Sol Reklam
Sağ Reklam

Türkiye'de Pek Görülmeyen Sunucu Türü Olan SKYGRID !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
yeni_logo.png

Öncelikle selam Minecraft Türkiye okurları sizlerden bugün bir yardım isteyeceğim. Ne diye soracak olursanız aklımda bir proje var. Bir arkadaş Aternos'tan açtığı 12 kişilik sunucuda 10 dakika içinde 12 kişiyi aldı ve sunucu kapanana kadar oynadık. Her neyse bende bunu ciddi bir makineye kurup bir kaç tane basit alan yapıp zaten hazır haritası var. Biz sadece oyun içi moderasyondan sorumlu olacağız. Skygrid nedir biliyor musunuz bilmiyorum ama bilenlere sesleniyorum ben nasıl farkındalık yaratabilirim nasıl eğlenceli bir hale dönüştürebiliriz. Bunları bana konunun altına mesaj atarak belirtirseniz aşırı derecede mutlu olurum.

Şimdiden fikir ve önerilerini paylaşanlara teşekkür ediyorum.

SKYGRID

Son düzenleme:

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Bilmeyenler için tanıtım videosu veya bir kaç fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Ve birkaç satır yazı ile anlatabilirsiniz.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
SkyGrid yabancılarda çok popüler Türklerde yaygınlaşmadı sadece eskiden çok oynardım. Claim eklentisi, herhangi bir player shop eklentisi ve warp eklentisi yeterli. Kitleri iyi ayarlaman gerekiyor (su kovası şart). Genelde sunucular VIPlere fly yetkisi veriyor ama çok haksızlık oluyor (şahsen uçabiliyordum oyuncular için can sıkıcı bir durumdu). Temel olarak SkyBlock eklentilerini atabilirsin SkyBlock eklentisi yerine Claim ve Warp eklentisi atman gerekiyor sadece. Zamanında açacaktım sunucusunu da iptal oldu.

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Bu konuda bilgi vermen iyi oldu fakat daha düzenli yaparsan dikkat çekici olabilir.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
SkyGrid yabancılarda çok popüler Türklerde yaygınlaşmadı sadece eskiden çok oynardım. Claim eklentisi, herhangi bir player shop eklentisi ve warp eklentisi yeterli. Kitleri iyi ayarlaman gerekiyor. Genelde sunucular VIPlere fly yetkisi veriyor ama çok haksızlık oluyor (şahsen uçabiliyordum oyuncular için can sıkıcı bir durumdu). Temel olarak SkyBlock eklentilerini atabilirsin SkyBlock eklentisi yerine Claim ve Warp eklentisi atman gerekiyor sadece. Zamanında açacaktım sunucusunu da iptal oldu.
Teşekkürler dostum, iyi forumlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu konuda bilgi vermen iyi oldu fakat daha düzenli yaparsan dikkat çekici olabilir.
Dostum tanıtım&rehber konusu yapmıyorum. Sadece fikirlerinizi aktarmanızı bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı