Sol Reklam
Sağ Reklam

TurkClan |En İyisi... |MMORPG|SkyBlock|Survival|Bedwars|Eggwars|Katil Kim|Skywars| The Bridge

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Güzel bir sunucu

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bakalım çok yükselen çok düşer insanlara gereksiz tavır yapmanız hiç hoş değil sunucu güzel olsa dahi yetkilileri tavırlı egolu insanlar olduğu sürece o sunucuda oyun oynanmaz amacım konuyu baltalamak değil sunucuya da lafım yok yetkililer olarak özellikle kurucu Orhan mıydı okan mı herneyse 23 yaşındayım diye triplere girip küçük insanlara yaş üzerinden tavırların çok gereksiz ben 19 yaşındayım insanlar yaşına göre değil olgunluğuna göredir kimi insan 20 yaşında 30 yaşında bir insanın olgunluğunu gösterir kimiside 30 yaşında olur 10 yaşındaki çocuk gibi davranır gibi gibi tavırlarınızı bana yapmadınız yapamazsınız zaten sadece gözlemlerimi yazıyorum buraya

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Bakalım çok yükselen çok düşer insanlara gereksiz tavır yapmanız hiç hoş değil sunucu güzel olsa dahi yetkilileri tavırlı egolu insanlar olduğu sürece o sunucuda oyun oynanmaz amacım konuyu baltalamak değil sunucuya da lafım yok yetkililer olarak özellikle kurucu Orhan mıydı okan mı herneyse 23 yaşındayım diye triplere girip küçük insanlara yaş üzerinden tavırların çok gereksiz ben 19 yaşındayım insanlar yaşına göre değil olgunluğuna göredir kimi insan 20 yaşında 30 yaşında bir insanın olgunluğunu gösterir kimiside 30 yaşında olur 10 yaşındaki çocuk gibi davranır gibi gibi tavırlarınızı bana yapmadınız yapamazsınız zaten sadece gözlemlerimi yazıyorum buraya
mesajına yanıt vermedim diyemi bunlar .d

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
mesajına yanıt vermedim diyemi bunlar .d
Algı yaratmana gerek yok ben sana özelden mesaj atmadım kontrol edebilirsin Discord hesabım Zediaph#3392 ben size değil siz bana ulaşmaya çalışıyordunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı