Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Süreli Vip v1.0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel bir skripte benziyor ancak neden bu kadar çok eleştiri almış anlayamadım :D

SingleCarbon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SingleCarbon#2316

Elmaslar
10
Puanlar
8.720
O zaman stüne alınma ben diyim başka
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güzel bir skripte benziyor ancak neden bu kadar çok eleştiri almış anlayamadım :D
bende anlamdım gelen boş diyo giden boş diyo

L1T3R4L

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Enes'20 | L1T3R4L#1867

Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
L1T3R4L

Kusura bakma ama en kötü skripte bile güzel diye yorum atıyorsun. Eleştiri yeteneğini kullandığından şüpheliyim.

Shura

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
254
Puanlar
7.070
Kusura bakma ama en kötü skripte bile güzel diye yorum atıyorsun. Eleştiri yeteneğini kullandığından şüpheliyim.

Her paylaşıma öven yorumlar atıp mesaj ve elmas kasıyor başka bir işi yok bu arkadaşın kimseye faydası da yok

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Burda bir server'den yola çıkacağım @LifeMCServer sunucuları 1.8 olmasına rağmen türkiye deki sunucular'da olmayan sistemleri yaptılar ve yapiyorlar hala'da 1.8 sürümü bunu bilki 1.8 sürümü o kadar kötü bir sürüm değil sürümleri yakın'dan takip ediyorum . Yani burda 1.8 sürümünü neden bu kadar kötülüyorsun ? 1.13 de ne var yani ek olarak 1.13 de yeni block'lar , yeni itemler , ve envanter şekli , ve daha bir çok şey var . 1.8 ile alakası yok isteyen istediğini kullanır . Yeri gelir 1.7.10 bile kullanır . Kimin ne kullanacağı seni ilgilendirmez .

Sonuna kadar haklısın .

Yanlış hatırlıyorsun benim sunucum 1.7.10 kullanıyor. MC-TR'yi aktif olarak kullanmıyorum geç görmüşüm yoksa tartışmaya dahil olurdum belki :D

Her neyse sürüm konusunda ben diyeceğimi yıllar önce dedim zaten, bilen bilir. Eleştiri olarak söyleyenlere lafım yok haklılar da, fakat ben bu sunucuyu yıllar önce açarken 1.7.10 seçtim, şuanda da bir problem yaşamadım. Kendi paper forkumu yapıp yeni sürümlerde olan fixleri falan backportladım hatta. Sürümden vurup karalamak isteyen karalasın. Şuan pekte umurumda olmaz. Eleştiri adı altında çöp gibi ithamlarda bulunacaklarsa hiç yorum atmasınlar ama mümkünse.

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Güzel Bir Skript olmus Tebrikler

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
MC-TR'nin en kötü skriptleri arasında yerini almaya hazır. Baltalamaya çalışmıyoruz gerçekleri söylüyoruz.
Aynen öyle Pixel Vip gibi bir plugin alternatifi varken böyle çöp skriptleri kullanmakda neyse artık :D

Yanlış hatırlıyorsun benim sunucum 1.7.10 kullanıyor. MC-TR'yi aktif olarak kullanmıyorum geç görmüşüm yoksa tartışmaya dahil olurdum belki :D

Her neyse sürüm konusunda ben diyeceğimi yıllar önce dedim zaten, bilen bilir. Eleştiri olarak söyleyenlere lafım yok haklılar da, fakat ben bu sunucuyu yıllar önce açarken 1.7.10 seçtim, şuanda da bir problem yaşamadım. Kendi paper forkumu yapıp yeni sürümlerde olan fixleri falan backportladım hatta. Sürümden vurup karalamak isteyen karalasın. Şuan pekte umurumda olmaz. Eleştiri adı altında çöp gibi ithamlarda bulunacaklarsa hiç yorum atmasınlar ama mümkünse.
Vay 1.7.10 sanırım yakım zamanda sunucunuza büyük crashker atılabilir ne kadar çok açık varsa hepsi bu sürümde 1.9 ve üstüne geçmenizi şiddetle öneriyorum.

Son düzenleme:

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Aynen öyle Pixel Vip gibi bir plugin alternatifi varken böyle çöp skriptleri kullanmakda neyse artık :D

Vay 1.7.10 sanırım yakım zamanda sunucunuza büyük crashker atılabilir ne kadar çok açık varsa hepsi bu sürümde 1.9 ve üstüne geçmenizi şiddetle öneriyorum.

Sunucum 3-3.5 yıldır açık ve 100 online'dan fazlasını da gördük, bu zaman kadar ne crash ne bot hiç bir sıkıntı yaşamadım çünkü ben sorunları kendim çözebiliyorum, yazılım hakkında bilgim olduğu için crash yiyince hemen RAM arttırıp sürüm güncellemiyorum sizin gibi. Ha tabii bir şeyin her zaman son sürümü daha gelişmiştir orası ayrı, yukarıda da dediğim gibi sunucumu ilk açarken bu sürümü seçip her şeyi buna göre ayarladım ve şuanda değiştiremiyorum.

Bu arada 1.13.2 sunucu da açsan her türlü yeni açık crash bulunur atılır. Ben programlama bildiğim için kendi eklentilerim ile veya LifeSpigot forkum ile hallediyorum bu tür şeyleri.

MoreReal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
8.970
Anlamadım kodun sayacı nerede?

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
bunun yerine plugin var saten Vip-zero veya PixelVip

Turbomcss.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı