Sol Reklam

>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT

xLood

Minecraft Destek
Elmaslar
14
Puanlar
8.810
Yer
Ankara
Evet, çok kaliteli gerçekten. Kendisinin verdiği panele sunucunuzun ip sini yazmadan plugin paketini aktifleştiremiyorsunuz. Sen plugin paketi mi satıyorsun, yoksa benim sunucumun yönetimini mi üstleniyorsun? Resmen bir merkezden benim sunucumu kontrol ediyor.

Tuvox

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

yunus#6119

Elmaslar
27
Puanlar
0
Yer
Samsun
Minecraft
Tuvox
Cok Guzel Sistem Katil Kim Le Skywars I Da Yaparsan Cok Sevinirim. Ellerine Saglık

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Evet, çok kaliteli gerçekten. Kendisinin verdiği panele sunucunuzun ip sini yazmadan plugin paketini aktifleştiremiyorsunuz. Sen plugin paketi mi satıyorsun, yoksa benim sunucumun yönetimini mi üstleniyorsun? Resmen bir merkezden benim sunucumu kontrol ediyor.
Sunucunuzun IP adresi dışında hiçbir bilgi, hiçbir veri veya sizin abarttığınız gibi yönetim vesaire yok. Her siteye tıkladığınız anda zaten sizin IP adresinizi alıyor yani eğer ki bu kadar değerli ise muhtemelen internet kullanmamanız gerekirdi.

İnanın bende istemezdim kendime ek iş çıkartıp her gelen müşteriye ayrı ayrı üyelik açıp her birine sistemi anlatmayı ancak aramızda emek hırsızlığı yapmanın marifet olduğunu sanan, kendini böyle mutlu eden çok fazla çoluk çocuk var. Ve o çoluk çocuk yüzünden aylarca tek başıma verdiğim emeği de harcatmam kimseye.

Başka sorununuz veya sorunuz var ise Discord sunucumuzdan talep açın veya sitemizden mail atın ilgileneyim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı