Sol Reklam

Türkiye de Neden Yeni Sistemler Sevilmiyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AllG4mes0ff1c1al

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

DenLedeTomat#8880

Elmaslar
13
Puanlar
6.275
Minecraft
DenLedeTomat
Türkiye'de sunucu açıyorsan sıradan bir şey açmalısın. Çünkü oyunu oynayanların hiçbiri güzelden anlamıyor. Adamlar hala üzerine 8 tane yeni sürüm çıkmış 1.8 gibi kötü bir sürümde oyun oynuyorlar. Hayır 1.8 de oynayıp kaliteli işler yapan sunucularda oynasalar neyse. Bütün sunucular birbirinin kopyası olmuş durumda, hepsi ya skyblock ya faction. Kısacası Türkiye'de minecraft oynayanların oyundan pek anladığını düşünmüyorum. 1.8 le 1.16 (yeni çıkacak) sürümü arasında devasa farklar var. Oyunda çok daha fazla yapacak şey var. Kısacası yeni bir şeyler açmak genellikle zararla sonuçlanır. Tabi Türkiye'de de son sürümde çok güzel oyun deneyimi yaşatan bir kaç sunucu da bulunmakta.
Dostum Dediklerinde Kısmen Haklısın Fakat Güzelden Anlamıyorlar Kısmı Pek Doğru Gelmedi bana , 6.5 Senelik bir Oyuncuyum Ve Çoğu Sunucularda Şu Sorun Oldugu İçin Artık Minecraft Tr Kitlesi Full Yabancı Sunucularda , Mesela Sunucudaki Kurucu Para Yalağı Olunca - Paraya Allah Diyen tipde birisiyse Ki Bu Çoğu Zaman Görülen birşey 1 2 kişi girdikten Sonra O suncuuya kimse girmez Çünki Sunucunun Gideri Biliniyor , Çoğu Olucakların Sıralı Listesi Şudur ''Sunucu Onlinesi Tutucak Bir Baba Paralı 9 Yaşındaki Cocuk Vip & Yetki Alıp Kurucudan Tam Gaz Torpil İle Herkesi Kendi işiymiş gibi Yapılan Torpil ile Soğutulduğu İçin Ben bile Artık Türk Sunucularında Oynamıyorum Beni 1 2 senede bir Survival Veya Faction Sunucularda Görebilir birisi , Ayrıca Bu Yeni Sistem Dedikleri şeyi Çoğu Kurucu Abartıp Fanteziye Kaçırdığı İçin ( Yani Saçma Olması Sebebiyle Kimse Girmek İstemez ) Fakat Şu Sorunda Var ki Onu bende bilmiyorum Gerçekten Güzel & Full Sunucuların Tutulmaması Birazcık Bana Saçma Geliyor

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
yenilik adı altında geçen yenilikci olmayan sistemler yüzünden olabilirmi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı