Sol Reklam

Skript Paylaşımı Süreli Vip v1.0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shura

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
254
Puanlar
7.070
Yaptığınız skript "çöp" bir skript ise, karşı çıkıp eleştireni ezmeye çalışmak yerine durumu kabul edip kendinizi geliştirmeye odaklanın. Sizin için daha sağlıklı & mantıklı olur.

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0
Bartuzen burada sadece kendini üstün gördüğün için adama öneride bulunmak yerine adamın yazma hevesini yitirmesine sebep oluyorsun dalga geçen insanlardan nefret ederim bana dalga geçmiyorum diyemezsin zaten yorumlarından da belli ve üstte yazmışsın ki sıkıyosa yap denilen şeyleri yapmışsın adam konu tasarımı ile uğraşıyor sen yapabilir misin bilmediğin bir şeyi ? hala da üstün görüyorsun kendini boş insansın.
Kendimi üstün gördüğüm falan yok. Nerden öyle bir yargıya ulaştın? Ayrıca dalga geçtiğim de yok. Düzgün bir şekilde skriptin/sunucunun iksinin de neden kötü olduğunu anlattım. Buna dalga geçmek diyemezsin. Ve ben konu tasarımına bir şey dediğimi hatırlamıyorum? Veya kötü diyebilmem için illa bilmem gerekmiyor. Mesela bir lokantada yemeğin kötü olduğunu söylemek için aşçı olmana gerek yok, değil mi?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Burda bir server'den yola çıkacağım @LifeMCServer sunucuları 1.8 olmasına rağmen türkiye deki sunucular'da olmayan sistemleri yaptılar ve yapiyorlar hala'da 1.8 sürümü bunu bilki 1.8 sürümü o kadar kötü bir sürüm değil sürümleri yakın'dan takip ediyorum . Yani burda 1.8 sürümünü neden bu kadar kötülüyorsun ? 1.13 de ne var yani ek olarak 1.13 de yeni block'lar , yeni itemler , ve envanter şekli , ve daha bir çok şey var . 1.8 ile alakası yok isteyen istediğini kullanır . Yeri gelir 1.7.10 bile kullanır . Kimin ne kullanacağı seni ilgilendirmez .

Sonuna kadar haklısın .
Kimin ne kullandığın beni ilgilendirmez, evet. Ama bu sürümün çöp olduğunu kabul etmek zorundasınız. 1.8 çıkalı 5 yıl oldu. 5 yılda ne özellikler eklendi, ne hatalar düzeltildi, haberin var mı? Sonuçta güncellemeleri süs olsun diye yapmıyorlar.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Yaptığınız skript "çöp" bir skript ise, karşı çıkıp eleştireni ezmeye çalışmak yerine durumu kabul edip kendinizi geliştirmeye odaklanın. Sizin için daha sağlıklı & mantıklı olur.
Bunu ben zaten sayfa 1 de söyledim fakat hala boş yapiyor arkadaş ne diyelim bizde o boşu dolduralımda kalmasın öyle tikim var

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0
Bunu ben zaten sayfa 1 de söyledim fakat hala boş yapiyor arkadaş ne diyelim bizde o boşu dolduralımda kalmasın öyle tikim var
Ben konuyu kapatalım dediğim halde illa cevap veren sensin. Gene suçu benim üstüme atmaya çalışma.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Kendimi üstün gördüğüm falan yok. Nerden öyle bir yargıya ulaştın? Ayrıca dalga geçtiğim de yok. Düzgün bir şekilde skriptin/sunucunun iksinin de neden kötü olduğunu anlattım. Buna dalga geçmek diyemezsin. Ve ben konu tasarımına bir şey dediğimi hatırlamıyorum? Veya kötü diyebilmem için illa bilmem gerekmiyor. Mesela bir lokantada yemeğin kötü olduğunu söylemek için aşçı olmana gerek yok, değil mi?

Kimin ne kullandığın beni ilgilendirmez, evet. Ama bu sürümün çöp olduğunu kabul etmek zorundasınız. 1.8 çıkalı 5 yıl oldu. 5 yılda ne özellikler eklendi, ne hatalar düzeltildi, haberin var mı? Sonuçta güncellemeleri süs olsun diye yapmıyorlar.
He tamam ne yapiyim açıkladım zaten ben size dedimki anket yaptık falan + v2 den bahsetdim neden bunu bu kadar uzatiyorsun ?

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0
He tamam ne yapiyim açıkladım zaten ben size dedimki anket yaptık falan + v2 den bahsetdim neden bunu bu kadar uzatiyorsun ?
Üstteki mesajımı okursan nedenini anlarsın. Konuyu uzatan sensin.

MehmetAcar

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
9
Puanlar
6.250
Başarılı görünüyor kullanacağım !

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0
Anlıyorum boş yapmaya devam
Sizde bir sıkıntı var galiba. Dediğim her hangi bir şeye karşı söyleyebilecek bir şeyin var mı? Eğer yoksa konuyu kapatabiliriz. Çünkü gerçekten laftan anlamaz, eğitilemez insanlarsınız.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Verecek cevabın olmayınca "boş yapmaya devam" diyorsun ya gülüyorum sana :D
Sizde bir sıkıntı var galiba. Dediğim her hangi bir şeye karşı söyleyebilecek bir şeyin var mı? Eğer yoksa konuyu kapatabiliriz. Çünkü gerçekten laftan anlamaz, eğitilemez insanlarsınız.
Sizler'den eğitim istemedim zaten ? nerden çıkarıyorsun bunları . Başta dedim ben zaten problemin varsa profilime yaz dedim zaten gözlerin sanırım görmüyor

Bu konuyu burda kapatıyorum eğer sorunun varsa son kez söylüyorum profilime yaz .

Bartuzen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bartuzen#1957

Elmaslar
41
Puanlar
0
Sizler'den eğitim istemedim zaten ? nerden çıkarıyorsun bunları . Başta dedim ben zaten problemin varsa profilime yaz dedim zaten gözlerin sanırım görmüyor
Eğitim istemenle ilgili bir şey demedim. Ayrıca profilime yaz falan da demedin. Mesajlarını kontrol ettim. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı