Sol Reklam
Sağ Reklam

Takım Satış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Sözleşme ile paket satan ekipler(var ise) artık sözleşmelerine; "Herhangi bir dolandırılma durumunda * Adlı ekibimiz sorumlu değildir." maddesi getirecekler sayende.

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.

Discord:

2qke#0001

Elmaslar
162
Puanlar
6.455
Minecraft
2qke
Teasor Team yakında hizmete açılacak. Oradan satın alım yapabileceksin.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
M & A yani açılımı sanırım Melowdy Anathory alayım mı? Ucuza yapıyorlar.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Selamlar, MC-TR üyeleri.
Benden herkese tavsiye, dolandıran herhangi bir takım bulunmamakta. Şimdi "CLASY" adı geçirmiş fakat en üst düzey hizmet verdik. Dini & Ailevi şahsıma söverek sonrasında benden destek istemişti.

İki gün sonra herhangi bir isteği olmasın direkt konu açarak "dolandırıcı" damgası ekliyor. Satıcılara para vererek sanki üç, beş kuruş parasına kaldık gibi köpek yerine koyarak emirler veriyor.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Selamlar, MC-TR üyeleri.
Benden herkese tavsiye, dolandıran herhangi bir takım bulunmamakta. Şimdi "CLASY" adı geçirmiş fakat en üst düzey hizmet verdik. Dini & Ailevi şahsıma söverek sonrasında benden destek istemişti.

İki gün sonra herhangi bir isteği olmasın direkt konu açarak "dolandırıcı" damgası ekliyor. Satıcılara para vererek sanki üç, beş kuruş parasına kaldık gibi köpek yerine koyarak emirler veriyor.
Kesinlikle en üst düzey hizmet verdiniz eğer pakete bakmak isteyen olursa bunun için vds aldım dc den yazması yeterli!!

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Forumdan EmreSHN'i bilirsin. Emre'ye bir gün dedim ki: "Emre bu EmirhanSHN akraban felan mı?" Emre: "Ne akrabası? Özentinin teki işte." dediğini adım gibi biliyorum. Bak şimdi de sana maddeler halinde nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu teker teker okumanı sağlayacağım.

1 - Ortada güzel ekipler var iken hâlâ onları kötüleme/karalama peşindesin.
2 - Özentilik yapıyorsun.
3 - Bilip bilmediğin konulara atlamaya çalışıyorsun. Örnek veriyorum bir plugin veya skript yardımında bazen mesajlarını görüyorum yardım etmeye çalışıyorsun. Ama daha kendin bile paket yapmasını bilmeden yapıyorsun.
4 - Ömer Seyfettin'in Diyet Hikayesindeki Koca Ali adlı karakterinin bir sözü vardır; "Ben kulun kulu olmam!" Burdan sana vermek istediğim mesaj kimseyi parayla da olsa köpek olarak kullanamazsın.
5 - Buraya kadar okuduğun için teşekkür ederim. Eğer arkadaşın Dini & Ailevi hayatına küfrediyorsan yukarda altını çizdiğim gibi bir kişiliğe de sahip değilsin.

Açtığın ya da yaptığın yorumlar umrumda dahi değil, sadece haklı olan tarafı savunduğumu düşünüyorum. Eğer savunma işi sana mı kaldı dersen bana kaldı. Burada onlarca ekip var hepsi ayrı ayrı kaliteli ve güzel eğer kaliteli bir ekip olmasalardı ne onaylı satıcı verilirdi ne de flamaları zaten. Burada Clasy ekibinden birisi olduğumu, ya da onları savunmak için onların bana mesaj attığını felan düşünmeyin. Eğer böyle düşünüyorsanız yargısız infaz etmiş olursunuz. Ben burda farklı bir takımda olsam da yine de farklı bir takım hakkında iftira ediliyorsa, her türlü şekilde savunurum. Dini & Ailevi değerlere saygım sonsuzdur. Bu yüzden köpek gibi insanları kullanacağına köpek gibi özür dile ki ben yüzsüz olsam da erdemliyim, karakterliyim. Diyebilesin. Fakat senin öyle bir şey yapacağını da sanmıyorum.

İyi forumlar dilerim! Ek olarak Discord'dan ekledim. Paketi göstermeni zevkle bekliyorum.

Saygılarımla...

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce

GraveNetwork

Play.GraveNW.Com

Discord:

EfeCan72Ok | Efe#0900

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EfeCan72Ok
İyi Forumlar. Öncelikle belirtmek isterim ki 70 tlye aldığım hub paketi yüzünden mağdur oldum. Clasy ekibiniden erdem "Cylonce" dan paket almaya karar verdim. paket hakkında ki düşüncelerim ise ; paket tamamen eşsiz. alıntı yok. map tasarımı güzel ve özgün. hızlı teslim var ayrıca map tasarımı da öyle çer çöp değil gereksiz şeyler yok. yukarıda ki müşteri "EmirhanSHN" ne istediğini bilmeyip, paketi aldığında ise dolandırıldığını iddia etti. ne istediğini bilmeyip , söylemeyip bunu demesi çok saçma. adam sen ne dediysen yapmış daha ne ? yardım istesen yardım ediyor zaten. böyle saçma düşünmen beni üzdü. satın aldığım paketten tamamen memnununm Clasy ekibine ve özellikle Cylonce a çok teşekkürlerimi iletiyorum. iyi forumlar. böyle iftiralara da gelmeyiniz lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı