Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theKomut

Usta bir kodlayıcı.. Normal bir pluginer..
Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Merhaba MC TR Sakinleri hızlı yaptığım bir konu olacak kısaca serverlar için paylaşım yapıyorum not : Lagsızdır lütfen laglı deyip konuyu baltalamayın.

Teşekkürler.

vp3X3O.png

Yere 30 Domuz Spawneri ve 5 Demir atarak yapılıyor neden 30 Domuz Spawneri derseniz Op sunucularda spawner kasmak kadar kolay bişey yok ve buda saniyede 20 Demir çıkarttığı için Sunucu berbat olurdu piyasa diye bir şey kalmazdı.

1gRV5D.png

vp3X3O.png

Saygilarimla İyi Forumlar Sunucusunda kullanan herkese Teşekkürler link

> Linkler <

Link 1 > Untitled Post

Bu sefer +rep vs şeyler istemeyeceğim çünkü zaten hiç emek yok textuploaderdende gördüğünze göre çok kısa. Neyse iyi forumlar.

Not : Kısa tutmamın sebebi daha çok şey ekleseydim sonra sunuculara lag yapar isteğiyle tek komut blogu kullanılmıcaktı bu yüzden..

Dipnot : Spigotta çalışıyor Craftbukkit sunucunuzda deneyip hata alınca lütfen konunun altına çalışmıyor vs şeyler yazmayın saygılarımla.

vp3X3O.png
.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
İlk bu arada güzelmiş

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
İlk bu arada güzelmiş
Bana göre hiç güzel değil hiç böle %1 emek bile kokmayan konu kurmak aklıma bile gelmezdi textuploaderdende gördüne göre 3dklık komut uzatıcaktımda sunucularında kullananlar lag sorunu yaşamasın diye yaptım :D

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Skript yerine kullanılabilir mi?

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Skript yerine kullanılabilir mi?
bu komut olarak geçiyor kardeşim fazla emek yok ama yinede beğenilmeyi hak ediyor Bi çar açarsın makinenin yanına koyarsın olur biter

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
bu komut olarak geçiyor kardeşim fazla emek yok ama yinede beğenilmeyi hak ediyor Bi çar açarsın makinenin yanına koyarsın olur biter
Yanlış anlatım bu tek kmout bloğunda fazla emek yok la tek komut bloğu ile çocuk eşyaları v1 v2 v3 toplamda 300bin karakter neyi konuşyuon :D

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Yanlış anlatım bu tek kmout bloğunda fazla emek yok la tek komut bloğu ile çocuk eşyaları v1 v2 v3 toplamda 300bin karakter neyi konuşyuon :D
Senin 11 parmağın mı var :D

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
emek yok derken onlardan bahsetmedim sadece bu konu için diyorum emek var ama en fazla 30 dkde yazılcak bir komut

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Senin 11 parmağın mı var :D
Dur sayayım yok ben life is strangedeki gücümü bilmediniz 2 oyunda herşeyi belli olacak karakter Richsonum ama bunu kimseye sölemeyin yok bu kötü oldu daha iyi bişey bulmam lazım ben the wolf among usdaki o kurt adamım buda olmadı hmm 11 parmak daha mantıklıymış o kalabilir :FASffsa tabiqide bana farqlı bir qüç bulana kadar

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Dur sayayım yok ben life is strangedeki gücümü bilmediniz 2 oyunda herşeyi belli olacak karakter Richsonum ama bunu kimseye sölemeyin yok bu kötü oldu daha iyi bişey bulmam lazım ben the wolf among usdaki o kurt adamım buda olmadı hmm 11 parmak daha mantıklıymış o kalabilir :FASffsa tabiqide bana farqlı bir qüç bulana kadar
Ula daha sabah başka bir komut bloğu yayınladın. 1 gün oldu mu yoksa ara verdin mi? :D

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Ula daha sabah başka bir komut bloğu yayınladın. 1 gün oldu mu yoksa ara verdin mi? :D
Sabah yayınladım tabikii ara verdim parmak kanseri geçirebilirim yoksa afsasada

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
biri istiyodu bunun skriptini komut bloğu kabul edermi acaba bulrsam etiketlicem :D

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı