Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım SUNUCUDA İZİNSİZ OP OLANLARI ENGELLEYİN! • OPEngelleyici

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Efe Polat

Ziyaretçi
Selamlar,
Sunucunuzda sizin haberiniz olmadan izinsiz OP olan arkadaşlara artık bir son vermeye ne dersiniz?
O zaman doğru yere geldiniz, isterseniz yavaştan anlatmaya başlayayım.

AMACI

Sunucuda op olanlara izin verilmiş liste dışındaki op olan kişileri sunucudan engeller.

KURULUM/KULLANIM

1.
Verdiğim linkler üzerinden pluginimizi indiriyoruz.
2. Pluginimizi plugins klasörünün içerisine koyup sunucuyu yeniden başlatıyoruz.
3. Ve config.yml dosyasının içine girip op olmasına izin vereceğimiz kullanıcıları ayarlıyoruz.

Örnek config.yml dosyası;

örnek1.png

Bu bölümde iAhlaksiz kullanıcısına op izni verilmiş gözüküyor, siz o bölümü değiştirip kendi kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.
Birden fazla kullancıya op izni vermek isterseniz ilk örnek gibi bir boşluk bırakıp başına ''-'' işareti koyup oyuncunun adını yazabilirsiniz.

Eğer OP olanlara izin verdiğiniz kişiler dışında sunucuya başka bir kişi OP olursa ne olur?

ban1.png

ban.png

Sunucudan anında yasaklanır :)
Plugin sorunsuz çalışmakta, ben kendim bizzat kullanıyorum ve öneriyorum.
Ve Türk arkadaşlarımız tarafından yapılmış ve tamamen Türkçe!

Herhangi bir sorun veya sorunuz olursa;
Discord adresim: father #0054

İndirme linkleri:
Alternatif Link

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucu sahipleri için son derece ideal bir eklentiye benziyor ki şahsen çok beğendim. Elinize ve emeğinize sağlık :))

NotNull

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

NotNull#0001

Elmaslar
63
Puanlar
2.775
Minecraft
NotNull
Sunucunuza leak veya ForceOp lu bir dosya kurduklarında oluşan backdoorlara ve oplara karşı çalışmaz geliştirilmesi lazım.

S

Sonsuz Oyuncu

Ziyaretçi
Banlaması bana biraz mantıksız geldi. Direk atılabilir.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Banlaması bana biraz mantıksız geldi. Direk atılabilir.
Bence gayet mantıklı. Ben senin sunucunda op oluyorum mesela, naparsın? Banlamaktan beter edersin değil mi? Bir çeşit minik koruma gibi bir şey.

Eklentiyi inceledim biraz ve sadece girişi kontrol ediyor. Diyelim ki bir bozulma oldu ve adam girdi. Bundan sonra hiçbir şekilde bir koruma sağlamıyor. Plugman gibi bir şey kullansa çat diye disable atar bir saniyede. Maalesef önerdiğimi pek düşünmüyorum.

Ayrıca adam rastgele op alıp koruma koymanız gerekiyorsa, sizin daha büyük bir sorununuz var demektir. Anti OP saçmalıkları yerine sorunun kaynağını çözmeye çalışsanız gerçekten çok daha kolay olucak.

L

Lapantine

Ziyaretçi
Selamlar,
Sunucunuzda sizin haberiniz olmadan izinsiz OP olan arkadaşlara artık bir son vermeye ne dersiniz?
O zaman doğru yere geldiniz, isterseniz yavaştan anlatmaya başlayayım.

AMACI

Sunucuda op olanlara izin verilmiş liste dışındaki op olan kişileri sunucudan engeller.

KURULUM/KULLANIM

1.
Verdiğim linkler üzerinden pluginimizi indiriyoruz.
2. Pluginimizi plugins klasörünün içerisine koyup sunucuyu yeniden başlatıyoruz.
3. Ve config.yml dosyasının içine girip op olmasına izin vereceğimiz kullanıcıları ayarlıyoruz.

Örnek config.yml dosyası;

Eki Görüntüle 141631

Bu bölümde iAhlaksiz kullanıcısına op izni verilmiş gözüküyor, siz o bölümü değiştirip kendi kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.
Birden fazla kullancıya op izni vermek isterseniz ilk örnek gibi bir boşluk bırakıp başına ''-'' işareti koyup oyuncunun adını yazabilirsiniz.

Eğer OP olanlara izin verdiğiniz kişiler dışında sunucuya başka bir kişi OP olursa ne olur?

Eki Görüntüle 141632

Eki Görüntüle 141633

Sunucudan anında yasaklanır :)
Plugin sorunsuz çalışmakta, ben kendim bizzat kullanıyorum ve öneriyorum.
Ve Türk arkadaşlarımız tarafından yapılmış ve tamamen Türkçe!

Herhangi bir sorun veya sorunuz olursa;
Discord adresim: father #0054

İndirme linkleri:
Alternatif Link
Yararlı bi konu olmuş elinize sağlık

S

Sonsuz Oyuncu

Ziyaretçi
Bence gayet mantıklı. Ben senin sunucunda op oluyorum mesela, naparsın? Banlamaktan beter edersin değil mi? Bir çeşit minik koruma gibi bir şey.

Eklentiyi inceledim biraz ve sadece girişi kontrol ediyor. Diyelim ki bir bozulma oldu ve adam girdi. Bundan sonra hiçbir şekilde bir koruma sağlamıyor. Plugman gibi bir şey kullansa çat diye disable atar bir saniyede. Maalesef önerdiğimi pek düşünmüyorum.

Ayrıca adam rastgele op alıp koruma koymanız gerekiyorsa, sizin daha büyük bir sorununuz var demektir. Anti OP saçmalıkları yerine sorunun kaynağını çözmeye çalışsanız gerçekten çok daha kolay olucak.
Sonuç olarak benim hesabıma girmişse ve benim ismim listede kayıtlı ise pek bir işe yaramaz.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Sonuç olarak benim hesabıma girmişse ve benim ismim listede kayıtlı ise pek bir işe yaramaz.
Bu eklentinin o amaçla alakası yok hocam. Sen hesabını kaptırıyorsun, bu olayda ise başkası backdoor ile op alıyor. Tekrar okumanı tavsiye ederim. Ve dediğim gibi: adam hesabınızı çalabiliyorsa veya rastgele op alıyorsa, sizin daha büyük bir sorununuz var demektir.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Güzel bir eklenti. Kullanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

W

Whomy

Ziyaretçi
İşe yarayacak bir çözüm.

ExtendedSurvival

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mert Kya#7368

Elmaslar
1
Puanlar
385
Minecraft
Mert_Kya
Kesinlikle kullanmanız gereken, efsane bir eklenti. Anlatımınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Zion Craft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

⚝ Scârius#3964

Elmaslar
2
Puanlar
135
Yer
Mersinliyz
Minecraft
ScaryTR
Skriptli hali var ama plugin olması daha çok hoşume gitti elmas bırakırsanız sevinirm.

Bahamass

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
860
Minecraft
Bahamass
Başarılı bir eklenti olmuş, başarılar ^^

jhjhjhj

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
20
Puanlar
495
Yer
Uzay Üssü
Güzel bir eklenti sadece engellemek yerine banlaması daha iyi olmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı