Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu Sunucuma ortak arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrAvci

Yay Yok, İskelet Yok
MinePass
Sunucu Sahibi
Elmaslar
45
Puanlar
4.160
Minecraft
MrAvci

Discord:

mravci

1.18.2 tabanlı survival sunucuma ortak arıyorum, ortak aramamın en büyük sebebi maddi sorunlar ortak olucak kişiyle tüm giderler 50% 50% ödeyeceğiz tek sahip benim.

Sunucu makinası R9 5950x 12gb
Site LeaderOS Premium
Yaklaşık 10 Premium plugin sahibiyim
Yaklaşık 4 yıldır bu işi yapıyorum ve tecrübeliyim
Sunucu 4 aydır sunucumuz aktif, kısmen sosyal medyada reklam yapıldı ama çok aktiflik yok forumlarda reklam yapılıcak.

Aradığım yetkilinin tecrübeli olması gerekmekte, sunucu için maddi destekte bulunması gerekmekte ve discord ve sunucumuzda ortalama düzeyde aktif olması gerekmekte

Son düzenleme:
Tek sahip sen isen neden %75'ini ödemiyorsun hocam?

1.18.2 tabanlı survival sunucuma ortak arıyorum, ortak aramamın en büyük sebebi maddi sorunlar ortak olucak kişiyle tüm giderler 50% 50% ödeyeceğiz tek sahip benim.

Sunucu makinası R9 5950x 12gb
Site LeaderOS Premium
Yaklaşık 10 Premium plugin sahibiyim
Yaklaşık 4 yıldır bu işi yapıyorum ve tecrübeliyim
Sunucu 4 aydır sunucumuz aktif, kısmen sosyal medyada reklam yapıldı ama çok aktiflik yok forumlarda reklam yapılıcak.

Aradığım yetkilinin tecrübeli olması gerekmekte, sunucu için maddi destekte bulunması gerekmekte ve discord ve sunucumuzda ortalama düzeyde aktif olması gerekmekte
dc iletir misin

Arkadaşlık attım hocam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı