Sol Reklam

Çözüldü ♦ Süreli Vip Skripti ♦

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Kredi [MySQL Destekli] [GUI Destekli Onay Sistemi] [Tek Seferlik Komut Sistemi]
İsterseniz Bu @FuryRS Adlı Üyemizin Yapmış Olduğu Bu Plugini Kurarak Komut Kısma Eklerisiniz ve Reload Atınca Gitme İhtimali Ortadan Kalkar.
ZO2obz.png
Hocam bu plugin yerine vipzero yükle vipdene komudunda vip.%player% ellenmediyse 7 gunluk vip ver vipzeroyla eger ellendiyse zaten vip alinmis dedirt bu kadar basit

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Öncelikle senin bu mesajını okuduktan sonra bi acyip oldum, insanlık dersi için teşekkür ederim. Sert çıktığım için @SorumsuzAdam dan özür dilerim. Aslında böyle bir insan değilim. Bu gün çok problemle karşılaştım, tüm gün domain satın almayla uğraştım canlı konuşmalar birde üstüne domain servisi kullandığım hostingi desteklemiyormuş iyice sinirlendim biraz serttim. Tekrardan özür dilerim. @IrfanDmn sevdiğim, saydığım birisin, senden bu lafları duymak üzdü ayrıca benim yaptığımı bana yaparak iyi bi ders verdin teşekkür ederim.
Asıl ben teşekkür ederim
ayrıca benim yaptığımı bana yaparak iyi bi ders verdin
şuna güldüm çaktırma :D Hani herkesin sorunları olabiliyor burda en önemli olan şey kendimize sahip çıkmak, düşünüp yazmak ve empatiyle yaklaşmak. Amacım seni üzmek değil ama arkadaşa olan tavrın çok sinir bozucuydu :( Hani ne de olsa hiçbirimiz bunları bilerek doğmadık sende sonradan kendi azminle o da sonradan kendi azmiyle öğreniyor, böyle şeylerde heves kırıcı olmayalım. Kolay gelsin hocam konuyu da kirletmeyelim bu sana ders olsun :D

SorumsuzAdam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
6.210
Yer
Denizli
Dostum güzel post kasma! Ben zaten attım ona skripti skriptte wait 7 days kullanman çok acamice o skript reload dan sonra bi boka yaramaz. sıfırlanır. Lütfen bilginiz varsa mesaj atın!
Yaptığınız sert çıkışmadan dolayı sizleri kınıyorum. Herşeyi sanki sadece kendiniz biliyor muşsunuz gibi konuşuyorsunuz.? Lüften kendinizde düzgün bir konuşma adabı takınınız. Ben Yazarken Sizde Yazmışsınız ve Ben Attığım sırada sizin attğınızı gördüm. Bilip bilmeden herşeye burnunuzu sokmayın.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Yaptığınız sert çıkışmadan dolayı sizleri kınıyorum. Herşeyi sanki sadece kendiniz biliyor muşsunuz gibi konuşuyorsunuz.? Lüften kendinizde düzgün bir konuşma adabı takınınız. Ben Yazarken Sizde Yazmışsınız ve Ben Attığım sırada sizin attğınızı gördüm. Bilip bilmeden herşeye burnunuzu sokmayın.
Keşke irfandmn nin mesajından sonraki mesajımı okusaydın kardeşim. O gün çok problemliydim. Yeni bir sistemle uğraşıyorum website açıcam ve tüm gün boyunca domainimi aktif etmeyle uğraştım aktif ettikten sonra kullandığım hostingin domain aldığım hostingi desteklemediğini öğrendim ve dün acayip sinirliydim ki bu günde hala uğraşıyorum çözemedim. Neyse tavrımdan dolayı özür dilerim.

erolbaba6638

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
En son çare mi ? hiçbir zaman plugini en son çare olarak denemeyin, asıl öncelik plugininde olmalı, boş yere bu skriptlerle uğraşma sunucun kapanıp yeniden açıldığı zaman skript çalışmaya bilir veya buga girip vip sınırsız olabilir veya veya sunucun her kapanıp açıldığında skripti tekrar kullanabilirler.
Hocam Sizi İyi Anlıyorum Ama O Plugin Benim İstediğim Gibi Değil Oyuncular ilk girdikleri zaman /adakit gibii /vipdene vs bir komut kullanacak ve 1 haftalık vip olacak
dostum sistem çok basit. madem tek kullanımlık golemsp skriptin var o zaman vip zeronun süreli vip verme komutunu golemsp skriptindeki gibi komut kısmına gir. Bu kadar basit.
Bu Konular Hakkında Bilgim Olmadığı İçin.
Sayın MC-TR Üyelerinden Yardım İstiyorum :)

JavaScript:
options:
    p: &7&lSorumsuz&e&lNetwork &8»

command /vipdene:
    trigger:
        if {vipdene.%player%} is greater than 0:
            send "{@p} &cVip Denemesini Zaten Aldın." to player
            stop
        else:
            send "{@p} &e%player% &7isimli oyuncu &bVIP &7grubuna taşındı." to all players
            execute console command "manuadd %player% vip"
            wait 7 days
            execute console command "manuadd %arg 1% Oyuncu"
            send "{@p} &e%player% &7isimli oyuncunun &bVIP &7süresi bitti." to all players

Teşekkür Ederim Deneyecegim Başka Konularda Görüşmek Üzere Kendinize İyi Bakın

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Değerli MC-TR Üyeleri,
Konu Başlığından Anlamamış Olabilirsiniz Ben Siz Bilgi Vereyim ?
OP Skyblock Serverimiz İçin Servere Yeni Gelenlere Süreli Vip Hediye Edilmesini İstiyoruz
Tıpkı Adakit Mantığı Olacak Oyuncu /adakit Değilde /vipdene veya /denemevip Gibi Bir Komut Kullanacak.
Ve Bu Komut Sayesinde Oyuncuya 1 Günlük Veya 1 Haftalık Vip Verecek (Süreyi Daha Kesinleştiremedim)
Bu Komutu Kullanan Bir Üye Tekrar Kullanamayacak.
Bu Tarz Bir Skript Yapılabilirmi ? Yaparmısınız ?
:) :)​
Konun Yanlış Yerde.
Doğru Yere Açmalısın. Skript Destek

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Değerli MC-TR Üyeleri,
OP Skyblock Serverimiz İçin Servere Yeni Gelenlere Süreli Vip Hediye Edilmesini İstiyoruz
Tıpkı Adakit Mantığı Olacak Oyuncu /adakit Değilde /vipdene veya /denemevip Gibi Bir Komut Kullanacak.
Ve Bu Komut Sayesinde Oyuncuya 1 Günlük Veya 1 Haftalık Vip Verecek (Süreyi Daha Kesinleştiremedim)
Buyrun Hocam Ama Vip'i Siz Veriyosunuz Sanırım
Skript Paylaşımı - Süreli VIP Skript | by ES
[DOUBLEPOST=1505663820,1505663777][/DOUBLEPOST]
Değerli MC-TR Üyeleri,
Buyrun Hocam Ama Vip'i Siz Veriyosunuz Sanırım
Skript Paylaşımı - Süreli VIP Skript | by ES

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı