Sol Reklam

Çözüldü Sunucuma oyuncu girince tps yerle bir oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Moonlight_Prince

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
855
Yer
Dünyalı
Arkadaşlar selamlar
Sunucu açma kararı almıştım 5 günde elimden geldiğince yapmıştım ama.birturlu cozemedigim sorunlarla karşılaşıyorum acil yardım lütfen sunucuya oyuncu girdiği anda tpsim 15 altına düşüyor ve oyuncu iki warp değiştirsin birşeyler yapsın sunucu çöküyor şunu un opskyblock lütfen yardımcı olun üniversiteye gidecegim yardımlarınız gerekiyor
Timingsten anlayan var ise lütfen yardim gerekiyor timings raporum çok sıkıntılı geldi anlaşılıyor çok büyük sorunlar olduğu ama bir türlü çözemiyorum lütfen yardım edin

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
MainMC eklentisini kullanmanızı önermiyorum. Liteboard yerine TAB veya titlemanager kullanabilirsiniz. Ek olarak Bu makaleden sunucunuzu optimize edebilirsiniz. Bu adımları uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi halinde güncel timings raporu iletirsiniz. iyi forumlar dileriz

Moonlight_Prince

Elmaslar
0
Puanlar
855
Yer
Dünyalı
MainMC eklentisini kullanmanızı önermiyorum. Liteboard yerine TAB veya titlemanager kullanabilirsiniz. Ek olarak Bu makaleden sunucunuzu optimize edebilirsiniz. Bu adımları uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi halinde güncel timings raporu iletirsiniz. iyi forumlar dileriz
Çok teşekkür ederim bu arada son birşey söylemek istiyorum sunucumda hem bukkit kar var hem spigot hem paper normal birseymi

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX

Moonlight_Prince

Elmaslar
0
Puanlar
855
Yer
Dünyalı
bu arada kendi pcmden açtıgımda localhostta giçbir şekilde tps düşüklüğüğ yemiyorum
sadece blok kırarken aşırı tps düşüyor onun harici hiçbirşey yok hiçbir şekilde tps düşüremedim bu konudada başlat.bat ve vdsdeki zulu11 jar da sıkıntı oldugunu düşünüyorum yardımcı olurmusun

YıldızCraft

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Mertcan#1237

Elmaslar
3
Puanlar
1.245
Yer
Sinop
Minecraft
Mertcan57TR
Arkadaşlar selamlar
Sunucu açma kararı almıştım 5 günde elimden geldiğince yapmıştım ama.birturlu cozemedigim sorunlarla karşılaşıyorum acil yardım lütfen sunucuya oyuncu girdiği anda tpsim 15 altına düşüyor ve oyuncu iki warp değiştirsin birşeyler yapsın sunucu çöküyor şunu un opskyblock lütfen yardımcı olun üniversiteye gidecegim yardımlarınız gerekiyor
Timingsten anlayan var ise lütfen yardim gerekiyor timings raporum çok sıkıntılı geldi anlaşılıyor çok büyük sorunlar olduğu ama bir türlü çözemiyorum lütfen yardım edin
hangi hosting ?

Moonlight_Prince

Elmaslar
0
Puanlar
855
Yer
Dünyalı

kaandrbz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

.kayri#1403

Elmaslar
4
Puanlar
860
Yer
Ankara
Minecraft
wKaan
Liteboard ve MainMC kullanmayın lütfen ve event skriptini biraz optimize etmeye çalışın onun dışında authmeyi güncelliyebilirsiniz.

Moonlight_Prince

Elmaslar
0
Puanlar
855
Yer
Dünyalı

EfeTRHas

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

0nlyTxier#8403

Elmaslar
0
Puanlar
890
Minecraft
LoL_0nlyTxier
Discord'dan Eklersen sana detaylı yardımcı olabilirim

Discord : 0nlyTxier#8403

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı