Sol Reklam

TurkTelekom Modem Poweri kırmızı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey

Ekler

• IMG_20191019_151010.jpg
    IMG_20191019_151010.jpg
    832,5 KB · Görünt.: 210

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
Merhaba FuryJoker, Aynı sorunu ben de alıyordum ilerleyen günler de türk telekomi arayarak destek talebi oluşturdum daha sonrasın da bana geri dönüş yaptıkların da kabloda bir sorun olucağını ve teknik destek gelerek yeni kablo vererek sorun orta dan kalktı, Sen en iyisi bi türk telekom destek hattı ile iletişim kur.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
8.805
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Kabloları kontrol et, telefonsuz internet kullanmıyorsan telefona giden kabloyu ve kutusunu kontrol et. En kötü ihtimal kısa devreden dolayı kabloda patlamış olabilir, kabloyu değiştirirsen de bir nebze sorun ortadan kalkabilir.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Bu genellikle iki sebepten oluşur, modem yazılımı güncellenmesi gerekir veya voltaj geçişinde bir sorun vardır.

Her iki durumda da teknik desteği aramaktan başka bir çaren yok. Zaten manuel yapılabilecek bir güncelleme ise sizi yönlendirirler, sorun voltaj ise değişim uygularlar.

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey
teknik destek talebi açtım bakıcaz dediler bu kablo dediğimiz evimizden modeme takılan mı bende gidip alabilirim yoksa aşağıdaki kutudan mı

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey
Merhaba FuryJoker, Aynı sorunu ben de alıyordum ilerleyen günler de türk telekomi arayarak destek talebi oluşturdum daha sonrasın da bana geri dönüş yaptıkların da kabloda bir sorun olucağını ve teknik destek gelerek yeni kablo vererek sorun orta dan kalktı, Sen en iyisi bi türk telekom destek hattı ile iletişim kur.
Kabloları kontrol et, telefonsuz internet kullanmıyorsan telefona giden kabloyu ve kutusunu kontrol et. En kötü ihtimal kısa devreden dolayı kabloda patlamış olabilir, kabloyu değiştirirsen de bir nebze sorun ortadan kalkabilir.
Bu genellikle iki sebepten oluşur, modem yazılımı güncellenmesi gerekir veya voltaj geçişinde bir sorun vardır.

Her iki durumda da teknik desteği aramaktan başka bir çaren yok. Zaten manuel yapılabilecek bir güncelleme ise sizi yönlendirirler, sorun voltaj ise değişim uygularlar.

destek talebi oluşturdum türk telekom dan benim manuel olarak yapabileceğim birşey var mı elektrikçiye gidip kabloyu değiştirsem vs vs

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
destek talebi oluşturdum türk telekom dan benim manuel olarak yapabileceğim birşey var mı elektrikçiye gidip kabloyu değiştirsem vs vs
Maalesef türk telekom teknik destek evine gelerek 50tl gelme ücreti oluyor diye biliyorum teknik destek gelerek gerekli işlemleri yapıyorlar.

Eliza2beth

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Eliza2beth
Maalesef türk telekom teknik destek evine gelerek 50tl gelme ücreti oluyor diye biliyorum teknik destek gelerek gerekli işlemleri yapıyorlar.
Genelde faturaya yansıtırlar. Sorunun kaynağı elektriklerin gidip gelmesi olabilir.

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey

metehngzr

Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Fişi çekip bir süre beklemeyi dene daha sonra tekrar aç.

Ravolt

Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
8.805
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
192.168.1.2 / 2.1 / 1.1 türevinde modemine uygun ip adresiyle tarayıcıdan giriş yap, daha sonrasında fabrika ayarlarına çek modem kendine otomatik reset atacaktır. Bir de bu şekilde dene, yırtma imkanın çok yüksek.

KittyBey

play.teddynetwork.xyz

Discord:

KittyBey#2980

Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
Çorlu
Minecraft
KittyBey
192.168.1.2 / 2.1 / 1.1 türevinde modemine uygun ip adresiyle tarayıcıdan giriş yap, daha sonrasında fabrika ayarlarına çek modem kendine otomatik reset atacaktır. Bir de bu şekilde dene, yırtma imkanın çok yüksek.

imkansız power yeşil olsa direk çözülecek sorun ama değil panele bile giriş yapamıyorum

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Türk Telekom ile iletişime geçmeyi denediniz mi? ( Onlar size gerekli yardımı yapacaktır. )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı