Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 30.04.2018
Süre Bitiş: 26.04.2018 Süre Bitiş: 01.05.2018
Süre Bitiş: 03.05.2018 Süre Bitiş: 09.05.2018
Süre Bitiş: 13.05.2018 Süre Bitiş: 14.05.2018

TeacNW.batihost.com / OP Skyblock / Adakit / Adafly / Rütbe / Jackpot / Rulet / 1.8-1.12

GurkanKr

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2018
19
4
10
17
teacnw.bati.host
MC
GurkanKr
Kardeşim Yaptırdık Değil Aldık Editledik De Blogu Bloguna Aynı Koyulmuş Mapı ''Benzer Yaptırdık'' Diyorsun.Ayrıca Serverinizede Girdim Büyük Bir Farklılık Yok Maplarda Sadece Dediğim Gibi %5 Kadar Bir Kısım ''Düzenlenmiş''.
Hmm haklisin editledik desem daha mantikliydi tesekkurler tekrardan yorumun icin[DOUBLEPOST=1523774500,1523774467][/DOUBLEPOST] Tesekkur ederim yorumun icin[DOUBLEPOST=1523774570][/DOUBLEPOST]
Maplar alıntı acilen değiştirililmeli,Başarılar.
Yorumun icin tesekkur ederim mapleri yakinda degistirecegiz[DOUBLEPOST=1523774631][/DOUBLEPOST]
Konu tasarımı geliştirilmeli.
Yorumun icin tesekkur ederim

18 Ağustos 2017
1.095
398
890
18

Merhaba . Sizlere özgürce eğlenip, OPSkyblock türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. OPSkyblock Türündeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayıp kendi kararınızı verin! Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.

Sunucumuzun Adı : TeacNetwork
Sunucumuzun Sitesi :
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Sunucumunuzun Versiyonu :1.8/1.12
Sunucu İp : teacnw.batihost.com

Makine Özellikleri

5 GB Ram
250 Kişilik Slot

Sistemlerimiz

Spawnımız

Marketimiz
Burada İstediğiniz İtemi Alabilirsiniz

Warp Bilgi
Adaya Hangi Bloğun Kaç Level Verdiğine
Ve Kurallara Bakabilirsiniz

Warp Taş
Buradan Yosunlu Taş Kazıp Spawner Parçasına Dönüştürebilirsiniz
Ve Spawner Parçalarıyla Spawner veya Bloğa Dönüştürebilirsiniz

Warp Kutu
Buradan Kutularımızı Açabilirsiniz

Warp Arena

Burada İstediğiniz Kişilerle Savaşabilirsiniz

Sunucu İP : TeacNW.Batihost.com
Sunucu Sürümü : 1.8-1.12

Son olarak sizlere konumuza göz gezdirdiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın!
Başarılar dilerim fakat buildleriniz biraz daha geliştirilmeli jackpot ve rulet gerçekten güzel gözükse bile minecraftı genel olarak küçük yaştaki dostlarımız oynadığı için sunucunuza gelecek olanların çoğu küçük yaştaki dostlarımız olabilirler ve onlara jackpot ve rulet gibi sistemleri göstermek bize günah olur neden diye sorarsan çocuk bunu oynar örneğin rulet ruletde çocuk kazanır büyüdüğünde bu sistemler yüzünden çocuğu kumarbaz yaparsınız bu yüzdende baya bir günah alırsınız ben sadace fikrimi belirttim küçük yaşta oynayan dostlarımız için.

GurkanKr

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2018
19
4
10
17
teacnw.bati.host
MC
GurkanKr
Başarılar dilerim fakat buildleriniz biraz daha geliştirilmeli jackpot ve rulet gerçekten güzel gözükse bile minecraftı genel olarak küçük yaştaki dostlarımız oynadığı için sunucunuza gelecek olanların çoğu küçük yaştaki dostlarımız olabilirler ve onlara jackpot ve rulet gibi sistemleri göstermek bize günah olur neden diye sorarsan çocuk bunu oynar örneğin rulet ruletde çocuk kazanır büyüdüğünde bu sistemler yüzünden çocuğu kumarbaz yaparsınız bu yüzdende baya bir günah alırsınız ben sadace fikrimi belirttim küçük yaşta oynayan dostlarımız için.
Öncellikle Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim
Rulet ve Jackpota Gelicek Olursak Küçük Bile Olsalar Büyüyünce Zaten Böyle Şeylerin Günah Olduğunu Öğreniceklerdir O Yüzden Pek Sanmıyorum İleride Öyle Düşünceklerini :)

18 Ağustos 2017
1.095
398
890
18
Öncellikle Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim
Rulet ve Jackpota Gelicek Olursak Küçük Bile Olsalar Büyüyünce Zaten Böyle Şeylerin Günah Olduğunu Öğreniceklerdir O Yüzden Pek Sanmıyorum İleride Öyle Düşünceklerini :)
Siz öyle diyorsanız öyledir ama her insan farklıdır bunu değiştiremezsiniz. ben kullanmama taraftarıyım.

canhucko

Agaç Yumruklayıcı
19 Ekim 2014
25
2
320
40
Admine "sus" dedim ve "yetkiliye hakaret" sebebinden 25dk mute yedim. /helpop dan neresi hakaret yazınca da ban yedim. Bu kadar güzel bir sunucuya böyle kötü bir admin almanız büyük hata. o kadar emek boşa gitti. hakkımı helal etmiyorum