Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
581828.jpg

The Forest - Oyun İncelemesi

The Forest Nedir?
maxresdefault.jpg

Oğlumuzla bir uçak yolculuğunda her şey ters gitti ve uçak anlamadığımız bir şekilde adaya düştü. Adadaki kazadan sonra kırmızı adam oğlu Timmy'yi kaçırdı ve bir daha gören olmadı. Neler olduğunu öğrenmek için bu garip adayı araştırın. Hatta olay örgüsü açısından birçok hayatta kalma oyununu geride bırakıyor. Adayı ziyaret ederken belirli yerlerde bulunan fotoğraflar ve kayıtlar size bu adada neler olduğunu anlatacak ama oyunun sonunda bu adada, neler olduğunu göreceksiniz. Oyunun iki farklı sonu var.

the-forest-sistem-gereksinimleri1-890x500.jpg
Oynanış

Oyunun başında uçakta bulduğunuz hayatta kalma ağacını uyku yerleri, evler, tuzaklar ve silahlar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ancak oyunda usta bir zanaatkar gibi işçiliği yapmak biraz daha karmaşıktır. Oyun bize ne yapmaya çalıştığımızı söylemiyor ama onları yaratmak biraz zor. Başka bir deyişle, bir taşı çıkarıp bir sopayla bağlamaya gerek yoktur. Onları birleştirmek için biraz iplik veya koli bandı almalısın. Crafting mekanikleri dışında yediğiniz yemeğe göre hızlı veya yavaş acıkabiliyorsunuz.

Tiki_Mutant.jpg
Yamyamlar

Adada yamyamlar var ve bu yamyamlar agresif veya pasif olabilse de yamyamların yapay zekası iyi ve kolaydır. Bir sürü ağaç kesip büyük bir ev inşa ettin. 10. gün çok rahat yaşadım. Gece aniden dağın tepesinde bir ışık gördüm, beş dakika sonra ışık tekrar yandı. Sabah uyandığınızda evinizin önünden 56 yamyam geçerse şaşırmayın. Geceleri sizi gözetleyen yamyamlar kabilenin liderleridir.

502

Hayvanlar ve Diğer Canlılar

Hayvanları, avlayıp avlayamayacağınıza karar vermek size kalmış. Ayrıca oyunu tamamlamak için yeni ekipmanlara ve yeni haritalara ihtiyacınız olacak. Garip ve büyüleyici bir mağarada. Her mağara, bir şekilde birbirine bağlanabilir. Tabii bunu da eklemeden adadaki sorunu kapatmayın. Adanın etrafında dolaşırken veya mağaralarda başkalarının ölüsünü bulabilirsin.

1625949091093.jpeg
Çok Oyunculu

Oyundaki tek insan sizsiniz ancak oyunun çok oyunculu bir mekaniği de olduğunu unutmayın. Çok oyunculu, PS4' te 4 oyuncuya kadar destekler. Çok oyunculu için oyuna 23 küçük mekanik eklendi, başka hiçbir fark yok.

lbed92ibnnv51.jpg

Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7.
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT.
  • DirectX: Sürüm 9.0.
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan.
  • Ses Kartı: DirectX®-compatible.

images
Nasıl İndirilir?

The Forest, bir korku oyunu olduğu için yaş sınırlandırması da bulunuyor. Oyunu satın almak için Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Oyunun fiyatı ise 32 liradır. Oyunun VR desteği de bulunmaktadır.

Oyunu Steam'den satın almak için TIKLA!

Son

Sevgili Forum okuyucuları, bugün sizlerle birlikte The Forest adlı oyunumuzu inceledik, bir sonraki konumda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın.

Yazar :

_Flukzy

Son düzenleme:

Ponçik Panda

Herkesin bir korkusu vardır.

Discord:

Ponçik Panda#6328

Elmaslar
43
Puanlar
6.320
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
UmutTKMN
Uzun zaman önce falan girmiştim. Arkadaş grubu ile oynayabileceiğniz güzel bir oyun ama tek başına oyun pek ilerlemiyor gibi geliyor. Survivalı ve gerilimi kullanıcıya yansıtan bir oyun. En sevmediğim kısım ise mağaraların aşırı karanlık olmasıydı. Konu düzeni için teşekkürler. Elinize sağlık.

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
Uzun zaman önce falan girmiştim. Arkadaş grubu ile oynayabileceiğniz güzel bir oyun ama tek başına oyun pek ilerlemiyor gibi geliyor. Survivalı ve gerilimi kullanıcıya yansıtan bir oyun. En sevmediğim kısım ise mağaraların aşırı karanlık olmasıydı. Konu düzeni için teşekkürler. Elinize sağlık.
Güzel yorumun için teşekkür ederim.

agelir3

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
13.520
Yer
Konya
Minecraft
agelir3
Çıktığı dönemden beridir aklımda türünün atası olarak kalan fakat oynamaya zaman bulamadığım oyundu. Valheim'den sonra oynadığımda gözümde çok büyüttüğüm beklentimin epey altında bir deneyim sundu ne yazık ki. Benim gibi aklında efsane olarak kalmış kişilerin hayale kapılmayıp beklentilerini oyunun çıktığı döneme göre belirlemesini tavsiye ederim (:

H.s.D

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Sadri#6033

Elmaslar
3
Puanlar
120
Yer
İstanbul
Minecraft
iSadriii
Güzel konu elinize sağlık severek oynadığım bir oyun açıklayıcı olmuş.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı