Sol Reklam

Çözüldü Sunucumuza OP HACK Saldırısı Yapıyorlar ne Yapmalıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VEVIX

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

vevi#0100

Elmaslar
15
Puanlar
8.770
Yer
izmir
Minecraft
EnesOZTAS
Sunucuma, OP Hack saldırısı yapılmakta. Ne yapmalıyım, bilen varsa lütfen yardım etsin. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
AAC Eklentisini kullanabilirsin.
Ayrıca oyun içi op verme komutunu engelleyip sadece consoldan op verilmesini sağlayabilirsin.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Plugin veya skriptlerinizi kontrol edin belki bi acık vardır

Byİlke

Gönül Avcısı

Discord:

StrongBoy#3582

Elmaslar
30
Puanlar
6.335
Minecraft
StrongBoy__
Plugin veya skriptlerinizi kontrol edin belki bi acık vardır
Dostum onla alakalı değil grief yiyoruz çogunlukla !
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

AAC Eklentisini kullanabilirsin.
Ayrıca oyun içi op verme komutunu engelleyip sadece consoldan op verilmesini sağlayabilirsin.
AAC hile korumasıdır ! kill auro vb op vermeyi engellesen bile verebilirler çünkü oyun içinden yapmıyorlar !

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Dostum onla alakalı değil grief yiyoruz çogunlukla !

AAC hile korumasıdır ! kill auro vb op vermeyi engellesen bile verebilirler çünkü oyun içinden yapmıyorlar !
Dostum nasıl alakası yok ophack ya grief olarak yaparlar veya oyun içinden bir pluginin acıgından yararlanarak yaparlar önerim olarak sana güncell eklentileri kullanmaya özen gösteriniz ayrıca noproxy adlı eklenti ile de botları da engellye bilirsin.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Dostum aac yalnız hile engellemiyor aynı zamandı çeşitli grief yöntemlerini de engelliyor araştır biraz.
Ayrıca op verme işlemini consol üzerinden sınırladığınızda consol kullanıcıları dışında hiç bir şekilde op veremezler.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Groupmanager vb. pl ler kullanıyor isen players.yml ye bak bakalım * perm i varmı _

Byİlke

Gönül Avcısı

Discord:

StrongBoy#3582

Elmaslar
30
Puanlar
6.335
Minecraft
StrongBoy__
Dostum nasıl alakası yok ophack ya grief olarak yaparlar veya oyun içinden bir pluginin acıgından yararlanarak yaparlar önerim olarak sana güncell eklentileri kullanmaya özen gösteriniz ayrıca noproxy adlı eklenti ile de botları da engellye bilirsin.
Dostum Mc-tr de noproxy yi ben tanıttım zaten :) ilk tanıdan benim he bide grief yapıyorlar onu engellemeyi bilmiyorum bulamadım

Groupmanager vb. pl ler kullanıyor isen players.yml ye bak bakalım * perm i varmı _
Dostum OpHack diyoruz players dosyasında bir kerelik yapabilir ondada op olan bir hesaba girmesi lazım o permi vermek için :)

YunusB3Y

Discord:

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Demem şu ki eğer 1 kere Hack ile yapıya o perm i verdiyse kendisine sunucudaki tüm yetkileri kullanabilir. Ban atsan bile ıp olarak gözükür işlemez sen engellemiş olsan bile o Hack ı.

Bunun için hosting in ile konuş derim.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
OPHack denilenlerin çoğu çalışmıyor bile. Sunucunda açık veya bug vardır büyük ihtimal.
OPHACK denilen birşey varsa da sende değil sonoyuncu veya craftrise gibi büyük serverlere yaparlar sana neden saldırsınlar ;):melek:​

Byİlke

Gönül Avcısı

Discord:

StrongBoy#3582

Elmaslar
30
Puanlar
6.335
Minecraft
StrongBoy__
OPHack denilenlerin çoğu çalışmıyor bile. Sunucunda açık veya bug vardır büyük ihtimal.
OPHACK denilen birşey varsa da sende değil sonoyuncu veya craftrise gibi büyük serverlere yaparlar sana neden saldırsınlar ;):melek:​
Yapıyorlar zaten wdqdwqwqd videosu var atayımmı ? craftrise ye bile yaptılar

Demem şu ki eğer 1 kere Hack ile yapıya o perm i verdiyse kendisine sunucudaki tüm yetkileri kullanabilir. Ban atsan bile ıp olarak gözükür işlemez sen engellemiş olsan bile o Hack ı.

Büyük sunucularada yaptılar bendeki gibi ben engelleyemedim * bu permi verse bile herkes yetkili olur biliyorum ama oda yok dostum ilk baktıgım şey odu ama grief engellemeyi anlamadım !

Al bakalım !

Al Bakalım Bu Adamlar !

YunusB3Y

Discord:

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
O zaman direk hosting in ile iletişime geç çünkü o hack lar direk konsol una mesaj atıyor.

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
İnternette minecraft op exploit yaz uuidspoof adlı exploit sayesinde bungeecord serverlarda insanların uuidsiyle eşleşip kendine op verebiliyorsun. Ayrıca tek bu değil SignOp(bu spigot 1.8.6da çalışıyo),AuthmeBridge Bypass gibi gibi birsürü şey var. Şu internette MapAy KeZa gibi trojan atmaya çalışanlardan bahsediyosran zaten c#den veri göndererek nası bi op hilesi yapabilir azcık mantık kur? Sadece client yardımıyla oluyor bunlar

Byİlke

Gönül Avcısı

Discord:

StrongBoy#3582

Elmaslar
30
Puanlar
6.335
Minecraft
StrongBoy__
İnternette minecraft op exploit yaz uuidspoof adlı exploit sayesinde bungeecord serverlarda insanların uuidsiyle eşleşip kendine op verebiliyorsun. Ayrıca tek bu değil SignOp(bu spigot 1.8.6da çalışıyo),AuthmeBridge Bypass gibi gibi birsürü şey var. Şu internette MapAy KeZa gibi trojan atmaya çalışanlardan bahsediyosran zaten c#den veri göndererek nası bi op hilesi yapabilir azcık mantık kur? Sadece client yardımıyla oluyor bunlar
adam oyuna giriyor .grief yazıyor tak op oluyor ve adam şey dedi port açıgı onu nasıl kapatcam bungecord da kullanmıyoz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı