Sol Reklam

THELEGEND - SKYWARS Plugin Paketi - Solo / Duo / Kafes / Kit / Sandık / Oylama / TNT Yağmuru / Ejderha / Sınır / Market / Discord / İstatistik ...

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
TheBestRanks eklentisinin geniş kapasitesi, bol içeriği sayesinde (thelegend marka) SKYWARS istatistiklerine göre (kazanma, öldürme vs.) şık ve hoş bir rütbe sistemi de paketimize eklendi

1588149060983.png

Ayrıca eklenen her rütbeyi TheBestRanks otomatik olarak bir menüde sıralar, bu güncelleme henüz yayınlanmadı ancak yakında Spigot'a da herkesin kullanımı için yayınlanacak. THELEGEND müşterileri tabi ki beklemeden anında alabilir

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Ellerine sağlık dostum güzel bir iş çıkartmışsın.

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
229
Puanlar
6.835
Merhaba Forum Üyeleri; Ekibim İle Bu Kişiden Bu Paketi Satın Aldık. İlk Olarak Ben Memnun Kalmadım Paket İçeriği Olarak. Daha Sonra Paketi Kurduk. Oyuna Girdik Oyun Bazen Sorunsuz Açılıyor. Genel Olarak Oyuna Girince Boş Bir Mapa Atıyor. Kendisine Bunu Bildirdik. 1 Saat Sonra Dönüş Sağlayın Dedi.

Kendim Yazmış Olduğum Metinler ;
--we.PNG

Ekip Üyem EfeÖzdemirin Yazdığı Metinler ;
unknown.png

İki Metindede Cevap Galmiyor. Belki Bu Sorunu Hallederiz. SkyWars Paketi Sağlam Bir Şekilde Tekrardan Elimize Geçer Ama Destek Süre Çok Yavaş. Paketi Almak İçin 1 - 2 Gün Aktif Olmasını Bekledik. Olduğu Zamanda Cevap Varmesini. Destek Süresinde Puanım Ciddi Anlamda 0 . Paket Şu Anda Hatali Ve Elimize Destek Verilirmi O konuda Bilgim yok şu anlık.

>>TheLegend<<

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Merhaba Forum Üyeleri; Ekibim İle Bu Kişiden Bu Paketi Satın Aldık. İlk Olarak Ben Memnun Kalmadım Paket İçeriği Olarak. Daha Sonra Paketi Kurduk. Oyuna Girdik Oyun Bazen Sorunsuz Açılıyor. Genel Olarak Oyuna Girince Boş Bir Mapa Atıyor. Kendisine Bunu Bildirdik. 1 Saat Sonra Dönüş Sağlayın Dedi.

Eki Görüntüle 122210

unknown.png

İki Metindede Cevap Galmiyor. Belki Bu Sorunu Hallederiz. SkyWars Paketi Sağlam Bir Şekilde Tekrardan Elimize Geçer Ama Destek Süre Çok Yavaş. Paketi Almak İçin 1 - 2 Gün Aktif Olmasını Bekledik. Olduğu Zamanda Cevap Varmesini. Destek Süresinde Puanım Ciddi Anlamda 0 . Paket Şu Anda Hatali Ve Elimize Destek Verilirmi O konuda Bilgim yok şu anlık.
Uyurken destek veremiyorum özür dilerim

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
229
Puanlar
6.835

Eki Görüntüle 122210

unknown.png

Hem Gece ,Hemde Gündüz İkisindede Uyuyorsunuz Galiba. Bayaa İyimiş...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Özel sektör böyle işte hocam az biraz para verdiler diye köle etmeye çalışıyorlar. Kahkaha attım okurken

Böyle Bir Durum Yok; Arkadaş Aktif Destek Sağlamamakda Sadece Bunu Bildirmek İçin Söyledim. Kendisini Köle Yapmaya Çalıştığımız Yok.

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Buram buran emek kokuyor. Bol satışlar dilerim. Her paketiniz ayrı güzel.

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
haritalar ve özellikler çok iyi ve aşırı ucuz ellerinize sağlık bol satışlar

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
gayet iyi paket elinize sağlık

Wolves

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
7
Puanlar
0

Eki Görüntüle 122210

unknown.png

katılıyorum destek yok bahane çok yalan çok

>>TheLegend<<

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
katılıyorum destek yok bahane çok yalan çok
Dostlar ben bazen sürekli ama sürekli anlayışsız bir şekilde etiketleyen, enteresan üsluplarla konuşan arkadaşlarımızı müşterimiz yapmayı reddediyorum, bu arkadaş da onlardan birisi, kendisine ürünü satmayı reddettim o yüzden bu şekilde tavırlar sergiliyor doğal olarak. Biraz daha hoşgörülü, nazik ve iyi bir insan olursanız eğer günün birinde, dilediğiniz ürünü size satmayı bizzat ben isterim ancak aksi halde maalesef. İyi bayramlar.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585

>>TheLegend<<

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Bahane güzelmiş kanka.
Benim millete bahane uydurma gibi bir derdim yok güzel kardeşim gerçek ne ise odur. Yani oturup da bahane üretecek bükülecek adam değilim. Ben cevap vermiyorsam bilgisayar başında değilimdir bu kadar basit. Sen istediğin şekilde anlayabilirsin beni ilgilendirmez

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem
Bahane güzelmiş kanka.
Sen adamın evinde misin de biliyorsun bahane olup olmadığını. Beyler şöyle boş hater'lık yapmaya nasıl üşeniyorsunuz, nasıl bir kişiliğiniz var kafam almıyor. Neyine istersen iddasına girerim müşterisi bile değilsindir sorucam thelegende gelip burda konuşuyorsun yani yok böyle bir şey nasıl bir kafa yaşıyorsunuz ananız babanız ne yapıyor size ne yaşadınız siz hele sen, sen bu adamın üstünden ekmek yemeye çalışan birisin diğer forumlardaki işlerini biliyoruz daha konuşursam ban yersin.

Bilip bilmeden konuşmak marifet değil, oturup öyle trol yorumlar atmak da eğlenceli bir şey değil rezalet bir fotoğraftır sadece. Bilgisayarını kapat bu dediklerimi yatağına yatıp düşün bir kaç yaş artacaksın

edit: bir de kanka demiş ben bile utandım adına yemin ediyorum

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı