Sol Reklam
Sağ Reklam

SUNUCU SALDIRI - ! SERVETPRO LİMOPVP SAHİBİ !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MasterSkyblock

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Merhaba Arkadaşlar ben QuaSkyblock Kurucusu baran güneş gece skype grubunda reklam yaparken servet denen arkadaşi skypeden gordum serverime geldi onceden tartışmıştık ve sonra mesaj atmamiştim geldi sonra dur azicik saldirayim dedi ve bot atmaya çalışıyor bu servet denen arkadaş nasi bir emek hirsizi ve nasi bir şeref yoksunu biri . !
jyNnOn.png

Ardatr11

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Bu Bot Saldırısına Bende Sahit oldum Ve Kesinlkle Bu Gibi İnsanlar OLmamalı servet denen arkadaş nasi bir emek hirsizi ve nasi bir şeref yoksunu biri . !
işte Boyle Kişiler Olmamasi Lazim ama yinede var . Quasky Yine Eskisi Gibi Kalacak!
[DOUBLEPOST=1520105278,1520105247][/DOUBLEPOST]Bu Bot Saldırısına Bende Sahit oldum Ve Kesinlkle Bu Gibi İnsanlar OLmamalı servet denen arkadaş nasi bir emek hirsizi ve nasi bir şeref yoksunu biri . !
işte Boyle Kişiler Olmamasi Lazim ama yinede var . Quasky Yine Eskisi Gibi Kalacak!

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Yan Hesaplardan yazıyorsan, banned.

Vetter

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Hostingin Batihost ise işin kolay direk 5 Tl'ye siteyi aç kafan rahatlasın ve DeathBot atıyor büyük ihtimal authme den yabancı ülkeleri banla sıkıntı olmaz.​

MasterSkyblock

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Siteden kayiti yapicagim zaten bugun gece ve bu ayorumlar benim serverimdeki oyuncuların yorumu sahte deyildir.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Site kesin garanti....

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Kardeşim bana özelden ipi atarmısın birde ben geleyim

SreaN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Geçmiş Olsun Dostum.

Atakan Erenel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Zaten bu sunucuyu hiç sevmiyordum... - LimoPVP

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
konuyu yeni gördüm küçük bir açıklık getirelim bu olaydan haberim yok kesinlikle,
servet kolay kolay saldırmaz bir sunucuya sen gelip onun skype gurubunda spam reklam geçersen kusura bakma ama haketmişsin demektir ve saldırı olması iyi bişey hemen açığını kapatırsın sunucunun, site işide pek fayda etmez eder diyenlerde sağlam bot yememiştir :)
Zaten bu sunucuyu hiç sevmiyordum... - LimoPVP
neden sevmiyosun bi açıklarmısın

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Öncelikle Selamün Aleyküm şimdik bu servet pro saldırı yapmış olabilir bot saldırısı yaptıysa gülmekten ölürüm. bot saldırısı genelde kendini bişey zanneden * insanların kullandığı bir taktikdir. fakat skript ile bot saldırısı engellenebilir. örnek vereceğim. Bendeki skript bendeki skript sayesinde sunucuya 4 kişi aynanda girer ise sunucu kendini whitelist'e alıyor. ve bot saldırısı olmuyor içinde olan oyunculara hiçbir problem olmuyor. daha sonra 30 saniye sonra whitelist kapatılıyor. eğer saldırıya 30 saniye sonra tekrar devam eder ise 4 kişi aynanda girdiği zaman sunucu kendini whitelist'e alıyor diyorki haaa saldırı var kardeş diyor ama yemezler diyor. bu nedenle ben bu skripti kullanıyorum kullanışlı hatta forumdada var. mevcut. fakat konusu eski o yüzden araştırmadım daha silinmiş olabilir. her neyse bot saldırısını önemseme Spigot'a git googleden bir sürü hile engelleme eklentisi var. veya bot onlardan alarak sorununu çözebilirsin aslına bakarsak 18 yaş veya üzeri olursan dava açmaya hakkın var neden diye sorarsanız kendinizin sahip olduğu bir sunucu bu bunu size windows veriyor yani demek istediğim siz buna para veriyorsunuz örneğin evinizde bir bilgisayara sahipsiniz. ve bu bilgisayar hacklendi. hacklendiği için dava açmanızda fayda var genelde hacklenen takım kendi ismini hacklenen pcde yayar. sizde bunlara bir dava açabilirsiniz. aldığınız sizin olduğu için yani kiralasanız bile sizin olduğu için ve siz para verdiğiniz için gene bir sürelik sizin eşyanız veya ürününüz diyiyim oluyor. bu nedenle servetpro adlı şahısın hiçbir şekilde bot saldırısı yapmamasını tavsiye ederim çünkü eğer yaptığı sunucunun sahibi 18 yaş ve üzeriyse dava açtığı zaman başına büyük sorunlar gelebilir para cezası vs. gibi cezalar alabilir. bu nedenle 18 yaş ve üzeri birinin sunucusuna saldırı yapmanızı tavsiye etmem bu saldırı işleriylede genelde küçük çaplı bizim dediğimiz en fazla 15 yaşında ve en az 8-9 yaşlarındaki çocuklar hacklemeye çalışır insanları. fakat bazıları başarısız bazıları ise başarılı olur. lakin bu hack olayı türkiyede yasaktır. bu neden ile türk hackerlar yabancı ülkelerde yaşıyorlar ve türkiyeyi siber saldırıdan kurtarıyorlar mücadele ediyorlar. "Ayyıldız TİM" Şimdi dersiniz ne alaka diye? Bot saldırısı sadace bu hacker arkadaşlara özeldir bunlar vatanımızı korumak için mücadele ediyor peki türk halkı ne yapıyor? türk çocuk karşıdaki türk kardeşine hacklemeye çalışıyor düşünün ne mantıksız bir davranış? servetin bu arkadaşı hacklemeye çalıştığı gibi gerçi buna hackleme bile denmez cahilin yaptığı bir aptallık denir. Kısa ve özet geçiyorum Bot Saldırısı Yapmak Sizi Mahkemelik bile edebilir. o yüzden rahat durun ve kimseye bulaşmayın.

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
Öncelikle Selamün Aleyküm şimdik bu servet pro saldırı yapmış olabilir bot saldırısı yaptıysa gülmekten ölürüm. bot saldırısı genelde kendini bişey zanneden * insanların kullandığı bir taktikdir. fakat skript ile bot saldırısı engellenebilir. örnek vereceğim. Bendeki skript bendeki skript sayesinde sunucuya 4 kişi aynanda girer ise sunucu kendini whitelist'e alıyor. ve bot saldırısı olmuyor içinde olan oyunculara hiçbir problem olmuyor. daha sonra 30 saniye sonra whitelist kapatılıyor. eğer saldırıya 30 saniye sonra tekrar devam eder ise 4 kişi aynanda girdiği zaman sunucu kendini whitelist'e alıyor diyorki haaa saldırı var kardeş diyor ama yemezler diyor. bu nedenle ben bu skripti kullanıyorum kullanışlı hatta forumdada var. mevcut. fakat konusu eski o yüzden araştırmadım daha silinmiş olabilir. her neyse bot saldırısını önemseme Spigot'a git googleden bir sürü hile engelleme eklentisi var. veya bot onlardan alarak sorununu çözebilirsin aslına bakarsak 18 yaş veya üzeri olursan dava açmaya hakkın var neden diye sorarsanız kendinizin sahip olduğu bir sunucu bu bunu size windows veriyor yani demek istediğim siz buna para veriyorsunuz örneğin evinizde bir bilgisayara sahipsiniz. ve bu bilgisayar hacklendi. hacklendiği için dava açmanızda fayda var genelde hacklenen takım kendi ismini hacklenen pcde yayar. sizde bunlara bir dava açabilirsiniz. aldığınız sizin olduğu için yani kiralasanız bile sizin olduğu için ve siz para verdiğiniz için gene bir sürelik sizin eşyanız veya ürününüz diyiyim oluyor. bu nedenle servetpro adlı şahısın hiçbir şekilde bot saldırısı yapmamasını tavsiye ederim çünkü eğer yaptığı sunucunun sahibi 18 yaş ve üzeriyse dava açtığı zaman başına büyük sorunlar gelebilir para cezası vs. gibi cezalar alabilir. bu nedenle 18 yaş ve üzeri birinin sunucusuna saldırı yapmanızı tavsiye etmem bu saldırı işleriylede genelde küçük çaplı bizim dediğimiz en fazla 15 yaşında ve en az 8-9 yaşlarındaki çocuklar hacklemeye çalışır insanları. fakat bazıları başarısız bazıları ise başarılı olur. lakin bu hack olayı türkiyede yasaktır. bu neden ile türk hackerlar yabancı ülkelerde yaşıyorlar ve türkiyeyi siber saldırıdan kurtarıyorlar mücadele ediyorlar. "Ayyıldız TİM" Şimdi dersiniz ne alaka diye? Bot saldırısı sadace bu hacker arkadaşlara özeldir bunlar vatanımızı korumak için mücadele ediyor peki türk halkı ne yapıyor? türk çocuk karşıdaki türk kardeşine hacklemeye çalışıyor düşünün ne mantıksız bir davranış? servetin bu arkadaşı hacklemeye çalıştığı gibi gerçi buna hackleme bile denmez cahilin yaptığı bir aptallık denir. Kısa ve özet geçiyorum Bot Saldırısı Yapmak Sizi Mahkemelik bile edebilir. o yüzden rahat durun ve kimseye bulaşmayın.
bot haçkerlik değildir dostum
Who Am I ? izleyiptemi yazın bu kadar şeyi en kral koruma ise skript falan değildir şuan sana iyiymiş gibi gelebilir ama sunucun 200 kişilik oldu diyelim bu skriptin orada işe yaramayaacağını sunucunun whiteden çıkmayacağını ve oyuncu kaybedeceğini bilmelisin

FurkanKRLP

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
48
Puanlar
6.460
Minecraft
AyDozer20
emek hırsızı demişsin ? belki bir sebebi vardır değil mi ?

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Bir insanı karalama çabaları, çekememezlik. Servet'in senin sunucuna karşı attığı botun kanıtı varmı? Konsolda, tek skype konuşmasıyla olmaz bu iş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı