Sol Reklam

Çözüldü Tag sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ptw!!I11

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.220
Selamun aleyküm
minecraft serverim var bungeecord suz hub server yapcam groupmanager config yml dosyasını ayarladım mesela skyblock spawn dünyasındayım kendime o dünyada kurucu tagı verdim başka dünyaya gidince istedigim gibi oluyo skyblock dünyasına girince tekrar oyuncu oluyorum skyblock spawn dünyasında nasıl o dünyada tag kalıcı yapabilirim acil cevap

GGKağan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

gollapuzesi#5701

Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Samanyolu Galaksisi
Minecraft
gollapuzesi
Selamun aleyküm
minecraft serverim var bungeecord suz hub server yapcam groupmanager config yml dosyasını ayarladım mesela skyblock spawn dünyasındayım kendime o dünyada kurucu tagı verdim başka dünyaya gidince istedigim gibi oluyo skyblock dünyasına girince tekrar oyuncu oluyorum skyblock spawn dünyasında nasıl o dünyada tag kalıcı yapabilirim acil cevap
Groupmanager'da -worlds -world -groups.yml dosyasını ve users.yml dosyasını kopyala. sonra -worlds'a bir dosya aç mesela "ASkyBlock" diye sonra onun için bu iki yml dosyasını da yapıştır. Böyle oluyor diye biliyorum ancak kesin değil cevabım. mEsela sende bir market diye bir world diye bir tane de ASkyBlock diye worldün var, "market" world'ünü de ekleyebilirsin.

Ptw!!I11

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.220
Groupmanager'da -worlds -world -groups.yml dosyasını ve users.yml dosyasını kopyala. sonra -worlds'a bir dosya aç mesela "ASkyBlock" diye sonra onun için bu iki yml dosyasını da yapıştır. Böyle oluyor diye biliyorum ancak kesin değil cevabım. mEsela sende bir market diye bir world diye bir tane de ASkyBlock diye worldün var, "market" world'ünü de ekleyebilirsin.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

deneyecem teşşekürler

deneyecem teşşekürler

Çözümleri denedim Olmadı Acil Cevap

Son düzenleme:

GGKağan

Discord:

gollapuzesi#5701

Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Samanyolu Galaksisi
Minecraft
gollapuzesi

deneyecem teşşekürler

deneyecem teşşekürler

Çözümleri denedim Olmadı Acil Cevap
Daha fazlasını ben de bilmiyorum, ben manuadd yaptığımda, all_unnamed_worlds diyor .... sende demiyo heralde.

Ptw!!I11

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.220

GGKağan

Discord:

gollapuzesi#5701

Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Samanyolu Galaksisi
Minecraft
gollapuzesi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı