Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Sunucu İçin Ortak Aranıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

frostyswx

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

frostyswx#7777

Elmaslar
8
Puanlar
1.260
Yer
İstanbul
Minecraft
TheFrostyswx
Öncelikle şunu söyliyeyim pluginer, mimar veya herhangi bir şey aramıyorum maddi destekte bulunabilecek ortak veyahut sponsor arıyorum.
(tabiki yukarıda saydığım yeteneklere sahipse daha hoş olur ama en önemli kriter maddiyat maalesef :[ )

Sunucudaki hemen hemen herşey hazır diyebilirim. Hatta biraz abartarak müzik harici bütün özelliklerin
bulunduğu bir discord botu bile tasarladım sunucu için (genelde sunucularda bulunmuyor.)

Birazda sunucu özellikleri ve öngördüklerim hakkında bahsedeyim;

Oyun modu = factions
Makine = xeon e2699 8gb
Sunucu sürümü = 1.8/1.19 (1.8 tabanlı)
Domain = .network
tabi ki bu özellikleri benim şahsi görüşüm, ortak adaylarımla konuşulup başka bir sonuca da varılabilir.

Tarafsız bir şekilde baktığımı göz önünde bulundurarak yeni sunucu açmak isteyen veya yatırım yapmak isteyen biri için çok güzel bir teklif olacağını düşünüyorum. Şuanlık spoiler olmaması amacıyla görüntü veya detaylı bilgi veremeyeceğim ama discord üzerinden iletişime geçen ortak adaylarıma duymak istedikleri en küçük ayrıntıya kadar tanıtabilirim.

Ortak veya sponsor adaylarımı discord üzerinden iletişime geçmeleri için bekliyorum, herkese iyi günler iyi forumlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı