Sol Reklam

Tasarım Team Arcenia - Minecraft Web Script - Eşsiz Bir Tasarım - Çok Yakında!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arcenia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
135
Puanlar
4.110
Bu platform da ilk defa sunucuyla bu kadar ilgilenen ve geliştiren bir ekip görüyorum. Bu konu da sizi tebrik ediyorum. Şimdi konuya gelecek olursak, anasayfa kısmı çok uyumsuz. Haberler kısmından sonra gelen istatistikler kısmı genel olarak sayfaya baktığımızda çok uyumsuz. Onun arkasıyla gelen sponsorlarımız kısmı ise tabiri caizse boş. Footer kısmını biraz daha iyi yapmanızı beklerdim. (Sosyal Medya Adresleri, Son Kayıt olan oyuncu gibi vs.)

Kurallar sayfasına baktığımız da sadece bir section karşılıyormuş gibi bir fotoğraf var. Bir modal içerisinde bunu belirtebilirdiniz (Kuralları)
kurallar sayfası hakkında biraz daha bilgi verilebilirdi. Buradan pek bir şey anlaşılmıyor :(

Oyuncu Ara sayfasında kullandığınız footer'ı genel olarak tüm sayfalarda kullansanız bence daha iyi gözüküyor. (Bu sayfa gerçekten muazzam.)

Market kısmında kullandığınız sunucular kısmı (Menünün alt tarafında ki görseller) container içine alınabilirdi. Daha güzel ve şık gözükürdü.
Son Kredi Alanlar vs. gibi kısım çok dağınık gözüküyor. Daha farklı bir tasarım kullanabilirsiniz bence. (Bu kadarını yapan bir ekip daha iyisini yapabilir :) )

Haberler sayfası güzel olmuş :)

Profil sayfasında yorumlar kısmı çok basite kaçmış gibi gözüküyor. Renkler daha iyi olabilirdi ve yan kısımlarına border gelebilirdi.
Bilgilerini Güncelle kısmında ise sağ tarafta ki background alakasız. Neden koydunuz? ()

İstatistiklerin kısmında ise sunucu adı rengi değiştirilebilir.

Sıralama sayfasında kullandığınız Sunucu ve Sezon seçme kısmının arasına bir boşluk gelebilir.Ve ya yan yana durabilir.

Açacağınız sunucu da başarılar dilerim, umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. Kolay gelsin.
Eleştirilerin için teşekkür ederiz. Tasarımsal fikirler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.
Bizim belirlediğimiz turuncu rengi herkes sevmeyebilir. Eğer satışa çıkarılır ise temayı komple değiştirebilirsiniz kendi yaratıcılığınıza göre. Widget sistemi ile istediğiniz bölümü istediğiniz sayfaya yerleştirebilir üstelik istediğiniz bölümün tasarımını kod kullanmadan dilediğiniz gibi belirlediğiniz temanıza uygun olarak değiştirebileceksiniz.
Amacımız diğer scriptlerden daha farklı vegelişmiş bir script yapmak. Haberler sayfasında ister aynı anda 5 haber gösterebilirsiniz ister 2. Bölümlerin içerik kısmı ileride daha da geliştirilebilir biz sadece şimdilik temel bilgileri karşılayacak bilgileri yaptık.

Son düzenleme:

BurakTF

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TheFrency#1331

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
BurakTF
başarılı çok hoş

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse konuyu gördüğüm zaman çok duygulandım. Ekip kurulalı neredeyse bir yıl olmuş ancak şimdi birer efsanesiniz ☺

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

Doğruyu söylemek gerekirse konuyu gördüğüm zaman çok duygulandım. Ekip kurulalı neredeyse bir yıl olmuş ancak şimdi birer efsanesiniz ☺
Ekibimiz aslında 2017 de kuruldu fakat piyasaya duyurmadık.

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Şahane bir tasarım olmuş. Eline sağlık.

Berk TUNÇER

mc.holly.network

Discord:

Я E X X#5663

Elmaslar
32
Puanlar
0
Yer
Bodrum
Minecraft
Karpuzcuk
Fiyat hakkında bilgi verme şansın varmı dostum efsane olmuş çalışma!

Alaries

BlokDelisi Market | S: 2017

Discord:

Tugra#6666

Elmaslar
128
Puanlar
920
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
Alaries
EFSANE Olmuş satılık mıdır ?

Arcenia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
135
Puanlar
4.110
Son düzenleme:

Emrestural288

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ψ ThorHosting Ψ#5789

Elmaslar
2
Puanlar
910
Minecraft
ByKulaksizBey
hem tasarım hemde site çok iyi olmuş başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı