Sol Reklam

Tensei Shitara Slime Datta Ken Animesi Ne Yav Bu :)

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Anime_Slider.jpg

Tensei Shitara Slime Datta Ken Ne Ya?

Eğer sizde bunu merak edip geldiyseniz hoş geldiniz evet doğru yerdesiniz :)

Geçenlerde bir anime sitesinin -Türkiye'nin en büyük anime sitesidir kendileri.- sohbet kısmında milletten anime dilenirken biri önerdi bu animeyi biraz baktım çıktığı gibi ilk sezonuyla Popüler Animeler de ilk 3 de durabilmiş kendileri.

indir.jpg

Tensei Shitara Slime Datta Ken animesinin konusu şöyle özet geçilebilir:

Rimuru Tempest, 37 yaşındaki eski bir insan olan Satou Mikami’nin geçen bir soyguncu tarafından öldürüldükten sonra aldığı fantezi dünyasındaki balçığın yeni adıdır. Sıradan, boş geçmiş yaşamını geride bırakıp, eşsiz yeteneklere sahip balçık canavarı olarak yeni bir hayata başlar.

Bu açıklamayı okuduktan sonra sakın düşünmeyin "Ya bildiğin normal reenkarne olmuş işte power up yapmış pff normal bi çerezlik anime işte izlemeye bile değmez."
Aslında sandığınızın aksine bana göre bu anime hayatıma birazcık da olsa neşe kattı ve diğer tür reenkarne olma animelerinden daha farklı ve neşeli izlemeye değer ve sizi bağlayacak bitirmek için can atacağınız bir anime bu anime.

Animenin ilk sezonu bitmiş durumda ilk sezonu 24 bölüm.
İkinci sezonun çıkış tarihi 2020 olarak açıklandı merakla bekliyor olacağım iyi forumlar dostlarım :)​

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
İzledim çok güzel anime, bir iki günde bitirdim, çok sevilceğine eminim beyler bir arkadaş önerdi iyiki izlemişim dediğim animelerdendir kendisi ben anime beğenme konusunda seçiciyimdir :)

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
İzledim çok güzel anime, bir iki günde bitirdim, çok sevilceğine eminim beyler bir arkadaş önerdi iyiki izlemişim dediğim animelerdendir kendisi ben anime beğenme konusunda seçiciyimdir :)
Bende öyle seçiciyim ama gördüğüm gibi ilk bölümden bağlandım kendilerine :) bitiriyorum 1 saate :)

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Bende öyle seçiciyim ama gördüğüm gibi ilk bölümden bağlandım kendilerine :) bitiriyorum 1 saate :)
biraz uzat özlersin ben bir kaç defa daha izliyorum izlediğim animeleri çünkü anime yok sevdiğim :)

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
biraz uzat özlersin ben bir kaç defa daha izliyorum izlediğim animeleri çünkü anime yok sevdiğim :)
Bu bitince one punch man i bi hatırlama olsun diye yeniden izliyecem malum 6-7 gün sonra 2.sezonun ilk bölümü geliyor :)

senseiae

Birinin seni düşündüğü yer geri döneceğin yerdir.

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei
Benden sonra anime tanıtan biri eline sağlık :D

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
çok boş anime boş boş power up aldı rimuru

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı