Sol Reklam

Tasarım hakkında yorumlarınız?

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Resim 1

1.PNG

Resim 2

2.PNG

Resim 3 (footer)

3.PNG

Resim 4 (giriş yap)

4.PNG

*Navbar'daki HiveMC logosu ileri geri doğru hareketlidir.
**En üstteki ve en alttaki resimler gif halinde, hareketli resimlerdir. Panelden isteğe bağlı olarak değiştirilebilecek.
***Table başlıklarında ve bazı yerlerde yazı parlatıldı.
****Sunucu isimleri, ip adresleri, duyurulara vs. takılmayın hepsini deneme amaçlı yaptım.
*****Resimler ekran alıntısı aracı ile alındığından dolayı kalitede düşüş olmuş olabilir.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
İlk 2 resime benzer tasarım gördüm. İsmini şuan hatırlamıyorum ama bir Türk sunucusunda kullanılıyor sanırım. Dediğim siteyi bulursam link olarak eklerim.

Tasarıma gelecek olursak; Bana göre boş bir tasarım olmuş, ana sayfa da haber yazıları eşit değil. Footer kısmı ile ana tasarım arasında çok fark var. Bu da kötü gözükmesine yol açmış. Giriş yap kısmına gelecek olursak, çok basit gözüküyor. Umarım dahada geliştirirsin kendini.

Merak ettiğim bir şey var, html ve css kullanarak mı yaptın? yoksa photoshop veya benzeri araç kullanarak mı?

Tydeus

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Tydeus#8907

Elmaslar
46
Puanlar
2.210
Minecraft
Tyd3us
Karanlıkı bir tema fakat güzel..

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
İlk 2 resime benzer tasarım gördüm. İsmini şuan hatırlamıyorum ama bir Türk sunucusunda kullanılıyor sanırım. Dediğim siteyi bulursam link olarak eklerim.

Tasarıma gelecek olursak; Bana göre boş bir tasarım olmuş, ana sayfa da haber yazıları eşit değil. Footer kısmı ile ana tasarım arasında çok fark var. Bu da kötü gözükmesine yol açmış. Giriş yap kısmına gelecek olursak, çok basit gözüküyor. Umarım dahada geliştirirsin kendini.

Merak ettiğim bir şey var, html ve css kullanarak mı yaptın? yoksa photoshop veya benzeri araç kullanarak mı?
İlk olarak dediğin tasarımı candycraft kullanıyor. Tasarım zaten internette yabancı sayfalarda rahatça bulunuyor.

Haber yazıları eşit ancak resimler ve butonlar yan olduğundan dolayı eşit değil gibi gözüküyor. Başta banada öyle gelmişti :D Giriş yap kısmınıda fazla abartmadan sade bir tasarım yapmaya çalıştım. Bence fazla gereksiz süslemelere gerek yok.

Photoshop kullanmadım. Zaten canım sıkıldı bir şeyler yapayım diye başladım ne amaçla kullanacağım belirsiz.

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR
çok karanlık olmuş bence, başarılar kanki

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Güzel bir tasarım. Başarılar dilerim ?

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Çok farklı olmuş diğer web tasarımlara göre ben beğendim güzelmiş

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
diğerlerine nazaran uygun fiyatlı olursa alırım hoşuma gitti. başarılı

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820
Tasarım Çok Hoş Biyerde Görmüştüm Sanki Fakat Fiyatta Arkadaşlar Biraz Sorun Yaşayacak Gibi :D

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Tasarım Çok Hoş Biyerde Görmüştüm Sanki Fakat Fiyatta Arkadaşlar Biraz Sorun Yaşayacak Gibi :D
Yukarıda yazmıştım, dediğiniz sunucu candycraft.net. Tasarım internette yabancı sitelerde rahatlıkla bulunur, önemli olan bunu düzenleyip minecraft site tasarımı haline getirip php kısımlarına başlamaktır :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı