Sol Reklam

Tanıtım - Mudita Bot

Rona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Mudita Bot'un tam başlangıç tarihi malum değildir, nedeni bu botun hikayesinin çok uzun olması yıl 2019 ortasından beri üzerinde çalışılan Mudita pek çok değişikliklere uğradı ki bunlardan en mühimi sıfırlanması, sakın botun kötü olduğunun düşüncesine kapılmayın. Bot'un sıfırlanmasının sebebi her zaman Discord.js sürümü olmuştur. Burada Mudita'nın uzun keçmişinden değilde şimdiki halinden ve gelecekteki durumundan konuşmak isterim; öncelikli olarak botun şimdiki durumundan bahsetmek isterim, bot şuan Beta v0.2 aşamasındadır ve bu nedenle komutlar basit ve az gele bilir fakat ben diğer bot geliştirici'leri gibi değilim yani interneten hazır alt yapı çalarak bunu düzenleyip: Artık benimde bir botum var bende "bot developer'im" diyen kitle değilim, ben kendi botunu kendi bilgisi, kendi emeği ile yazan kitleyim ve hiç bir zaman kendime Discord bot developer demedim çünki benim bunun için daha çok yolum var. İşimi ne kadar iyi yapsamda hiç bir zaman bununla yetinlenmeyip daha fazla bilgi için can atar, bilgiye doymam. Gelelim botun komutları'na:
Moderasyon: ban, unban, kick, otorol, giriş-çıkış, rolver, rolal, temizle

Eğlence:

Genel:
avatar, bilgi, sunucu bilgi, sunucu roller

Diğer: ping, öneri, website, davet
Şimdilik Beta v0.2 sürümünde 20 adet komut bulunmaktadır ve bu sayıyı her keçen gün artırmaya çalıyorum. Komutlar hakta daha fazla bilgi için web siteyi ziyaret ediniz;
Zaman ayırıp okuyan her kese teşekkürler
Discord: Eliyev#4149

Not: Bu konuyu telefonda yazdığım için hatalarım ola bilir makul görün,ayrıca bu sebebden detaylıca bilgi veremedim

Kendinize iyi bakın görüşmek üzere <3

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Bir botta olması gereken özellikler bulunmakta zaten​

Rona

Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Resim ekleseydinz ÇOOOOK güzel olurdu, konudaki Türkçe hataları giderilmeli
Konunda da bahsetdiğim telefonda olduğumdan sorunlar oldu, ama bir sonraki sürümde dahada gelişmiş tanıtım olacaktır. Teşekkürler <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bir botta olması gereken özellikler bulunmakta zaten​
Teşekkürler dostum, geliştirmeye devam edeceğim <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Projeyi iptal mi ettiniz? Daha botun komutlarına ulaşabileceğim resmi siteye bile giremiyorum da :'(

Rona

Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı