Sol Reklam

Şuraya Amatör Yazılarımızı Alalım Lütfen

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Selam MC-TR Ailesi!

Şuanda ben bu postu yazarken siz okuyorsunuz. Neyse boş yapmadan konuya geçelim !

Arkadaşlar, sizden amatör yazı çalışmalarınızı buraya atmanızı istiyorum. Konu farketmiyor. Eleştiri baltalama olmadığı sürece serbesttir.

Hadi ne duruyoruz başlayalım. Haa anladım, beni bekliyorsunuz. Tamam öyleyse!

Zaferin Işığı

Yörük Ali Efe ve kızanları bir tepenin üzerinde oturuyorlardı. Efenin kara gözleri arada parlıyor ve hüzünleniyordu. Aydın'ın hafif rüzgarı saçlarını dövüyor, deniz o gün daha bir zorla dalgalanıyordu. Sanki tüm Aydın ahalisi susmuş, izliyorlardı. İşte, cesaret etmişlerdi! Bu güzel vatan toprağına pis ayaklarını basmaya cüret etmişlerdi. Ali Efe'nin buruk bir sevinci vardı. Sevincinin sebebi, eski asker Teğmen Zekai'nin müzferelerine katılmasıydı. Birden gözlerinde şimşekler çaktı, baykuş sesleri gelmeye başlamıştı. Evet, Zekai bomba kurmayı biliyordu. Gözleri kamaştı ve rüzgar durdu. Gülümsedi, kızanlarına planlarını anlattı.

Plan anlatılınca kızanlar sevinçle haykırdılar. Yarın, Yunanlıların en büyük cephane desteğibi aldığı Malgaç Köprüsü havaya uçurulacaktı. Gerekli hazırlıklar yapıldı ve dinlenildi.
Yarın olduğunda birkaç olay ile büyük bir patlama yaşandı. Herkes ne yapacağını bilmiyordu. Efe ise gelen birlikleri savuştururken, hala gülümsüyordu...
(Gerçek olaylardır, yaşanmış şeylerden yapılma bir yazıdır.)

İyi Forumlar !

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Geçen yolda yürürken aniden bir taşa takıldım, kalktığımda hastanede bir hemşire bana serum takıyordu. Ne oldu dedim, cevap vermediler. Israr edince:

-"Beyninizde tümör var." dediler, ama ben zaten biliyordum. Bu kadar basit bir şey (taşa takılmak) asla serum yememe neden olamazdı zaten, "16 yaşındayım, ölümcül bir hastalığıma yakalandım acaba?" diye düşünürken elbette kafayı yemeye başlamıştım, ta ki bugüne kadar. Madem giricez kabire patlayalım habire. Daha sonra yatağımda uyanıp herşeyin bir rüya olduğunu farkettim.

G

Garp

Ziyaretçi
Who Yazar? 'da yazıyoruz bekle hele sen...

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı