Sol Reklam

Bulundu Tamir Kiti Skripti / Vazgeçtim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

G O D

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
3.760
Minecraft
Godtrap_
İstediğim şey tamir kitabını tamir kiti olarak değiştirmek. Örs üzerinden tamir kitabını bastığınız zaman büyü olarak eklemek yerine eşyanın canını fulleyecek bir skript arıyorum. Tamir büyüsü eşyalara basılamaz olucak yada basılırsa üzerinden silip kitap olabilir bilmiyorum bunun şöyle bir sıkıntısı olabilir dünyada üzerinde tamir olan itemleri nasıl kapatabilirim?

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Kod:
options:
  default-permission-level: 4 # OP yetkisi olanlar kullanabilir.

on craft:
  if player's tool is written book: # Eğer oyuncunun elinde yazılı kitap varsa:
    if written book's title is "Tamir Kiti": # Eğer yazılı kitabın başlığı "Tamir Kiti" ise:
      cancel event # Etkinliği iptal et (yani tamir kitabı craft edilmesine izin verme)
      repair tool of player # Oyuncunun elindeki eşyayı tamir et
      send "&aEşya tamir edildi!" to player # Oyuncuya tamir edildiğini bildir.

Bu skript, oyuncuların tamir kitabı craft etmesine izin vermez ve tamir kitabı yerine yazılı kitabın başlığı "Tamir Kiti" olarak belirlenir. Oyuncu eşyayı onarırken, tamir kitabını kullanmak yerine yazılı kitabı kullanır ve eşyanın tamamen yenilenmesini sağlar. Eşyaların üzerindeki tamirin kapatılması için ise bir skript kullanabilirsiniz.

G O D

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
3.760
Minecraft
Godtrap_
Kod:
options:
  default-permission-level: 4 # OP yetkisi olanlar kullanabilir.

on craft:
  if player's tool is written book: # Eğer oyuncunun elinde yazılı kitap varsa:
    if written book's title is "Tamir Kiti": # Eğer yazılı kitabın başlığı "Tamir Kiti" ise:
      cancel event # Etkinliği iptal et (yani tamir kitabı craft edilmesine izin verme)
      repair tool of player # Oyuncunun elindeki eşyayı tamir et
      send "&aEşya tamir edildi!" to player # Oyuncuya tamir edildiğini bildir.

Bu skript, oyuncuların tamir kitabı craft etmesine izin vermez ve tamir kitabı yerine yazılı kitabın başlığı "Tamir Kiti" olarak belirlenir. Oyuncu eşyayı onarırken, tamir kitabını kullanmak yerine yazılı kitabı kullanır ve eşyanın tamamen yenilenmesini sağlar. Eşyaların üzerindeki tamirin kapatılması için ise bir skript kullanabilirsiniz.
title kısmını name olarak değiştirince kod çalışıyor olarak gözüküyor ama hiçbir yararı olmuyor sorunun nerede olduğunu anlamaya çalıştım fakat bulamadım.

Ferdi6445

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ferdi6445#4122

Elmaslar
5
Puanlar
895
Yer
Uşak
Minecraft
Ferdi6445
tamir skripti için teşekkürler eline koluna sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı