Sol Reklam

Tecrübeli Hisseden Mimar Ekibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GameFlex

Eğitimin kökleri acı, Meyveleri tatlıdır.
Elmaslar
4
Puanlar
0
Öncelikle Merhaba;

Bu konuyu açmamın sebebi Minecraft'ta mimar olmak isteyen builde yeteneği olduğunu ama tecrübe kazanmak isteyen bir ekip topluyorum.
Yani kendi çapında buildler yapan ve git gide güzelleştireceğine inan kişilerle bir dost ortamı kurmak belki ileride çok gelişip bir takım haline gelmek.
Bu ekipte herhangi bir baş, kurucu veya yönetici olmıyacak ama sınırı olucak toplam 4 kişi bende dahil bir ekip ve şartlar olucak çok güzel bir ekip olucağına inanıyorum.

O zaman şartlara geçelim;

1 -> Yaşının +15 Olması Lazım
2 -> Anlattığım olaydaki histe ve sıkılmadan yapılar yapıcak bir ruh olması gerekiyor.
3 -> İletişime geçebileceğimiz [ Aşşağı Tarafta İletişim Adresleri Olucaktır ] yere gelmen gerekiyor.
4 -> Mikrafon olması zorunlu başka türlü tadı zevki çıkmıyor.

Son Sözler;

Zaten temel şeyler anlıyacağınız kadarıyla güzel bir dost ortamı kurduktan sonra gerisi akar gelir yeni şeyler ve yeni projeler belki yeni hedefler :)
----

Eğer sende gelmek istiyorsan yazdığım şartlara uygun bir yazı yazıp [ İlkleri seçerim çünki şartlara uyulmayacak birşey yok dimi sonuçta :) ] benim senin yorumunun altına
yazı yazmamı bekle katıldığına dağir birşey yazarsam iletişim adreslerinden ekleyip gruba gelebilirsin :)

--

Discord: Emrecan Esen#7956

Discord belki sonra kullanabiliriz ama şimdlik Skype iş görüceğini umuyorum çünki orda toplu sohbet edilmesi bir başka güzel oluyor.

Son olarakta beni eklediğinizde size oluşturulan grubun linkini atıcam veya skypetan eklediyseniz gruba alıcam
ve yeni grup üyeleri ile tanışmış olucaksınız :dedektif:
----

İyi Forumlar;​

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
8 yildir yapiyom la
Ben bile yaparken sıkılıyorum.. illaki yorulurlar

GameFlex

Elmaslar
4
Puanlar
0
8 yildir yapiyom la
Ben bile yaparken sıkılıyorum.. illaki yorulurlar
7/24 Yapıcak değiliz ya :) ara vericez tabi kendimizi iyi hissettimiz zaman yeniden başlıyacaz. O arada başka şeylerle uraşırız nede olsa bi ortam oluşuyo dimi yani ? Zaten başlıktanda anlaşılacağı üzere tecrübeli hisseden yani kendi çapında yapan birisi bi ekip içinde yaparsa başlangıçlarda uzun süren bir serüven olur. Bu ekip oluştuktan sonra ortada bi dostluk oluşuyo veya arkadaşlık nasıl görürseler benim istediğim işte bu tabiki ek olarak buildler yapıcaz ama önemli olan arkadaşlık-dostluk.

Son düzenleme:

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
7/24 Yapıcak değiliz ya :) ara vericez tabi kendimizi iyi hissettimiz zaman yeniden başlıyacaz. O arada başka şeylerle uraşırız nede olsa bi ortam oluşuyo dimi yani ? Zaten başlıktanda anlaşılacağı üzere tecrübeli hisseden yani kendi çapında yapan birisi bi ekip içinde yaparsa başlangıçlarda uzun süren bir serüven olur. Bu ekip oluştuktan sonra ortada bi dostluk oluşuyo veya arkadaşlık nasıl görürseler benim istediğim işte bu tabiki ek olarak buildler yapıcaz ama önemli olan arkadaşlık-dostluk.
Ekibe mimar aradığımda, blok koyabilen kendini tecrübeli hissediyordu :(

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
adfasdfsa abi bende Fast build hilesi var 5 blok koyuyom tekte
5 kat tecrübe be offffff efso

_KING_K

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

relixN#3076

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Ankara Türkiye
Minecraft
relixN
Twitter
Nrelix
Discorddan eklersen konuşabiliriz _KING_K#1594

GameFlex

Elmaslar
4
Puanlar
0
Discorddan eklersen konuşabiliriz _KING_K#1594

Discordda bulamıyo kullanıcı adını hatalı giriş yaptınız tekrar deneyin diyo doğru attığına eminmisin ?[DOUBLEPOST=1519677026,1519676866][/DOUBLEPOST]

Amacım dostluk yani tek başına sıkılıyo insan onuda atlatırız elbet birlikte oldutkan sonra :) ne farkeder

_KING_K

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

relixN#3076

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Ankara Türkiye
Minecraft
relixN
Twitter
Nrelix
GlobalElite#1594

bide bunu dene

55mehmetcan55

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
Boş yer var ise bende katılabilir miyim ? Buildimi geliştirmek ve arkadaş ortamı kurmak için :)

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Merhaba önümüzdeki sezon büyük projeler ortaya koymak için bir builder ekibi arıyoruz. Tek eksiğimiz builder ekibi. Eğer ekibini kurarsan , seni ve ekibini sunucumuzda builder ekibimizde görmek isteriz.

Sunucumuzun Discord Adresi : DISCORD

Discord'a gelmeden önce MC-TR Forumu üzerinden bana özel mesaj yollarsanız sevinirim.
Sizleri bekliyoruz.

İyi Forumlar...

GameFlex

Elmaslar
4
Puanlar
0
Boş yer var ise bende katılabilir miyim ? Buildimi geliştirmek ve arkadaş ortamı kurmak için :)

Boş yer nedemek bomboş şuan bir kişi buldum gibi daha yeni gelirse tabiki. Discord tan ekle bide eklemeden önce yazarsan burdan nickini ona göre kabul edicem :)

55mehmetcan55

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı