Sol Reklam

Çözüldü Tornado Spawner mi bozuk? Panelim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Maximus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhabalar. Direk konuya geçiyim. Paketime tornado atıyorum ve direk taş sp sunger sp filan oluyor. Daha sonra batihost paketinde ki tornadoyu atıyorum .jar ı ondada taş ve sünger ve diğer elmaslar oluşuyor. Başka paketteki tornadoyu atıyorum ondada aynıları oluşuyor. Neden bilmiyorum ama Batihostun panelinde sıkıntı mı var. Onun haricinde tornado spawners heralde bozuk çünkü hiç komut çalışmyıor. /itemsp filan.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Batihostta sıkıntı olduğunu zannetmiyorum, büyük ihtimal ile eklentin crack olduğu için hata çıkarıyordur. Yapımcıdan en güncel versiyonunu almanı öneriyorum.

Maximus

Elmaslar
0
Puanlar
0
Batihostta sıkıntı olduğunu zannetmiyorum, büyük ihtimal ile eklentin crack olduğu için hata çıkarıyordur. Yapımcıdan en güncel versiyonunu almanı öneriyorum.
Reis batihostun tornadosunun leak olcağını sanmıyorum. Fakat bütün jarlarda aynısını yapıyor.

Maximus

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yardım eder misiniz?

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Klasöründe sorun vardırr bak .jar larin kaç kb yer kapladina muhtemelen hepsi aynıdır ayarlarinda yanlış yapmış sindir

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
470
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Reis batihostun tornadosunun leak olcağını sanmıyorum. Fakat bütün jarlarda aynısını yapıyor.

Eğer sen kendin satın almadıysan leaktir, ücretli eklentilerde lisans sistemi mevcut. Konuya gelirsek log dosyalarında çıkan hataları ve eklenti sürümünü bilmeden bir şey diyemeyiz fakat ben yine de genel bir öneri olarak TornadoSpawners yerine EpicSpawners öneririm.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye

CubeTurk - Emirhan.

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

EmirhanSHN#0001

Elmaslar
66
Puanlar
0
Minecraft
EmirhanSHN
Bende günceli var tornadonun leak değil satın almıştım eskiden bizzat.

Maximus

Elmaslar
0
Puanlar
0

Maximus

Elmaslar
0
Puanlar
0
Klasöründe sorun vardırr bak .jar larin kaç kb yer kapladina muhtemelen hepsi aynıdır ayarlarinda yanlış yapmış sindir
Bir den fazla paketten aldım ama hep aynı dosyalar oluşuyor. Neden bilmiyorum. + localhostta olmuyor ama panelde bu hata oluyor.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Peki ücretsiz spawn eklentisi olarak ne kullanmalıyım?
Ücretsiz bu tarz eklenti sanırım yok. Benim sizlere tavsiyem EpicSpawner eklentini kullanmanız. Veya bu eklentinin orjinal sürümünü almanız. Eğer paranız yok ise internette paylaşılan skriptlere göz atabilirsiniz fakat skripti önermiyorum yinede siz bilirsiniz.

Maximus

Elmaslar
0
Puanlar
0
Ücretsiz bu tarz eklenti sanırım yok. Benim sizlere tavsiyem EpicSpawner eklentini kullanmanız. Veya bu eklentinin orjinal sürümünü almanız. Eğer paranız yok ise internette paylaşılan skriptlere göz atabilirsiniz fakat skripti önermiyorum yinede siz bilirsiniz.
Üsste yazdığım şey:
Bir den fazla paketten aldım ama hep aynı dosyalar oluşuyor. Neden bilmiyorum. + localhostta olmuyor ama panelde bu hata oluyor.
Acaba panelde sıkıntı mı var?

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Üsste yazdığım şey:
Acaba panelde sıkıntı mı var?
Eğer localhostta olmuyor ise panelde hata yok. Konuyu açabilirmisin eklentiyi çalıştırırken konsola ne tür bir hata geliyor atabilirmisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı