Sol Reklam
Sağ Reklam

>>THELEGEND<< X Serisi - SKYBLOCK Plugin Paketi - Rütbeler/Event/CandyCrush/Sudoku/Kasalar/Parkur/Huniler/HafızaOyunu/Animasyonlar ...

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Herşey mükkemmel olmuş TheLeqend Ellerine sağlık herşey güzel olmuş.

MRVODKA

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
29
Puanlar
0
Eklenti paketi çok hoş gözüküyor. Açıkçası biraz yakından görmek isterim.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Eklenti paketi çok hoş gözüküyor. Açıkçası biraz yakından görmek isterim.
Tabi ki, diğer üretim aşamasında olan X serisi ürünleri biter bitmez test sunucusunu dileyen herkese açabilirim, bu şekilde hem paketin sergilediği performansı, oyun zevkini ve tüm diğer özelliklerini aynı bir oyuncu gibi hissedebilirsiniz.

Paylaşmakta fayda var dostlar, özellikler listesini yazarken uyuya kaldım en sona buz dağı sözünü yazdım. Bu gece tamamlayacağım inşallah, çok ama çok daha fazlası var. En iyisi en iyi fiyatlarla hep sizin olacak!

plugin is my life

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
890
Ellerine sağlık abi yine harika olmuş. Ha bir de kıskananlar olmuş! Kıskanmak yerine örnek alın, ne öğrenirim diye bir bakın konuya.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Fazla lafa gerek var mı? Konuyu incelediğimiz zaman resmen, "BAŞARI" akıyor. Yılların tecrübesini tebrik edip kalitenin tadına varmak gerekir.

BlackJacks8

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
SİVAS
Arkadaşlar bu adam hakkını fazlasıyla veriyor geç saatlerde de olsa ürünleri hakkında soruları yanıtlıyor ve bunları gayet uygun fiyatlar karşılığında yapıyor. Ben onun yaptığı işin yarısını bile yapıyor olsam daha farklı ücretler talep edeceğimi bütün içtenliğimle sizlere söylüyorum. Bu forumda elbette ki işini iyi yapan arkadaşlar var ama bu arkadaş çok farklı onlardan. Başarılarının devamını diliyorum dostum işinin hakkını veriyorsun<3

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
Efsane! Eline sağlık.Harikalar yaratmışsın.​

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Harika bir paket ! bütün forumdaki paketlerden en güzeli bu !

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Daha çok görsel ve daha ayrıntılı özellikler listesi geliyor!

TheWaRTuX

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
2.000
Minecraft
TheWaRTuX
Senelerdir Aynı Kalite Hiç Değişmedi VE Değişmeyecek....

Elinize Sağlık Yine Efsane Olmuş Kral <3
Tek Kelime Ile Mükemmel

ahmtcakl

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Ahmet | paX#0450

Elmaslar
41
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
ahmmet
Konu içeriğinde sözde bizimde dahil olduğumuz ifşa görselleri mevcuttur. Bu içerikler diğer takımların ifşa konularına atılan yorumlardır ve asılsız bilgilerdir. Forum yönetiminin ticaret ahlakını kötüye kullanımından arkadaşla alakalı detaylı bir yaptırım uygulamasını temenni ediyoruz.

Satış yapabilmek için, satış konusuna bizde dahil olmak üzere yaptığınız ekiplere göndermeler. Bunları kötülemiyorum yazarak işin içinden sıyrılma çabanızı anlıyorum. 40 Liraya muhtaç olmayın. Allah kimseyi de düşürmesin. İyi satışlar.

Paketle alakalı özgünlük kavramının baskılanmasından ötülü yapılan yorumumuz aşağıdadır. Konumuzun bu olmaması nedeniyle mesaj editlenip. Konu yorumu spoyler içine alınmıştır.
Ek olarak yapılan pakette genel olarak diğer paketlerinde kullanılmayıp, infumia ekibinin yapıp. Piyasaya damgasını vurduğu Limited Edition paketinin eklentileri de yer almaktadır. (Bkz: İçeriğindeki sandıktan eşyayı aldığında kişiye gidiyor gibi görünmesi. Yere eşya atıldığında estetik bir görünüş çerçevesinde yerde eşyanın isimli şekilde görülmesi.)

Anlamsız Bir Yorum Olmuş Sizin Yaptığınız Paketlerin İçerisindeki Her Plugini Rahatlıkla Kendisi Kodlayabilir veya Spigottan Satın Alabilir. Siz Koydunuz Diye Size Özelmi Oluyor Anlam Veremedim. Devamını Getirmeye Üşendim.

Kalite TheLegend'dir V7'yi Aldım Çok Önceden Saat Kaç Olursa Olsun Her zaman Destek ve İlgiyi Mükemmel , Samimi Bir Çerçevede Sunuyor. Başarılar! Diğer Takımların Sattığı Paketlerden Ucuz ve Kalitesi Aynı !

mojomi

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

mojomi #2467

Elmaslar
21
Puanlar
1.970
Konu içeriğinde sözde bizimde dahil olduğumuz ifşa görselleri mevcuttur. Bu içerikler diğer takımların ifşa konularına atılan yorumlardır ve asılsız bilgilerdir. Forum yönetiminin ticaret ahlakını kötüye kullanımından arkadaşla alakalı detaylı bir yaptırım uygulamasını temenni ediyoruz.

Satış yapabilmek için, satış konusuna bizde dahil olmak üzere yaptığınız ekiplere göndermeler. Bunları kötülemiyorum yazarak işin içinden sıyrılma çabanızı anlıyorum. 40 Liraya muhtaç olmayın. Allah kimseyi de düşürmesin. İyi satışlar.

Paketle alakalı özgünlük kavramının baskılanmasından ötülü yapılan yorumumuz aşağıdadır. Konumuzun bu olmaması nedeniyle mesaj editlenip. Konu yorumu spoyler içine alınmıştır.
Ek olarak yapılan pakette genel olarak diğer paketlerinde kullanılmayıp, infumia ekibinin yapıp. Piyasaya damgasını vurduğu Limited Edition paketinin eklentileri de yer almaktadır. (Bkz: İçeriğindeki sandıktan eşyayı aldığında kişiye gidiyor gibi görünmesi. Yere eşya atıldığında estetik bir görünüş çerçevesinde yerde eşyanın isimli şekilde görülmesi.)
Burada TheLegend'i savunmuyorum ancak!
"Ek olarak yapılan pakette genel olarak diğer paketlerinde kullanılmayıp, infumia ekibinin yapıp. Piyasaya damgasını vurduğu Limited Edition paketinin eklentileri de yer almaktadır."
"İçeriğindeki sandıktan eşyayı aldığında kişiye gidiyor gibi görünmesi. Yere eşya atıldığında estetik bir görünüş çerçevesinde yerde eşyanın isimli şekilde görülmesi."

Kodlanmış ve halka açık bir şekilde paylaşılmış bir eklentiyi adam neden kullanmasın?
Tüm eklentileri sadece siz mi kullanabiliyorsunuz?

Talon

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Talon#7840

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Talon
paket hoş görünüyor, başarılar.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Paket çok güzel ama mesajların vb. güzelliğine daha dikkat edilmeli bence

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı