gerçeği asıl yapan kişiden izin almadan yaptığın gerçeğini değiştirmez.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Bu konu hakkında özel kelimeler sarf etmeyeceğim, başıma sürekli geldiği için sıradanlaştı.
Senin de anlayacağın üzere, tasarım müşteri isteği doğrultusunda bu şekilde yapıldı.
Bu durumda müşteri ve satıcının kalitesi belli oluyor.

Müşterinin istediği ürünler satıcının kalitesini belirlemesinde önemli bir rol oynar.
Tasarım fikri bulamadığı için başka bir temayı değiştirerek yapabilir fakat bu yaptığı ürünle kendisini kaliteliyim gibi kelimelerle övündürmemeli ve kitlenin linç edeceği konuları bildiği halde hazırlıklı olmalı. Başka bir ürününden fikir alındıysa ve kullanıcılar "başka üründen fikir almışsın" derse haksız değillerdir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her zaman olduğu gibi bu tasarım çalışmanla da dikkatleri gözler önüne çekmeyi başarıp güzel bir tasarım çalışması yapmayı başarmışsın :8

T

Tusserte

Ziyaretçi
Bu konu hakkında özel kelimeler sarf etmeyeceğim, başıma sürekli geldiği için sıradanlaştı.

Bu durumda müşteri ve satıcının kalitesi belli oluyor.

Müşterinin istediği ürünler satıcının kalitesini belirlemesinde önemli bir rol oynar.
Tasarım fikri bulamadığı için başka bir temayı değiştirerek yapabilir fakat bu yaptığı ürünle kendisini kaliteliyim gibi kelimelerle övündürmemeli ve kitlenin linç edeceği konuları bildiği halde hazırlıklı olmalı. Başka bir ürününden fikir alındıysa ve kullanıcılar "başka üründen fikir almışsın" derse haksız değillerdir.

Bu tarz linç girişimleri zaten bu forumun olmazsa olmazı, gördüğüm satıcıların favori aktivitesi zaten. Gelen müşteri yine bu forumdan bana gelmezse başkasına gider, aynı müşteri tüm forumdaki satıcıların kalitesini belirleyecekse herkes aynı seviyede olurdu senin deyiminle, ki mantık hatası burda başlıyor. Kimsenin ne satıcıyı ne de müşteriyi, sırf müşterinin renk ve tarz seçimi bu şekilde diye karalamaya hakkı var. Bende bu tarz insanlarla uğraşmanın getirisi olan gülüp geçme yetisi olmasa neden böyle bir konu açıp da onların ne kadar seviyesiz olduğunu yüzlerine vurmaktan çekineyim? Bu yürütülen tekelcilik politikasının forumu ne kadar aşağı çektiğini de görüyoruz maalesef bu konuda. Lafım üyelerimize, unutmayın bir ürünün rengini değiştirip koyduğunuzda özgün olursunuz. Ama farklı bir ürünü, aynı renkle kullanırsan hırsız.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Bu tarz linç girişimleri zaten bu forumun olmazsa olmazı, gördüğüm satıcıların favori aktivitesi zaten. Gelen müşteri yine bu forumdan bana gelmezse başkasına gider, aynı müşteri tüm forumdaki satıcıların kalitesini belirleyecekse herkes aynı seviyede olurdu senin deyiminle, ki mantık hatası burda başlıyor. Kimsenin ne satıcıyı ne de müşteriyi, sırf müşterinin renk ve tarz seçimi bu şekilde diye karalamaya hakkı var. Bende bu tarz insanlarla uğraşmanın getirisi olan gülüp geçme yetisi olmasa neden böyle bir konu açıp da onların ne kadar seviyesiz olduğunu yüzlerine vurmaktan çekineyim? Bu yürütülen tekelcilik politikasının forumu ne kadar aşağı çektiğini de görüyoruz maalesef bu konuda. Lafım üyelerimize, unutmayın bir ürünün rengini değiştirip koyduğunuzda özgün olursunuz. Ama farklı bir ürünü, aynı renkle kullanırsan hırsız.
Müşteri benden üç kuruşa başkasının yaratıcılığına ait bir ürünü benden yapmamı isterse bunu maalesef kabul edemem. Müşteri seni benim yaratıcılığım kadar kısıtlamış ve sen de bunu kabul etmişsin. Para uğruna müşteri her zaman doğru bir şeyi isteyecek değil. Harekete geçmeden önce bunu önce sen idrak etmelisin. Benim deyimimle zaten birinin düşünerek tasarladığı ürünü yeniden yapmak ne satıcının yaratıcılığını yani kalitesini belirler ne de kişiyi o proje konusunda geliştirir. Tabii bunu yapıp yapmamak kişiden kişiye değişen bir kavram, kendilerine nasıl yakıştırıyorlarsa öyle davranmaya devam edecekler. Para kazanmak için daha önce yapılan grafikleri müşterilerime beğendirdikten sonra benzerini değiştirerek yapmak iyi fikir.

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Turuncu renk çok yakışmış ama bazı rigleri başka tasarımcıların tasarımlarında da gördüm.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı