Sol Reklam
Sağ Reklam

TEAM ATLANTIS | Gelişmiş süreli uçma skripti! | Ancienty

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
372
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
hoş geldiniz.png

Merhabalar herkese!
Genelde OP sunucusu olmayan kişilerin tercih edebileceği bir skripti tanıtacağım bu konumda.

tanıtım.png

Skriptin amacından kısaca bahsedecek olursak eğer, sunucudaki oyuncuların süreli bir şekilde "fly" komutuna erişimini sağlıyor. (essentials kullanmıyor.)
Oyuncuların bu uçma sürelerini kazanmalarının birden fazla yolu var:

• Kutulardan çıkartabilirler
• Oy (/vote) verip kazanabilirler
• Marketten satın alabilirler
• "Uçuş Belgesi" isimli eşyayı kullanabilirler

Ee tamam, oyuncu gereken süreyi de kazandı, peki ya uçma işlemi nasıl işliyor?
Onu da şöyle anlatayım:

Oyuncu "fly" veya "adafly" komutunu kullandığı zaman uçma hakkı varsa uçmaya başlar, uçtuğu her dakika boyunca uçma hakkından bir dakika eksilir.
Peki ya oyuncu tekrardan "adafly" yazıp uçma modunu kapatmayı unutursa? Sorun değil, çünkü sistem bu tür durumları algılayıp oyuncu uçmuyorken süresini eksiltmiyor.

Yahu ben bunu alacağım da? VIP oyuncular için bu sistemin bana önerebileceği bir şey var mı?
Diyenlerinizi duyuyor gibiyim, onu da şöyle söyleyelim:

VIP oyunculara verebileceğiniz, ya da direkt olarak sunucu marketi üzerinden satabileceğiniz "sınırsız" uçma hakkı diye bir durum var.
Bu arkadaşların uçma süresi "9999999999" gibi bir sayı olarak gözükmüyor bu yüzden görüntü kirliliği de yaratmıyor.
Kim sınırsız uçma hakkına sahip olmak istemez ki?

görseller2.png

Uçma modunu açtığınızda ve kapattığınızda gelen mesajlar:
Screenshot_1.png

Konsol tarafından uçma süresi verildiğinde gelen mesaj: (Vote sistemi veya siteden satış.)
Screenshot_3.png

Uçuş belgesinin açıklaması:
Screenshot_9.png

Uçuş belgesinin kullanılma mesajı:
Screenshot_8.png

Uçma süresinin bittiğini belirten mesajlar:
Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Dilerseniz scoreboard'da da gösterebilirsiniz: (FeatherBoard eklentisinin bir özelliğidir, sistemle alakası bulunmamaktadır.)
Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

iletişim2.png

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum konuyu bitirmeden önce, eleştiri yapacaksanız rica ediyorum skriptin fiyatını göz önünde bulundurarak yapın bu eleştiriyi, iyi forumlar.

Sistemin bilinen bütün hataları düzeltilmiştir, eğer herhangi bir hatayla karşılaşırsanız en kısa sürede düzelteceğim.
Satın alan arkadaşlara sınırsız destek sağlamaktayım.

NOT: Bu skript sürekli olarak güncellenip, kullanıcıların isteğine göre yeni sistemler eklenecektir, önceden satın almış kişiler güncellemeler için ekstra ücret ödemeyecek!

Desteklenen sürümler: 1.8 ve 1.12

Discord adresim: Ancienty#7373
Fiyat: 10₺

Son düzenleme:

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Fiyatına göre güzel, elinize sağlık.

voîd?dev

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

zen#3445

Elmaslar
141
Puanlar
2.320
Yer
"Web Yazılım"
Minecraft
KrakenTR
Ekibinizin gelişeceğine inanıyorum. İyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Neredeyse çoğu forum üyesinin aramış olduğu bu sistemi, ekip olarak kendiniz tekrardan yazıp hazırlamanız gayet hoş olmuş ki gayet de satın almaya değer makul bir fiyatı var. Aynı zamanda on liradan beş liraya düşmüş ki bence bu esrarengiz fırsatı da kaçırmamaları gerekiyor ;) :8

Algos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Algos#8991

Elmaslar
106
Puanlar
2.310
Yer
Kayseri
Minecraft
Algos,749
Minimal fiyat maksimum eğlence
Hayırlı satışlar...

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem
Aslında tek bir komut yazsaydınız diğer şartlamaları sunucu sahibinin hayal gücüne bıraksaydınız aynı kapıya çıkacaktı. Bu kadar basit bir sisteme gelişmiş demek pek olmamış. bu işte her zaman hayal gücü ön planda

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
372
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Aslında tek bir komut yazsaydınız diğer şartlamaları sunucu sahibinin hayal gücüne bıraksaydınız aynı kapıya çıkacaktı. Bu kadar basit bir sisteme gelişmiş demek pek olmamış. bu işte her zaman hayal gücü ön planda
Görüşün için teşekkür ederim, skripti kodlamak fazla zamanımı almadı, bana sorarsan gelişmiş de denemez, ancak forum üzerinde dolaşan "süreli fly" skriptlerini gördükçe kanser oluyordum, o skriptlere oranla oldukça gelişmiş bir skript olduğunu rahatlıkla öne sürebilirim, ondan dolayı böyle bir isim koydum. İyi forumlar dilerim.

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem
Görüşün için teşekkür ederim, skripti kodlamak fazla zamanımı almadı, bana sorarsan gelişmiş de denemez, ancak forum üzerinde dolaşan "süreli fly" skriptlerini gördükçe kanser oluyordum, o skriptlere oranla oldukça gelişmiş bir skript olduğunu rahatlıkla öne sürebilirim, ondan dolayı böyle bir isim koydum. İyi forumlar dilerim.
Piyasadaki ürünlere göre iş yapıyorsanız çok da özgün bir ekip değilsinizdir değil mi? Özgün olun milleti umursamayın işinizi yapın aksi halde bunun gibi birbirinin kopyası olan 100lerce ürün ile 10 tane müşteriyle kalırsınız

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
372
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Piyasadaki ürünlere göre iş yapıyorsanız çok da özgün bir ekip değilsinizdir değil mi? Özgün olun milleti umursamayın işinizi yapın aksi halde bunun gibi birbirinin kopyası olan 100lerce ürün ile 10 tane müşteriyle kalırsınız
Aşırı mantıksız konuşmuşsunuz, bu skriptle özgün olmamamızın hiçbir alakası yok, skripte talep var, adam akıllı skript sağlayabilen yok. Bu tür skript isteyen arkadaşların kalitesiz şeyler kullanmaması için böyle bir paylaşım yaptık, bunun özgün olmamakla hiçbir alakası yok.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı