Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucumu açarken ufak bir hata alıyorum, Yardım gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iiVeuLoX

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

iiVeuLoX#9171

Elmaslar
1
Puanlar
400
Yer
Eskişehir
Minecraft
Veu
Herkese İyi Forumlar Sunucumda Herhangi Bir Sorun Yoktu Birden Sanırım Farketmeden Yaptığım Bir şey Yüzünden Bu Hatayı Vermeye Başladı İnternette Araştırdığım Kaynaklardan Bir Çözüm Yolu Bulamadım Sunucuyu Başlattıktan Sonra Bu Hatayı Veriyor Ve Başka Herhangi Bir İşlem Yapmıyor Çözümü Bilen Veya Daha Önce Bu Hatayı Alıp Çözen Biri Varsa Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum Teşekkürler.
- 64 Bit İşletim Sistemi
- Java 8 Yüklü (Java 8 Harici Bir Versiyon Yüklediğimde Sunucuyu Hiç Başlatmıyor Bat Dosyasını Çalıştırıyorum Ve Saniyesinde Açılıp Kapanıyordu O Yüzden Java 8 Kullanmak Zorunda Kaldım)
- Sunucu Sürümü 1.16.5
Untitled.png

Graydeth

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ankaralikaya

Elmaslar
12
Puanlar
970
Yer
Ankara
Minecraft
DianStranger
Java'yı tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Jausxyz

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Jaus#9769

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Minecraft
Jaaus
Herkese İyi Forumlar Sunucumda Herhangi Bir Sorun Yoktu Birden Sanırım Farketmeden Yaptığım Bir şey Yüzünden Bu Hatayı Vermeye Başladı İnternette Araştırdığım Kaynaklardan Bir Çözüm Yolu Bulamadım Sunucuyu Başlattıktan Sonra Bu Hatayı Veriyor Ve Başka Herhangi Bir İşlem Yapmıyor Çözümü Bilen Veya Daha Önce Bu Hatayı Alıp Çözen Biri Varsa Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum Teşekkürler.
- 64 Bit İşletim Sistemi
- Java 8 Yüklü (Java 8 Harici Bir Versiyon Yüklediğimde Sunucuyu Hiç Başlatmıyor Bat Dosyasını Çalıştırıyorum Ve Saniyesinde Açılıp Kapanıyordu O Yüzden Java 8 Kullanmak Zorunda Kaldım)
- Sunucu Sürümü 1.16.5
Eki Görüntüle 200293
Java 16 yüklemeyi deneyin birde baslat dosyanızın ayarlarını kontrol edin hazırsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı