Sol Reklam
Sağ Reklam

Türkiye'nin Yerli Oyunu Olan Zula'nın Mobil Oyunu Çıktı!

Clog

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

MertErtürk#7972

Elmaslar
24
Puanlar
3.805
Minecraft
MertErturk_
zula.jpg

Zula Mobil Çıktı!
Türkiye'nin Yerli Oyunu Olan Zula Mobile Çıktı!
Merhaba Minecraft Türkiye okurları, bugün sizlere Zulanın mobil oyunu olan Zula mobile'ı tanıtacağım. MadByte'in geliştirdiği bilgisayar platformuna 2016 ylında ücretsiz olarak çıkarıldı. Zula'nın mobil platformlara da geliceği duyuruldu. Unity oyun motoru ile BoomByte Games tarafından 1 yıldır yapım aşamasındadır. Zula Mobile, beta sürümünde gerekli tesler yapıldığında Zula mobil Android ve İos platformlarında ücretsiz olarak erişilebilecek.

zula_zbt.jpg

Zula Mobile Nedir? Zula Mobile Özellikleri Nelerdir?
Zula mobile, piyasadaki bilinen diğer oyunlarla benzerlik taşıyacak, diğer oyunlarla arasında büyük bir fark bulunmayacak bu nedenler oynanış sorunu ortadan kalkmış olacak. Bilgisayar sürümünde olan haritalar mobile sürümüne de aktarılacak. Bilgisayar sürümünde bulunan silahlar, kozmetikler ve karakterler olduğu gibi mobilde de olacak. Düşük donanım özelliğe sahip olan cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynanabilicek. Yüksek donanım özelliğine sahip olan cihazlar, En yüksek (Ultra) seçeneği bulunacak.

image.jpg

Zula Mobile Telefona Nasıl İndirilir ? Nasıl Oynanır?
Oyun şuanda betada olduğu için erişime açık değildir ancak kapalı betalara kayıtları aktiftir. Kapalı Beta sürümü için sınırlı sayıda kullanıcı oyuna erişebiliyor. Ancak oyunu biran önce oynamak ve oyun hatalarına yardımcı olmak isterseniz kapalı beta sürümüne kayıt olmanız gerekiyor. Dilerseniz Zula Mobile Ön kayıt formu doldurarak oyun çıktığında öncelikli orakar haber alabilirsiniz.

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Türkiye'nin sayılı yerli oyunlardan birisi olan Zula'nın telefon için oyun çıkaracağını hiç beklemezdim. Sahiden adamlara helal olsun :))

Clog

Discord:

MertErtürk#7972

Elmaslar
24
Puanlar
3.805
Minecraft
MertErturk_

Türkiye'nin sayılı yerli oyunlardan birisi olan Zula'nın telefon için oyun çıkaracağını hiç beklemezdim. Sahiden adamlara helal olsun :))
Greçekten benimde çıkarıcaklarına ümidim yoktu ama adamlar yapıyorlar :)

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Oyuna girip hemen deneyeceğim ??

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
telfonlar çıkra, geçmiş olsun pubg cod şimdide zula

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
pay2win değildir umarım bilgisayar sürümü gibi

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Oyunu biraz test ettim.Bir çok eksik var ve oyun içi alışveriş yapan kişiler memnuniyetsiz ürünleri ellerine ulaşmamış.

Clog

Discord:

MertErtürk#7972

Elmaslar
24
Puanlar
3.805
Minecraft
MertErturk_
Oyunu biraz test ettim.Bir çok eksik var ve oyun içi alışveriş yapan kişiler memnuniyetsiz ürünleri ellerine ulaşmamış.
Oyun şuan beta aşamasında olduğundan bazı hataları olabilir ama ilerleyen zamanlarda düzeleceğini düşünüyorum. :)

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Oyunun Gerçekten aşırı eksikleri var , Ancak Oyun Beta Sürümünde olduğu için bunların düzeleceğini düşünüyorum.Hepinize İyi forumlar diliyorum.

TekinSTY

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ben Bilmem Kİ ?#3432

Elmaslar
161
Puanlar
0
Minecraft
_AngelLegend_

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

asinpw

Elmaslar
866
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
dünyanın ilk p2w mobil oyunu. Oyun dünyası ilk defa böyle bir şeyi tecrübe edecek :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı