Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucum Trollendi yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NightWist90

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Discord kullanmıyorum

Elmaslar
0
Puanlar
110
Minecraft
Hacianilbaba
Sunucum trollendi lav filan koydular tabelaya not bırakmışlar tabelayı kimin koyduğunu nasıl öğrenirim?

W

Wafe

Ziyaretçi
öğrenemezsin anca loglardan yetkililerin hariç kimin gm geçtiğini falan görürsün

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Logları at bakalım kim yapmış, muhtemelen grief yemişsin. Grief yememek için SecuredNetwork veya IpWhitelist kurman lazım. Forumda detaylı anlatımları var.

NightWist90

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Discord kullanmıyorum

Elmaslar
0
Puanlar
110
Minecraft
Hacianilbaba
Logları at bakalım kim yapmış, muhtemelen grief yemişsin. Grief yememek için SecuredNetwork veya IpWhitelist kurman lazım. Forumda detaylı anlatımları var.
başka bildiğiniz signleri kimin koyduğunu kaydeden bir plugin var mı

Ekler

• log.rar
    77,7 KB · Görünt.: 39

KirigqyaDev

Bukkit & FrontEnd Developer

Discord:

CloudyDev#4147

Elmaslar
52
Puanlar
420
Yer
Ev
Minecraft
Kirigqya
Twitter
akacherry6
Hocam ben burada sadece hata yığını görebiliyorum. latest.log u atın oradan bakalım

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Kimin yaptığını aramak yerine, Admin - Mod veya blok koyma yetkisi olanların yetkilerini bi an önce alın. Siz de hesabınızın şifresini değişip, grief korumalarını yükleyin. Önünüze gelene op vermeyin. Bunlar benim önerilerim.

Qsaf

Try not. Do or do not. There is no try.

Discord:

Asaf#0007

Elmaslar
95
Puanlar
1.585
Yer
İstanbul / Ataşehir
Minecraft
Qsaf
Griefprevention eklentisi eğer hayatta kalma bir sunucu ise loglar bunları, ek olarak chatmanager eklentiside logluyor. Ayrıca creative manager kurarak yaratıcı mod eylemlerini kısıtlayabilirsiniz ve sunucu sürümünüze bağlı olarak anti lavacast kurulabilir, ayarlanabilir.

Leblebi sever

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
320
NGINX:
[21:35:57] [Server thread/INFO]: Yang**** issued server command: /gamemode 1 hareh*****
[21:36:03] [Server thread/INFO]: Yang****  issued server command: /gamemode 1 iSak*****
[21:36:07] [Server thread/INFO]: Yang**** issued server command: /gamemode 1 KAD***** ****
[21:36:29] [Server thread/INFO]: KAD***** issued server command: /tpa Yang****
[21:36:34] [Server thread/INFO]: Yang**** issued server command: /tpaccept
[22:03:40] [Server thread/INFO]: default: [Member]iSak*****, [Member]KAD*****, [Member]Van_S*****

Yang**** sizin hesabınız muhtemelen, sunucu adı da o. Muhtemelen hesabınızın şifresi bulunmuş. Bir de bir tavsiye vereceğim pluginlerinizi güncellemeniz iyi olabilir.

Önemli düzenleme : Sunucuya girilirken 188.119.**.1**:30771, 188.119.**.1**:30850 IP adresleri kullanılmış. IP adresleri aynı portlar farklı. 3 gün önce 05.00 - 23.00 aralığında oyuna 1 defa girmişseniz bunu kardeşiniz vs. de yapmış olabilir.

Son düzenleme:

PremierGaming

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
3.760
OP'lara girişte şifre eklenebilir. Bunu yapan BLoginStaff plugini vardı eskiden, hâlâ güncelleniyorsa onu kullanabilirsiniz. Ancak, en iyi çözüm düzgün permler ayarlamak ve OP vermekten olabildiğince uzakta durmaktır. Diğerlerinin belirttiği gibi IPWhiteList gibi pluginler de elbet kurulmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı