Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucum açılmıyor, 1.19

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
Merhabalar her zamanki gibi sunucumu kapatıp yedek aldım, ardından tekrar sunucuyu başlattım ve böyle hata veriyor, java.net.ConnectException: Connection timed out: connect , farklı bir vds firmasından dan deneyince sunucuyu açıyor fakat, ana sunucu firmamdan sunucuyu açınca böyle hatalar veriyor, ne yapmam gerek?

Son düzenleme:
S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
Merhabalar her zamanki gibi sunucumu kapatıp yedek aldım, ardından tekrar sunucuyu başlattım ve böyle hata veriyor, farklı bir vds firmasından dan deneyince sunucuyu açıyor fakat, ana sunucu firmamdan sunucuyu açınca böyle hatalar veriyor, ne yapmam gerek?

VDS'iniz ya yurt dışına kapalı ya da firmanız yurt dışıyı kapatmış olabilir. Eklentiler yurt dışı ile bağlantı kuramadığı için stop atıyor sunucuya. Windows Güvenlik Duvarı açıksa kapatın öyle deneyin olmazsa firmaya başvurun.

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
VDS'iniz ya yurt dışına kapalı ya da firmanız yurt dışıyı kapatmış olabilir. Eklentiler yurt dışı ile bağlantı kuramadığı için stop atıyor sunucuya. Windows Güvenlik Duvarı açıksa kapatın öyle deneyin olmazsa firmaya başvurun.
anladım yazdım cevap bekliyorum

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
Kullandıgım firmada internet her yere açık diyor, daha çözüm bulamadık ne yapıcam ben

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı