Sol Reklam
Sağ Reklam

THELEGEND - OtoSatGUI - GUI(Menü) Sistemli - Otomatik - Aktif Edilebilir/Kapatılabilir - Oyun İçi Düzenlenebilir - (PLUGIN) - 1.8 - 1.15

efecan13

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

kedy boğan#6929

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
kedyboğan
Son düzenleme:

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
guiplus ve diğer gui pluginleriyle çok rahat ayarlanabilir ama emeğine sağlık... gui plugini editlemek ve kod yazmak çok başka şeyler tabii
Piyasada var ve ben yine de yazmışsam büyük ihtimal onlar tam istediğim gibi değildir, zaten gayet ucuz bir fiyata koyduğumu düşünüyorum

efecan13

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

kedy boğan#6929

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
kedyboğan
Piyasada var ve ben yine de yazmışsam büyük ihtimal onlar tam istediğim gibi değildir, zaten gayet ucuz bir fiyata koyduğumu düşünüyorum
spigot gibi yerlerde paylaşırsan türklerden "fiyat çok yüksek yaa", "değmez" gibi tepkilerden kurtulursun ve daha çok satış yaparsın tavsiyem budur
bkz. mc-market

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
spigot gibi yerlerde paylaşırsan türklerden "fiyat çok yüksek yaa", "değmez" gibi tepkilerden kurtulursun ve daha çok satış yaparsın tavsiyem budur
bkz. mc-market
Yabancılar alacak mı?

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
bkz. mc-market
İnan gerçekten çok isterdim çünkü türkiye'de plugin satın alınmaz, direk hazır bir şekilde hiç yorulmayayım direk atayım sunucum kurulsun +100 online gelsin mantığıyla paket alınır, bu durum cidden can sıkıcı ve şahsen paket yapmaktan pek haz alan birisi değilim, kendi fikrinle plugin yazmak ayrı bir zevk o yüzden en az 6 aydır uğraşıyorum paypal üzerinden ödeme alabilmeyi ve o bakiyeyi türkiyedeki bankama aktarmak için. En son ukraynadaki bir arkadaşımın hesabı ile bir kaç içerik ürettim şuan denetim bekliyor, eğer ödeme sorunsuz yapılabiliyorsa gelecek tüm paketlerim de tüm ürünlerim de mc-market ve spigot üzerinden satılacak sorunsuz ve karın ağrısız bir şekilde

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
bkz. mc-market
kur farkı :/ fiyat yüksek demezler dolar olmuş 6.80,20 tllik şey 2,92 dolara geliyor ve bu onlar için hiçbirşey

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı