Sol Reklam

Team Atlantis - Cep yakmayan ucuz konu tasarımı V1

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
Fiyatına göre çok boş.Piyasada çok fazla kişi var ve daha güzel fiyata daha ucuz yapıyorlar.Ayrıca bazı ücretsiz tasarımlardan daha kötü.Ayrıca çok kısa kalmış.
Konu tasarımlarında müşteriyle iletişime nasıl geçilir ? Konu tasarımında hangi içeriklerin olması gerektiği sorulur konu tasarımıda ona göre tasarlanır. açıkcası ben müşterilerimin hepsine copy paste tasarım vermeyi tercih etmiyorum tabii sizin çalışma prensibinizi bilemem. öncelikle konu tasarımı dediğimiz alan çok geniş müşterinin isteği doğrultusunda logo yazılıcak yazı oyunlar yerine başka ne getirilebilir bunları sorup tekrar düzenliyorum. satış sonra 1 ay boyunca edit desteği sağlamaktayım şuanda hangi tasarımcı 15tl para alıp 1 ay boyunca tasarım desteği sağlıyor?. başlıktaki konu tasarımı sadece taslak. kendinizi tatmin etmek istiyorsanız istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz sonuçta benim konum üstte kalıyor. insanlara düzgün ve doğru tasarımları sağlıyorum en azndan ;)
iyi günler dilerim kolay gelsin.

Hasetezi

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Hasetezi#3936

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Hasetezi
Fiyatı uygun tasarım güzel olmuş, başarılar.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Son düzenleme:

Batuhanbulut

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
13.235
Fiyatı tasarıma göre iyi ama şahsen tasarım geliştirilebilir.

HzMablung

mc.gnomc.com

Discord:

HzMablung#3856

Elmaslar
77
Puanlar
1.410
Yer
İstanbul
Minecraft
HzMablung
Arkadaşlar sizlerden ricam,yorum yapan kişilerin almış olduğu flamalara bakmanız. Diğer ucuz takımların üyeleri hiç objektif olmayan,isim karalayan cümleler kuruyorlar.

Tasarıma gelirsek, sadece 15 Türk Lirası vererek alınabilecek en iyi ve dikkat çekici konu tasarımı. Ellerine emeğine sağlık!

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Arkadaşlar sizlerden ricam,yorum yapan kişilerin almış olduğu flamalara bakmanız. Diğer ucuz takımların üyeleri hiç objektif olmayan,isim karalayan cümleler kuruyorlar.

Tasarıma gelirsek, sadece 15 Türk Lirası vererek alınabilecek en iyi ve dikkat çekici konu tasarımı. Ellerine emeğine sağlık!
Açık konuşmak gerekirse baltalamak gibi bir amacım yok kendi adıma konuşmak gerekirse bir sunucu sahibi olsam hareketli ve daha şık bir tasarım tercih ederim. Ek olarak tasarımdan ne kadar anlamasam da bunu yapabilirim bir sunucu sahibi niçin kendi yapabilecekken @Tork adlı arkadaşdan alsın?
Ek olarak geçen gün arkadaşın yaptığı ejderha logosunu da internette bulmamız ayrı bir saçmalıktı.
Ekibimiz bölümü yok.
Açık konuşmak gerekirse zaten hostinglerin sağladığı ücretsiz konu tasarımı mevcut 15₺ buna vermektense onu kullanmak daha mantıklı geliyor bana.
Hazır tasarıma göre ve kaliteye bakarsak fiyatı oldukça yüksek en fazla 10₺ verilebilir ki çoğu flama 10₺ye bile hareketli konu tasarımı yapmakta.
İyi Forumlar.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Pek beğenmedim kendini geliştirmen gerekli bol satışlar.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Güzel bi tasarım ama pek beğenmedim geliştirmen lazım başarılar.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Cep yakmayan fakat göz yakan bir tasarım olmuş. Yeni nesil bir font, fotoğraf kullansan güzel olurdu aslında.

FuryJoker

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FuryJoker#2980

Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
Discord Bot&Plugin Yapılır.

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi

Discord:

Ahmet Yılmaz#0003

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft
AhmetW
Aşırı derecede geliştirmelisin, bu fiyata daha iyisini yapanlar ve ücretsiz tasarımlar bile daha iyi bundan

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Bu tarz konu tasarımına 15 ₺ gibi bir fiyat gayet orantılı olmuş, tasarım için fazla bütçesi olmayan sunucu sahipleri için bire bir. Başarılar <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı