• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü Tag Değiştirme Skripti Arıyorum.

Furkanito

Agaç Yumruklayıcı
6 Mayıs 2018
14
3
10
17

Arkadaşlar TAG Değiştirme skripti arıyorum böyle GUİ'li olucak.

Aklımdaki şey şöyle: Adam diğelim rank atlıyor veya youtuber /tag tarzı bi şey yazıp eski aldığı tagları kullanabilicek.

Örnek:
Adamın rankı maraşel ve Gui ile köylü tagını alabiliyor veya youtuber konusundada aynı adam youtuber ve rütbe atlayarak tag değiştirmesini istiyorum.

İnş anlatmak istediğmi anlamışsınızdır cidden kötü anlattım :D

(bunu aramamın sebebi bir tane serverde görmüşdüm)

indir.png

Cir0x

sanslinsandogacaklardanmismiydinkisensylbena
29 Mart 2018
31
14
80
Adana

Yapacak veya yapmaya çalışacak arkadaşa söyliyeyim; Arkadaşımız /mask tarzında bir şey istiyor. Kapanmış hileyle dolu bir güzel sunucuda /mask vardı kullanmış olan varsa hatırlar.

Örnek: Sunucuda 2 tür donorumuz var ve bunların birisi Altın Donor diğeri ise Elmas Donor. Elmas donor Altın Donordan yüksek bir mevkide olduğu için Elmas Donoru alan /mask yazıp Altın Donoru seçebilecek ve istediği zamanda /unmask yazıp normal yani kendi Elmas Donoruna geri dönecek.

Furkanito

Agaç Yumruklayıcı
6 Mayıs 2018
14
3
10
17

Yapacak veya yapmaya çalışacak arkadaşa söyliyeyim; Arkadaşımız /mask tarzında bir şey istiyor. Kapanmış hileyle dolu bir güzel sunucuda /mask vardı kullanmış olan varsa hatırlar.

Örnek: Sunucuda 2 tür donorumuz var ve bunların birisi Altın Donor diğeri ise Elmas Donor. Elmas donor Altın Donordan yüksek bir mevkide olduğu için Elmas Donoru alan /mask yazıp Altın Donoru seçebilecek ve istediği zamanda /unmask yazıp normal yani kendi Elmas Donoruna geri dönecek.
Nerdeyse dilime tercüman oldum aynen bunun gibi bişey anlatmak istedim tek farkı bunun ranklara ekleyebilmem gui destekli olması