Sol Reklam

Çözüldü Tarım bölgesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iSecordS

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.210
Merhaba sunucum da para kasmaları için çiftçi kurdum fakat insanlar arsa bölgelerini komple farma odaklı oynadılar ve pek build yapan göremedim
bu yüzden aklıma bişey geldi fakat bunu satan veya yapan göremedim
/warp tarım bölgesi olucak ve bu bölge farm yapmaları için arsa gibi almalı olucak farmlarını oraya yapıcaklar
eğer var ise etiketlerseniz, yok ise uygun fiyata yapabilecek birisi varsa ulaşabilir mi? + olarak arsa pluginiyle böyle bişey yapabiliyor muyuz bilmiyorum
gene de yardım ederseniz sevinirim.

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
AreaShop plugini ile oyunculara arsa satabilirsiniz.

iSecordS

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.210
Hocam ben arsa satma demiyorum arsa gibi bi dünyayı tarım bölgesi yani çiftçi var tarım bölgesinde farm yapıcaklar gibi diyorum

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Hocam ben arsa satma demiyorum arsa gibi bi dünyayı tarım bölgesi yani çiftçi var tarım bölgesinde farm yapıcaklar gibi diyorum
O tarım bölgesine sadece farm mı yapabilicekler? Eğer sadece farm değil ise plotsquared ile yapabilirsiniz. (Farm değil dediğim mesela blok vesaire koyulmayacak mı farm dışında)

iSecordS

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
6.210
O tarım bölgesine sadece farm mı yapabilicekler? Eğer sadece farm değil ise plotsquared ile yapabilirsiniz. (Farm değil dediğim mesela blok vesaire koyulmayacak mı farm dışında)
Farm hocam yani arsa bölgesi gibi olur ama sadece tarım bölgesine çiftçi koyulur oraya farm yaparlar

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Farm hocam yani arsa bölgesi gibi olur ama sadece tarım bölgesine çiftçi koyulur oraya farm yaparlar
Merhabalar, o zaman plotsquared kullanarak bir arsa yapabilirsiniz. Geik'in Çiftçi eklentisinin plotsquared desteği mevcut. Onu kullanabilirsiniz. İyi forumlar dileriz.

Saruhanx0

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Saruhan#0017

Elmaslar
1
Puanlar
135
Yer
İstanbul
Minecraft
testamentnw.com
Gayet mantıklı bir sistem örneği.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı