Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Türk mitoloji konseptli RPG sunucusuna yetkili aranır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Baron1071

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Baron#1213

Elmaslar
1
Puanlar
150
Yer
Ankara
Minecraft
Baron1071
Sunucu Hakkında
Sunucu 19 Mayıs 2023 tarihinde açılması planlanıyor.Sunucu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz discord üzerinden ulaşabilirsiniz Gönüllülük esastır

Aranan Yetkililer

Danışman
Türk mitolojisine hakim dönemin önemli adamlarını bilen etkinliklerde yardım edecek 2 adet danışman
Pluginci(1 adet)
Mimar(5 adet)

Önemli
Sunucu hakkında bir öneriniz veya fikriniz var ise de ekleyebilirsiniz gerçekten iyi ve uygulanabilecek bir fikir ise sunucudan pay veya başka bir şekilde ödül verilebilir

İletişim
Baron#1071

Son düzenleme:

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Sunucu Hakkında
Sunucu 19 Mayıs 2023 tarihinde açılması beklenen kurtuluş savaşı dönemlerinde başlayıp zamanla yeni cepheler açılırken bazı cephelerin kapandığı tarihle parerel şekilde etkinliklerin olacağı 30 Ağustos 2023 de birinci döneminin biteceği gelen isteklere ve sunucunun durumuna göre yeni sezonlar gelecektir.Sunucu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz discord üzerinden ulaşabilirsiniz

Aranan Yetkililer

Danışman
Kurtuluş savaşı dönemine hakim dönemin önemli adamlarını bilen etkinliklerde yardım edecek 2 adet danışman
Mimar
Tarih bilen bilmese bile eski tarihi binalara bakarak benzerlerini yapabilecek 3 adet mimar
Pluginci

Önemli
Sunucu hakkında bir öneriniz veya fikriniz var ise de ekleyebilirsiniz gerçekten iyi ve uygulanabilecek bir fikir ise sunucudan pay veya başka bir şekilde ödül verilebilir

İletişim
Baron#1213
Ücretli mi arıyorsunuz herhangi bir bilgi göremedim.

devil62

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium

Discord:

özgür#5043

Elmaslar
0
Puanlar
130
Yer
istanbul
Minecraft
DeviL
Ücretli mi ücretsizmi arıyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı