Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zFix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
1. Aegis

Hakkında:
Aegis, piyasadaki en güçlü BungeeCord çatalıdır. Bulabileceğiniz en iyi AntiBot ve AntiCrash'dir. 3.000'den fazla oyuncuya sahip sunucular da dahil olmak üzere 700'den fazla sunucu tarafından kullanılmaktadır. Satın aldığınızda indirmeniz gereken Light, Normal ve Escanor olmak üzere 3 sürümünüz bulunuyor. Light and Escanor, asla atlanmayan güçlü AntiBot ve AntiCrash'e sahiptir. Normal sürüm AntiBot, AntiCrash, AuthSystem ve AntiVPN içerir. Sunucu performansını etkilemez ve her bungee exploit/crasher ve bot saldırısını engeller. MCSpam, MCDrop, DropBot, özel kilitleyicileri/botter'ları ve diğerlerini kolayca engeller. vps/dedi sunucunuzda çalıştırabileceğiniz isteğe bağlı güvenlik duvarı entegrasyonunu içerir, ancak gerekli değildir. Yeni mc sürümü çıktığında her zaman olabildiğince hızlı güncelleme yapıyoruz (muhtemelen 1 gün içinde)

Özellikler: AntiBot, AntiCrash, optional Auth System, optional AntiVPN, optional Firewall rules, 1.7-1.18

2. SpigotGuard

Hakkında:
SpigotGuard, minecraft sunucunuz için en iyi Spigot AntiCrash eklentilerinden biridir. Zaten 5.000'den fazla oyuncuya sahip sunucular da dahil olmak üzere 500'den fazla sunucu kullanıyor. Sunucunuzun gecikmesine veya çökmesine neden olabilecek HER kilitlenme istemcisini/istismarını engeller. Eşzamansız çalıştığı ve iyi optimize edildiği için sunucu performansınızı etkilemez. Yanlış algılama ve yeni güncelleme yok. Yeni bir crasher varsa 1 günde düzeltiyoruz. /spigotguard komutu altında kolay, tamamen yapılandırılabilir yapılandırma ve kolay komut yönetimi. Herhangi bir bağımlılık olmadan mükemmel çalışır. 1.16 gibi en yeni minecraft sürümlerinde bile her zaman istismarlar ve çökmeler vardır ve her zaman olacaktır, bu yüzden AntiCrash'imize ihtiyacınız var. Her şeyi düzeltiriz, o varsayılan tıkaç düzeltmez.

Özellikler: AntiCrash, Fully Configurable, 1.7.x-1.18.x, support No dependency

3. CerberusAntiCheat

Hakkında:
Cerberus AntiCheat, sunucunuzu dolandırıcılardan korumak için kullanabileceğiniz en iyi ölçümlerden biridir. Sunucunuzda minimum miktarda pg dolandırıcı olmasını sağlamak için istikrarlı ve verimli kontroller uygulamaya çalışıyoruz. Sunucunuz ve özel ihtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi sistemi sağlamaya çalışıyoruz. Eşzamansız çalıştığımız ve iyi optimize edilmiş kontrollere sahip olduğumuz sunucu performansınızı etkilemiyoruz. AntiCheat, sunucunuza uyması için oyun içi GUI'den ve yapılandırmada yapılandırılabilir.

Özellikler: 1.8.x-1.12.x, Packet-based, ProtocolLib needed

4. AtomSpigot

Hakkında:
AtomSpigot, güvenli bir ortam sağlarken sunucunuzun deneyimini ve kararlılığını geliştirmeye yönelik Mevcut en iyi Spigot çatallarından biridir. AtomSpigot harika bir performans sunar, bu nedenle gecikme konusunda endişelenmeyin. Çarpıcılardan bıktınız mı? AtomSpigot onları oldukça iyi ele alıyor. AtomSpigot, çoğu sunucu için hedeflenen çeşitli özelliklere sahiptir, bunlar arasında anticrash/antiexploit, geri tepme ve iksir yapılandırması, taliban incileri vb. bulunur. Tam özellik listesi

Özellikler: AntiCrash, Optimized, Secured, Faster, 1.8.8 base

5. LobbySystem

Hakkında:
Lobi sunucularınız için Lobi/Hub eklentisi. Tüm çekirdeği içerir: sekme listesi, katılma mesajları, sunucu seçici menüsü, oyuncuları gizle/göster, VIP oyuncular için gadget'lar.

Özellikler: TabList, Servers menu, Hide/show players item, Join/Quit messages, Chat manager, Spawn

6. RedstoneGuard

Hakkında:
Redstone mekaniğine yardımcı olan Redstone eklentisi. Redstone torçlarını ve kollarını kullanmayı sınırlar, parça başına redstone, kapılar vb. için bir sınır yapar ve belirli TPS düşüşünde redstone'u devre dışı bırakır. RedstoneGuard tanıtım videosu: TIKLAYIN

Özellikler: Fix redstone mechanics lag, Limit redstones per chunk, Disable redstone on TPS drops

Test sunucusu:
hubplay.pl

Burada sadece eklentileri tanıttım bana ait değildir!​

Son düzenleyen: Moderatör:

Minecraft Kasabası

Kaliteyi dibine kadar yaşa.

Discord:

byMamisya#1881

Elmaslar
83
Puanlar
13.670
Yer
Türkiye/Antalya
Discord İzni
Minecraft
byMamisya
Bir tanesi haricinde başarılı eklentiler. Kullanmanızı öneririm. :mc_41-0:

Lekoopacraft

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Faruk Demirtaş &BÂÐ#3780

Elmaslar
0
Puanlar
3.945
Yer
İstanbul
Minecraft
Lekoopacraft
Ödeme yöntemi olarak PayPal dışı bir seçenek yok mu?

Trxor

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Trxor#3843

Elmaslar
9
Puanlar
2.210
Minecraft
Trxor
spigotguard kötü

RealTarz

Discord:

Ardag#0001

Elmaslar
2
Puanlar
410
Yer
Türkiye
Minecraft
TarzDoctor
spigotguard'ı yeni keşfettim ve bana göre gayet iyi. daha iyileri varsa bilmiyorum :-)

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor

m1rac

Sunucu Sahibi

Discord:

m1rxc

Elmaslar
46
Puanlar
2.200
Yer
yunanistan
Minecraft
m1racinc
Ödeme yöntemi olarak PayPal dışı bir seçenek yok mu?
discordlarına gidip türkiyede yaşıyorum burada paypal yasaklı gibi durumunu izah et türkiye satıcısına yönlendiriyolar seni şu an mağazanın adını unuttum spigotguard yerine LPX satın alabilirsin onlarda stripe ödeme yöntemi sunuyor tr kartı ile alabilirsin spigotguarddan daha iyi

AKARUI

Discord:

Kaan''#1967

Elmaslar
1
Puanlar
170
Yer
Türkiye
Spigot Guard hariç güzel eklentiler. Tavsiye ederim.

onurpince

Discord:

onurince#0001

Elmaslar
8
Puanlar
895
Minecraft
onurince

RyzionMC

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Crypjân#0001

Elmaslar
6
Puanlar
135
Yer
İstanbul
Minecraft
Crypjan
Twitter
RyzionMC
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı