Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucum DDOS Yiyiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr_KillerHD

SonKahraman.Tk Hileli Op Faction
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD
Merhabalar arkadaşlar,

Benim minecraft sunucum baya ddos yiyor,bot değil bot koruma ustası bir arkadaşım vardı ondan aldım zorlayamıyorlar bile crash da değil çünkü panele rowe fixten mesaj gelmiyor ddos olduğuna emin oldum acaba nasıl yapacağım makinemi ovh taşırsam baya masraf tutar
adamın ipini bularak korkutacaktımda ip değiştiriyor Bilişim sistemini engelleme, bozma, erişilmez kılma, verileri yok etme veya değiştirme suçunun cezası şu şekildedir: Bilişim Sistemini Engelleme ve Bozma Suçunun Cezası: Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, biryıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (TCK m.244/1). Bundan dolayı korkutacaktım fakat sabit ipini bulamıyorum nasıl yapacağım ?

Son düzenleme:

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Sunucunuza BungeeCord kurarsanız paket veren ip adresleri bungeecord komut penceresinde gözükür.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Korkutma işi zor çünkü ovh kurmayan adamın 3000-4000tl tutacak dava ile uğraşmayacağını düşünürler. Ek olarak çoğu kişi kendi modemi dışındaki modemler ile bu işlemi gerçekleştiriyor yani ovh dışında pek mümkünatı yok.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Yani kısaca OVH kurman gerekiyor ovh kurduktan sonra elindeki makineyi değiştir ipsini öğretmişsin artık direk makineye vurdurursun yoksa

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Yani kısaca OVH kurman gerekiyor ovh kurduktan sonra elindeki makineyi değiştir ipsini öğretmişsin artık direk makineye vurdurursun yoksa
Makina IP adresi domain ile çok kolayca bulunabilir.

Mr_KillerHD

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD
Keyubudan ovh ve makine değiştirme ne kadar tutar acaba ?
He bu arada makine ipsini gizledim olur mu mesela portum açık mı yazdığımda 80 25565 121 21 falan hepsi kapalı gözüküyor öylede olur mu ?

Mr_KillerHD

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD
He bu arada makine ipsini gizledim olur mu mesela portum açık mı yazdığımda 80 25565 121 21 falan hepsi kapalı gözüküyor öylede olur mu ?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Makine ipsini gizleyemezsin anca domain aldığın yerden whois koruması alabilirsin.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Bungeecord kur farklı bir makıneden oyle cozmeye calıs

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Portlarını kapatman port saldırılarını engeller örneğin sunucuya kurucu ismiyle girip direk şifresiz girmek gibi onun dışında denemek için sayısalip:port şeklinde yazıp bakabilirsin açık olup olmadığına sunucunun olduğu makinein ipsini yazacaksın bakmak için Keyubu ovh fiyatı hakkında bilgim yok makineyi destek talebi aç yardımcı olurlar ip adresini öğrendiler ddos atıyorlar falan dersin onlar yönlendirir zaten seni OVH genelde 40-70 TL arasında olur satıcı firmaya göre değişir

patrick

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
6.270
Yer
İstanbul & United Kingdom
Minecraft
patrick
IP adresini engelliyemezsin, ancak domainin WHOIS bilgilerini gizlersin. Kaynağı tespit et, siber suçlara mail at. ilgilenirler, bu bir suç.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Hangi firmadan makina aldıysanız ticket atın ip adresi vds ip adresi oluyor hosting sağlayıcınıza baş vurunuz.

Mr_KillerHD

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD
Son düzenleme:

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
İptables kurmayi deneyin. Linuxa geçmeni tavsiye ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı