Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Uzun zaman sonra ilk defa bir firmanın ücretsiz bir şekilde böyle güzel bir alan adını verdiğini gördüm. Bence bu olay üzerinden birçok firmanın ders alması gerekiyor. Diğer firma sahipleri de bunun gibisinden ücretsiz hizmetler getirebilir. Sonunda TK olan alan adları cidden hayal olacak.
Evet gerçekten güzel bir hizmet .tk güvensizlik ve kalitesizlik katıyor bu alan adı en azından bir gideri var yani ayrıca satın almak isterseniz 6 TL gibi çok ucuz bir miktara alabiliyorsunuz 1 Yıllık onun dışında 30 günlük alınıyor son 10 günde bir yenileme yapabiliyorsunuz falan filan işte :d

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Evet gerçekten güzel bir hizmet .tk güvensizlik ve kalitesizlik katıyor bu alan adı en azından bir gideri var yani ayrıca satın almak isterseniz 6 TL gibi çok ucuz bir miktara alabiliyorsunuz 1 Yıllık onun dışında 30 günlük alınıyor son 10 günde bir yenileme yapabiliyorsunuz falan filan işte :d

Bahsettiğiniz firma gerçekten kral bir hareket yapmış. Başka bir firma asla böyle bir hizmet sunmaz :)

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

Bahsettiğiniz firma gerçekten kral bir hareket yapmış. Başka bir firma asla böyle bir hizmet sunmaz :)
Bunun gibi birçok hizmeti var aslında benim bile yeni öğrendiğim hatta bilmediğim baya bir hizmet var sürekli paylaşmayı düşünüyorum aslında bakalım vaktim oldukça ekleme yaparım :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bunun gibi birçok hizmeti var aslında benim bile yeni öğrendiğim hatta bilmediğim baya bir hizmet var sürekli paylaşmayı düşünüyorum aslında bakalım vaktim oldukça ekleme yaparım :)

O zaman sana öneri yapmak isterim. Bildiğin gibi ücretsiz sunucu firmaları artık ortada cirit gibi atmaya başladı. Eğer forum izin veriyorsa bu firmalar hakkında detaylı bir konu aç. Böylelikle forumda olan üyelerimiz hem bilinçlenir hem de firmalar hakkında bilgi sahibi olmuş olurlar..

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
O zaman sana öneri yapmak isterim. Bildiğin gibi ücretsiz sunucu firmaları artık ortada cirit gibi atmaya başladı. Eğer forum izin veriyorsa bu firmalar hakkında detaylı bir konu aç. Böylelikle forumda olan üyelerimiz hem bilinçlenir hem de firmalar hakkında bilgi sahibi olmuş olurlar..
Olabilir aslında bu arada Batihost'un eskiden ücretsiz sunucu sağladığı bir hizmetide varmış yeniden gelirse baya iyi olur

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
Güzele benziyor.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Eski sunucu sağlayıcını bana özelden kötülüyordun zurna mı o :D
Eski sunucu sağlayıcın derken? Nitrado, Batihost dışında hosting tercih etmedim hiçbir zaman ayrıca herhangi bir hostinge gönderme falan değil Zurna bir müzik aleti haset insanlara da Zurnacı diyorum kendisinin hiçbir başarısı olmayıp başkalarına oturduğu yerden sallayan sürekli sunucu açıp kapatan vs herhangi bir kuruluşu karalama gütmüyorum.

Soperth

I'm in space.

Discord:

Soperth#5131

Elmaslar
53
Puanlar
6.470
teşekürler

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

serifkara

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
güzel hizmet ty

DolunayZen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Dolunay#1849

Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
DolunayTR

Başarılı bir tanıtım olmuş. Bilmeyenler için yararlı.​

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı