Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucuda Yönetici Hesaplarını Oplu Hesapları Nasıl güven altında tutabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deap

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
2.205
Sunucuda Yönetici Hesaplarına girip şifre vs girmeden direk sunucuya girip grief yiyorum bu hesap girişlerini vs nasıl engellerim secured network ve benzer birçok eklentiyi kurdum.

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
2.875
Sunucuda Yönetici Hesaplarına girip şifre vs girmeden direk sunucuya girip grief yiyorum bu hesap girişlerini vs nasıl engellerim secured network ve benzer birçok eklentiyi kurdum.
bu tarz olaylar genellikle port açıgı oldugu için kaynaklanıyor preventportbypass eklentisini kullanabilirsin ha bide şunu söyleyim authmenin config > sessions: kelimesini aratın altında false olucaktır true yapın bu ayar bir kere /login yapanların bidaki girişde direk otomatik girişi sağlıcaktır o giren kimse ipsi farklı oldugu için ona şifre isticektir. Authme olursa bi sunucuda kimse şifre girmeden oyuna başlayamaz iyi forumlar

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
2.875
Birde sunucudaki komut açıkları var ise kapatın onu anlamak içinde / yazıp taba tıklayın orda /worldedit gibi komutlar çıkıyorsa spigot > tab-complete: kelimesini aratın ve orayı 0 yazın yazdıktan sonra sunucuyu yeniden başlatın açıldıktan sonra komut açıkları kapanmış olucaktır iyi forumlar dilerim :)

Deap

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
2.205
bu tarz olaylar genellikle port açıgı oldugu için kaynaklanıyor preventportbypass eklentisini kullanabilirsin ha bide şunu söyleyim authmenin config > sessions: kelimesini aratın altında false olucaktır true yapın bu ayar bir kere /login yapanların bidaki girişde direk otomatik girişi sağlıcaktır o giren kimse ipsi farklı oldugu için ona şifre isticektir. Authme olursa bi sunucuda kimse şifre girmeden oyuna başlayamaz iyi forumlar

preventportbypass eklentisi mevcut fakat artık baybass yiyor ücretsiz bildiğin varmı başka ?

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
2.875

m1rac

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Sunucu Sahibi

Discord:

m1rxc

Elmaslar
46
Puanlar
2.200
Yer
yunanistan
Minecraft
m1racinc
Discord2FA :)

Stephan53

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Stephan53#4195

Elmaslar
33
Puanlar
2.155

Deap

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
2.205

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev
discord 2fa güzeldir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı