Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucu Saatini Ayarlayamiyorum!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
Arkadaşlar web hosting kullanıyorum yabancı hosting oldugu için panel saati 1 saat geri oyundada 1 saat geri görünüyo nasıl düzeltebilirim anlamayan için ss böyle suan saat 16:35
1618666483075.png

Echale

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Echale#0109

Elmaslar
88
Puanlar
435

JoulY

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
25
Puanlar
295

JoulY

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
25
Puanlar
295
Arkadaşlar web hosting kullanıyorum yabancı hosting oldugu için panel saati 1 saat geri oyundada 1 saat geri görünüyo nasıl düzeltebilirim anlamayan için ss böyle suan saat 16:35 Eki Görüntüle 168751
Kullandığın hosting sahibine durumu bildirmelisin. sağ köşedeki saati değiştirerek düzeliyor diye biliyorum.

SametONLINE

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sametiswin

Elmaslar
26
Puanlar
2.060
Yer
Bursa
Minecraft
SametBey_TR
Arkadaşlar web hosting kullanıyorum yabancı hosting oldugu için panel saati 1 saat geri oyundada 1 saat geri görünüyo nasıl düzeltebilirim anlamayan için ss böyle suan saat 16:35 Eki Görüntüle 168751
yazdıklarından anladığım yabancı bir hosting kullandığını söylemen. 1 saat geri olmasının sebebi kullandığının sunucunun yabancı olmasına bağlıdır. yani bunu düzeltmek için rdp server olması gerek yada sunucu sağlayıcıları ile görüşme sağlamalısın. iyi forumlar.
ek olarak şunuda belirteyim gerek olduğunu sanmam :enteresan:

SametONLINE

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sametiswin

Elmaslar
26
Puanlar
2.060
Yer
Bursa
Minecraft
SametBey_TR
yazdıklarından anladığım yabancı bir hosting kullandığını söylemen. 1 saat geri olmasının sebebi kullandığının sunucunun yabancı olmasına bağlıdır. yani bunu düzeltmek için rdp server olması gerek yada sunucu sağlayıcıları ile görüşme sağlamalısın. iyi forumlar.
ek olarak şunuda belirteyim gerek olduğunu sanmam :enteresan:
eğer ki sunucular her porta bir sunucu düşecek şekilde açılıyorsa, bir kişi için değiştireceklerini sanmam.

Eftelya

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Eftelya#1991

Elmaslar
26
Puanlar
420
Minecraft
EftelyaK
VDS e gir bilgisiyarının saatini ayarlıyormuş gibi ayarla Türkiye ye göre sonrada düzelecektir sorun baktım da yorumlara Titlemanagerden bahsediyorlar komik geldi .d

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Makinenin saatini normal bilgisayarın saatini değişir gibi değiş , bu kadar.

S

Silinen üye 123937

Ziyaretçi
Sunucu işletim sisteminiz nedir ve rdp ya da ssh erişiminiz var mı?

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
sunucuya sadece ftp erişimim var ama verdiginiz bilgiler için genede teşekkür ederim konu kilit

O

Onur1337

Ziyaretçi
sunucuya sadece ftp erişimim var ama verdiginiz bilgiler için genede teşekkür ederim konu kilit

Hosting firmasından rica ederseniz yaparlar

VDS e gir bilgisiyarının saatini ayarlıyormuş gibi ayarla Türkiye ye göre sonrada düzelecektir sorun baktım da yorumlara Titlemanagerden bahsediyorlar komik geldi .d

TitleManagerdan bahsetme sebepleri saati düzeltmek değil keşke arkadaşın yorumunu düzgün okusaydınız. Yurtdışından alınan sunuculara uzak masaüstü aracılığı ile erişim sağlayamıyorsunuz bu özellik sadece Türkiyede var.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
Hosting firmasından rica ederseniz yaparlar

TitleManagerdan bahsetme sebepleri saati düzeltmek değil keşke arkadaşın yorumunu düzgün okusaydınız. Yurtdışından alınan sunuculara uzak masaüstü aracılığı ile erişim sağlayamıyorsunuz bu özellik sadece Türkiyede var.
anladım cok teşekkürler yeni açtıgım konuya bakarsanız sevinirim yardım lazımda

O

Onur1337

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı