Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım » The Best Ranks v5 « GUI Desteği! - PAPI Desteği! - En kolay ve en iyi rütbe plugini!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
tabi efendim, dünyanın en büyük sunucusunu açacak kişiydin en son.
Hiçbir bilgisi, vizyonu ve hedefi olmayan birisi olarak insanların konularına boş boş sallayıp birisi sana boş yapma dediğinde kimin ne başarmak istediğiylemi dalga geçiyorsun ;D acınasısın, üstteki 2 cümlende hiçbirşey anlamadım insanları manipüle etmek icin sacma sapan alakasız terimler kullanmışsın

"
1652521567501.png
"

Bu ne demek mesela, bbe'den neyi çekmiş veya ne çekilmiş
gram anlamadım 0 java bilgisi ve 0 türkçe kullanımı, random birisinden bir yerden duymuşsun blockbreakevent'ı ne işe yaradığını dahi bilmiyorsun, rütbe eklentisiyle ne alakası var

"ve acayip fazla average atıyor"

Yine hiçbir şey anlaşılmayan ingilizce türkçe karışımı bomboş cümle,

"
1652521719269.png
"
Daha iyisi varsa git onu kullan ne tatava yapıyorsun, sırf bunu deyip haklı olabilirdin ancak 0 bilgi olduğu icin bir argümanın yoktu bomboş sallamışsın.

"
1652521768655.png
"
Neyin wrapper'ı ? hayatımda daha saçma bir cümle kullanmadım, ne diyon sen ne anlatıyon?

Ekler

• 1652521715917.png
    1652521715917.png
    2,5 KB · Görünt.: 116
  • 1652521752697.png
    1652521752697.png
    2,5 KB · Görünt.: 132
Son düzenleme:

Deleted User 1294124

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yasaklandı

Discord:

yo soy beautyblood#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.320
Yer
Kardeş Payı
Minecraft
BeautyBloodTR
Hiçbir bilgisi, vizyonu ve hedefi olmayan birisi olarak insanların konularına boş boş sallayıp birisi sana boş yapma dediğinde kimin ne başarmak istediğiylemi dalga geçiyorsun ;D acınasısın, üstteki 2 cümlende hiçbirşey anlamadım insanları manipüle etmek icin sacma sapan alakasız terimler kullanmışsın

"Eki Görüntüle 201749"

Bu ne demek mesela, bbe'den neyi çekmiş veya ne çekilmiş
gram anlamadım 0 java bilgisi ve 0 türkçe kullanımı, random birisinden bir yerden duymuşsun blockbreakevent'ı ne işe yaradığını dahi bilmiyorsun, rütbe eklentisiyle ne alakası var

"ve acayip fazla average atıyor"

Yine hiçbir şey anlaşılmayan ingilizce türkçe karışımı bomboş cümle,

"Eki Görüntüle 201751"
Daha iyisi varsa git onu kullan ne tatava yapıyorsun, sırf bunu deyip haklı olabilirdin ancak 0 bilgi olduğu icin bir argümanın yoktu bomboş sallamışsın.

"Eki Görüntüle 201753"
Neyin wrapper'ı ? hayatımda daha saçma bir cümle kullanmadım, ne diyon sen ne anlatıyon?
1652617760315.png

Ey sıkıntılı arkadaşım şu eventin kullanım amacı eklentide ki rankup gereksinimlerini karşılamak için yapılmış bir olay olması. Bu yüzden +20 oyuncu olsa bile tick/average sunucuyu mahveder ki denedim, +60 oyuncu'dan sonra sunucu sapıtıyor ki tek bu olmasa gerek lag sebebi, oyunda bulduğu tüm eventleri girmiş gereksinim amacı ile. Dünyanın en kötü eklentisi listesine girer senin anti-cheat öğretim/taslağından sonra. Zaten eRankup kullanıyorum ki kat kat iyi. Yalanların ile yaşamayı öğrenmişsin, helal olsun sana Hypixel dev.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Eki Görüntüle 201832
Ey sıkıntılı arkadaşım şu eventin kullanım amacı eklentide ki rankup gereksinimlerini karşılamak için yapılmış bir olay olması. Bu yüzden +20 oyuncu olsa bile tick/average sunucuyu mahveder ki denedim, +60 oyuncu'dan sonra sunucu sapıtıyor ki tek bu olmasa gerek lag sebebi, oyunda bulduğu tüm eventleri girmiş gereksinim amacı ile. Dünyanın en kötü eklentisi listesine girer senin anti-cheat öğretim/taslağından sonra. Zaten eRankup kullanıyorum ki kat kat iyi. Yalanların ile yaşamayı öğrenmişsin, helal olsun sana Hypixel dev.
madenkral ağ kardeşim, bu plugin 4 sene önce çok başka amaçlar için yazıldı. Ben bunu yazdığımda Java'nın J'sini 5 sene boyu görmemiştim, ondan önce de veletlikten kalma başlangıcın b si kadar profesyonel bilgim ile gelip bunu yazmış olmam şaşırtıcı bile.

Yani gidip sen bebekken ne avelce yürüyormuşsun, ne saçma sapan konuşuyormuşsun dünyanın en kötü konuşması bu diye dalga geçsek senle şimdi, bu yorumlarınla aynı mantığı taşır.

Ayrıca meğer bu kadar bilgilisin ahkem kesiyorsun millete, şu pluginin yaptığı her şeyi deluxemenus ile yapabilirsin ne diye uğraşıyorsun

Sal, kullanma

Son düzenleme:

berkanuslu

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
6.270
Güzel bir plugine benziyor.

RADNOX

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
9
Puanlar
545
Yer
Türkiye
Minecraft
ooo33
ne zaman güncelleme gelecek

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Bu pluginin guisini değiştiremiyor muyuz? Çok güzel bir plugin ancak rütbeatla yerinin komudu yok ya da bulamadım :d

TaklaCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
910
Yer
İstanbul
Çok iyi bir eklenti, elinize sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı