Sol Reklam

Türkiye'nin oluştuğu tarihten buraya kadar değişen ekonomi ve sağlık,vs.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 486
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Hello again with my wonderful english MC-TR!
bugün sizlere tabikide. Türkiye'nin oluşturulduğu tarihten buraya kadar nasıl nereye geldi onu anlatacağım. İsterseniz hemen geçelim!

Oluştuğu Tarih:
EkonomiHızlıcaBüyüyor,ÇevreKirliliğiYok,DolarKullanılmıyor,Tarım,Çiftçilik,Parakazanım,müzik,şarkı,sanatçılık,meslekçilik,esnaf,eğlenceli_mahalle_oyunları,Eski_Nesil_Pantalonlar, 279 daha fazlası.

Şimdi Peki Nasıl bir Tarih:
Sadece şuanda Dolar ve kriz ve ekonomi ölümü ile konuşuyoruz. Peki şimdi ne yapalım? nerede kalmıştık efendim!​

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Hello again with my wonderful english MC-TR!
bugün sizlere tabikide. Türkiye'nin oluşturulduğu tarihten buraya kadar nasıl nereye geldi onu anlatacağım. İsterseniz hemen geçelim!

Oluştuğu Tarih:
EkonomiHızlıcaBüyüyor,ÇevreKirliliğiYok,DolarKullanılmıyor,Tarım,Çiftçilik,Parakazanım,müzik,şarkı,sanatçılık,meslekçilik,esnaf,eğlenceli_mahalle_oyunları,Eski_Nesil_Pantalonlar, 279 daha fazlası.

Şimdi Peki Nasıl bir Tarih:
Sadece şuanda Dolar ve kriz ve ekonomi ölümü ile konuşuyoruz. Peki şimdi ne yapalım? nerede kalmıştık efendim!​
Bu konuya bir çok eleştiri gelicek , ama altından her türlü kalkacağından adım gibi eminim ..

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Forumun kullanıcı kitlesi için fazla ağır bir konu bence :D Çoğunun umrunda olduğunu sanmam doların yüksek olmasının ekonominin düşük olmasının tek zararlı yanı yeni bilgisayar alamamaları çünkü :D Ya da sunucu fiyatlarındaki artış vb.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı