Sol Reklam
Sağ Reklam

TeatleSports’un Hikayesi | tanıyanlar içeri girsin :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TeatleSports

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yok

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
BiliyorsunSen
HEPİNİZE SELAM ARKADAŞLAR BAŞLIKTANDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TEATLESPORTS’UN HİKAYESİNİ ANLATACAM.
Şimdi bazıları dicek neden böyle birşey yapıyorsun kısa bir süre önce Minecraft ı ve discordu bıraktım.Geçen bi dc girem dedim Herkes mesaj atmış bende konu açam dedim.Şimdi arkadaşlar herşey 4 yıl önce başladı ilk sunucumu açtım.TeatleCraft diye o zamanlar birşey bilmiyoruz tabi ki Alıntı paketler ile oynuyoruz 30-40 kişiyiz hepimiz birbirimizi tanıyoruz işte öyle sonra benim craftrisede arkadaş vardı Pocoyoo(Serhan) diye bu dedi ben biliyorum Plugin falan ben size ayarlarım dedim iyi hoş verdik VDS yi yaptı bir Plugin açtık sunucuyu 41 Kişi oynadı o zamanda 14-15 yaşındayım işte Sevindik 2 kişi ürün bile aldı iyi hoş gidiyoruz Bu Serhan pocoyoo yani dedi bana para yok mu dedim Cr skyblock gel spawner atam iyi hoş attım sonra bu bana dedik ki sıralamaya girecem biraz daha ver bende verdim arkadaşım dı(öyle sanmışım) sonra bu bana başka hesaptan dolandırdı sonrada ürün satışından craftrise de banladı hayatımın şokunu yaşadım adam falan gitti ada ortaklarıma mahçup oldum falan sonra bu VDS ye de saldırdı birşey bırakmadı bende çok üzüldüm o zamanki aklımla 2-3 gün uyumadım en yakın arkadaşın seni tokatlıyor nasıl bir duygu bu arada bizde sinirlendik başka sunucu açtık devam ediyoruz öğrenmeye daha sonrasında @theposeidon ve @cryzekwalker ile tanıştım biri önceki ada ortağımdı öyle devam ediyoruz hepimiz çok geliştik @cryzek zaten biliyordu falan öyle öğrendik bu işleri başka bir sunucu açtık bize özel map Plugin vs. Ordada belirli kitle ulaştı sonra @Raplost ile tanıştım meğeri raplost benle para için arkadaş olmuştu işte bu raplos ortak olmak istedi bende konuştum onla anlaştık falan iyi gidiyoruz bu oyunculara küfür ediyor adamlara troll yapıyorm falan bende bıktım ağa al sunucu senin olsun dedim sonra Buda tamam git dedi - umrunda olmuyormuş gibi- ben gittikten 2 gün sonra dolandırıcı gibi tabirler kullandı bana kendisinin nasıl bir dolandırıcı olduğunu tanıyanlar bilir herneyse o sunucuyuda Bıraktım 1 yıl geçti Asimentus diye bir server açtım bu eski arkadaşlarım ile sunucu tuttu sayılır Factions açtık 2/3 klanlada konuştuk falan geldiler sonra ben 4 gün uyumadığımı hatırlıyorum.Biraz dinlenmem gerekiyordu mola verdim diğer kurucuya söyledim “ThePoseidon” dedim ben birkaç gün yokum sunucu size emanet daha gitmeden 12 saat olmadı sunucuyu Sevip bırakmış aktiflik 0 falan neden böyle birşey yaptın diyince başladı saydırmaya o zamanda bir şok yaşadım zaten :D bu anlattıklarımın sadece Minecraft yaşantım discord ta yaşadıklarımı craftrise de yaşadıklarımı tek tek anlatıp bu 5 yılda yaşadıklarımı tek tek anlatacam bırakmama vesile olanlara teşekkürler dilerim pixel oyunu bırakıp işime bakıyorum artık hayat şimdi güzel miş.Konuyu okuyan herkese teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.
@theposeidon @cryzekwalker @Raplost ve beni tanıyanlar yorumlarını yapsında konu nasılmış kim ne miş herkes görsün.
Not : bence bırakın Bu pixel oyunu

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
sen beni unuttun kesin, geri dönnn bşvr

MehmetAtaa

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

MehmetAtaa

Elmaslar
22
Puanlar
3.770
Minecraft
MehmetAtaa
Üzücü bir hikâye

TeatleSports

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yok

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
BiliyorsunSen
sen beni unuttun kesin, geri dönnn bşvr
Abdullah kral adamsın başarılar nötr’de mc-gin’i :D hatırladın sen.dönüşümü şuan düşünmüyorum ama döndüm mü süper olacak :D

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

TeatleSports

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yok

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
BiliyorsunSen

MrReflex

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

MrReflex#0001

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
MrReflex
Hmm, değişik bir konu anladım ama sanki olaylar kısa anlatmışsın Çünkü bu kadar hızlı olamaz değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı